Vai tava sirds ir briesmās?

Omega no LaminineVai Tava sirds ir briesmās dēļ zema Omega 3 līmeņa?

Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, 95% amerikāņu ir zems Omega 3 līmenis, kas var radīt paaugstinātu sirds un asinsvadu slimību risku. Jaunākie nacionālās veselības un uztura izpētes aptaujas dati uzrādīja, ka 95.7% amerikāņu Omega 3 līmeņa indeks ir zem 4 procentiem. Šis indeks ir personas taukskābju statusa kvantitatīva vērtība. Šis zemais cirkulējošo Omega 3 līmenis cilvēkiem rada lielu risku saslimt ar sirds mazspēju.

Nepietiekama garās ķēdes Omega 3 polinepiesātināto taukskābju koncentrācija ir plaši sastopama ASV pieaugušo vidū, neskatoties uz atkārtotu uzmanības vēršanu, ka nepieciešams palielināt jūras produktu patēriņu. Pētnieki, kas publicēja pētījumu 2015.gada “Nutrients” izdevumā arī norādīja, ka spāņu izcelsmes personām un personām vecumā no 20 līdz 59 gadiem būtu īpaši svarīgi pievērst uzmanību Omega 3 līmenim, jo novērota augsta Omega 3 nepietiekamība tieši šajās populācijās. Tika arī uzsvērts, ka neviena apakšgrupa neizcēlās ar pietiekamu Omega 3 līmeni, tādējādi uzsverot nepieciešamību papildināt uzturu ar garās ķēdes Omega 3 produktiem.

Harijs Rīss, Ph.D., Omega-3  EPA un DHA (GOED) globālās organizācijas reglamentējošo un zinātnisko lietu viceprezidents, pauda viedokli, ka šī pētījuma rezultāti bija satraucoši, bet ne pārsteidzoši. “Viņi apstiprināja to, ka zemais EPA un DHA patēriņš ASV sasniedzis epidēmijas līmeni”, teica Dr.Rīss. “Ir tikai viens veids kā izkļūt no neapskaužamās situācijas, kurā esam paši sevi iedzinuši. Palielināt EPA un DHA uzņemšanu organismā! Skaidrs, ka šī pētījuma rezultāti apstiprina EPA un DHA nepieciešamās dienas devas uzņemšanu organismā.”

  • Pēc projekta aprēķiniem, 2030.gadā 40.5% ASV iedzīvotāju var būt kāda no sirds un asinsvadu slimībām.
  • Tiek lēsts, ka izmaksas, kas saistītas ar sirds un asinsvadu slimībām, no 2010. līdz 2020. gadam palielināsies par 61 procentu.
  • Uzlabojot Omega-3 patēriņu, varētu samazināt slimnīcu izmaksas par 2,06 miljardiem dolāru uz ASV pieaugušo, kas vecāki par 55 gadiem, rēķina.

Pārņemiet sirds veselības kontroli savās rokās.

Zivju eļļa ir labi izpētīta pēdējo gadu desmitu laikā un patiešām ir pierādījusi, ka tā ir īpaši veicinājusi sirds un asinsvadu veselību.

Labā ziņa ir tā, ka LifePharm izveidoja augstvērtīgu uztura bagātinātāju, ko sauc par OMEGA +++. Tās EPA un DHA avots ir mazās zivtiņas, kas ir tīras un bez piesārņojuma un bagātas ar garās ķēdes Omega 3 polinepiesātinātajām taukskābēm, kas ir tik ļoti nepieciešamas sirds veselībai.

Nav neviena iemesla, lai katrs nelietotu Omega+++. Ja jums ir draugi, radinieki vai klienti, kas nav pārliecināti par to, cik svarīgi ir iekļaut Omega-3 savā ikdienas režīmā, noteikti parādiet viņiem zinātniskos faktus, kas atrodami šajā rakstā.

Vairāk par Omega+++ lasiet šeit: Omega+++

Izmantoti materiāli no:

  1. Murphy RA, Yu EA, Ciappo ED, Mehta S, McBurney MI. Suboptimal plasma long chain n-3 concentrations are common among adults in the United States, NHANES 2003-2004. Nutrients 2015, Vol 7, no. 12, Pg 10282-10289.
  2. Danielles S. Boosting omega-3 intakes could have big cost implications for the US healthcare. Nutraingredients-usa.com; William Reed Business Media. Dec 10, 2015.You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *