Cukurs – baltā nāve?

baltais cukurs

Vai nepieciešams atteikties no cukura?

Vai varbūt cukura lietošanu vajadzētu oficiāli aizliegt?

Cukura lietošana vienmēr būs pārmērīga, lai kā arī mēs necenstos samazināt tā patēriņu. Pie tā vainīga mūsdienu pārtikas industrija un cilvēku ieradumi.
Pusfabrikāti, mērces, maize,konservi … fastfood … cukurs tiek pievienots visur.
Un galvenais iemesls – tā ir lētāk. Jo vairāk cukura, jo lielāks apjoms!
Un neaizmirstiet arī vēl dabas cukurus, ko ikdienā uzņemam pietiekoši daudz.

Kāpēc tad būtu jāatsakās no cukura?

 • Tev pazudīs DEPRESIJAS un NOMĀKTĪBAS sajūta
  Regulāri ēdot saldumus, organisms saņem dopamīna devas no ārpuses un pakāpeniski zaudē spēju pats to izstrādāt un cīnīties ar depresiju.
  Padoms: lai atbrīvotos no depresijas bioķīmiskā aspektā ilgtermiņā, iekļaujiet savā ikdienas ēdienkartē lašveidīgo dzimtas zivis, tītara gaļu, sieru, riekstus. Šie produkti satur triptofānu, kas piedalās laimes hormona seratonīna izstrādē.
 • Tava IMUNITĀTE kļūs 10 reižu stiprāka. Cukurs stimulē dažādu iekaisumu veidošanos. Paaugstināts cukura līmenis asinīs samazina organisma aizsargspējas cīņā ar vīrusiem un baktērijām, organisms novājinās.
 • Uzlabosies KONCENTRĒŠANĀS spējas un REAKCIJA. Kalifornijas universitātes zinātnieki pierādījuši, ka cukurs samazina prāta spējas un bērnu iespējas koncentrēties, noturēt uzmanību un mācīties. Cilvēka organisms, kuram nemitīgi jāstrādā, lai neitralizētu lielu daudzumu glikozes, nav spējīgs ilgstoši noturēt uzmanību uz konkrētām lietām.
 • Pakāpeniski izzudīs tieksme pēc saldumiem. Cukura lietošana rada nopietnu atkarību. Cukura norma 70 grami vīrietim, 50 sievietēm, 20 grami bērniem.
 • Uzlabosies ĀDAS stāvoklis, tā kļūs maiga un jauna. Cukurs iedarbina organisma novecošanās procesus, aktivizējot brīvo radikāļu veidošanos, kas uzbrūk molekulām un iznīcina ādas kalogēnu un elastānu. Padoms: nostiprināt šo efektu var paaugstinot C vitamīna daudzumu organismā.
 • Tu sajutīsi milzīgu ENERĢIJAS pieplūdumu. Cukurs arī dod enerģiju, bet tā ir īslaicīga un pēc 30 minūtēm iestājas atslābums un sāk strādāt pretējais – sāk samazināties enerģijas daudzums.
 • Tu līdz minimumam samazināsi HRONISKO SLIMĪBU veidošanās riskus. Cukurs “baro” hronisko procesu reakcijas un bez cukura šo procesu veidošanās apsīkst.
 • Tev uzlabosies MIEGS. Atteikšanās no cukura dos organismam nepieciešamo spēju atslābināties un iegūt mieru.

Ja nu gadījumā nekādi nevar atteikties no cukura lietošanas, tad noteikti vajadzētu papildus lietot kādus dabas produktus, kas mazina cukura negatīvo ietekmi organismā.

Iespējams sastādīt atveseļošanās programmas jūsu problēmas atrisināšanai.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *