Pretcelulīta krēms

Kondicionējošs krēms  Kondicionējošs ķermeņa krēms – Aloe Body Conditioning Creme

Kondicionējošais ķermeņa krēms ir ideāls „partneris“ nostiprinošajam ķermeņa krēmam. Abi šie līdzekļi(kondicionējošais ķermeņa krēms un nostiprinošais ķermeņa krēms) papildina viens otru un, apvienojumā ar diētu un regulāriem vingrojumiem, palīdz cīnīties pret celulītu.

Šo krēmu parasti iesaka pēc ādas nostiprināšanas procedūrām, taču to var lietot arī atsevišķi. Produkts stimulē asinsriti, mitrina un baro ādu, efektīvi cīnās pret celulītu. Vēlamo rezultātu iegūsiet ātrāk, ja regulāri vingrosiet.

Celulīts var rasties dažādu iemeslu dēļ. Izjaukts hormonu līdzsvars un palielināts estrogēnu daudzums organismā var paātrināt celulīta veidošanos. Celulīta rašanās iemesls var būt arī palēnināta asinsrite. (Uztura bagātinātāji „Nature-Min“, „Absorbents C“, „Arctic-Sea“ uzlabo asinsriti.) Kondicionējošajam ķermeņa krēmam ir sildoša iedarbība, tas stimulē asinsriti, tādēļ ātrāk tiek sašķelts organismā aizturētais šķidrums un taukaudi, kuru dēļ bieži rodas celulīts.

  • Stimulē ādas asinsriti
  • Palīdz sašķelt organismā aizturēto šķidrumu un taukaudus
  • Samazina celulīta rašanās risku
  • Efektīvs masāžas krēms

Tilpums :113 g.
LIETOŠANA: kā norādīts nostiprinošo ķermeņa krēmu lietošanas pamācībā. Piezīme: pirms krēma lietošanas vispirms to izmēģiniet uz neliela ādas laukumiņa, lai uzzinātu, vai tas neizraisa alerģisku reakciju

strijas

Kondicionējošā ķermeņa krēma cena ir 36.04 eur

Nostiprinošā ķermeņa krēma cena ir 29.26 eur

Kā iegūt atlaides un nopirkt lētāk uzziniet šeit.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *