Par mani

Sveiciens visiem lasītājiem!

Esmu Guntars.

Man bija vairāki blogi par pelnīšanu internetā utml , bet nu sasniedzot 40 gadu robežu rodas citas intereses un nodarbošanās. Šajā blogā rakstīšu par to, kas mūs ietekmē katru dienu – par veselību.

Kam tad dzīvē nav svarīga veselība vai ne? Bet nu līdz apmēram 30 gadiem jau mēs par to maz domājam un tieši tāpēc par to ir jāsāk domāt pēc tiem gadiem, jo tad mūsu ķermenis liek mums par to manīt. Tā bija arī man, kaut gan dažas ķibeles bija jau skolas gados. Un pie domas pievērsties savai veselībai pašam mani noveda mūsu veselības aprūpes sistēmas bezspēcība. Ir nācis vairākas reizes saskarties ar mūsu slimnīcām, bet no tām pēc pārbaužu veikšanas vienmēr esmu iznācis tik pat gudrs cik tur ieejot. Lai kā slavētu to dārgo un labo aparatūru ar kuru tās tiek aprīkotas, bet ļoti daudzos gadījumos pat ar to aparatūru man neko atrast nevarēja.

Tāpēc tagad esmu pievērsies tam par ko jaunības steigā nebija laika aizdomāties. Un tātad šajā blogā arī atradīsiet tās lietas par ko aizdomājos es un par ko vajadzētu mums aizdomāties katram:

Cigun un Taidzi – austrumu enerģētiskā vingrošana

Reiki  – dziedinošā enerģija

Veselīgs uzturs un veselīgi produkti

Un citi veselīgi produkti mūsu ikdienas uzlabošanai un stresa mazināšanai.

Ja Jums ir kādi jautājumi, varat droši ar mani sazināties.

Aizpildiet zemāk esošo formu un es ar Jums sazināšos.

[fluentform id=”3″]