Kā dzeramais ūdens tiek uzņemts organismā

Organisma bioķīmiskie procesi.

Izklausās dikti jau nu sarežģīti, bet tā nu tas ir un bez pamatīgas iedziļināšanās tajos mēs varam vai nu tikai ticēt vai neticēt kādam uz vārda. Daudz esam dzirdējuši par brīvajiem radikāliem un antioksidantiem un to nozīmi mūsu organismā. Bet kā tas īsti darbojas tā arī reti kurš saprot. Kaut kas līdzīgs organismā notiek arī ar barības vielu uzņemšanu un ūdeni. Lai tā pareizi notiktu ir vajadzīga kāda konkrēta vide un arī, lai organisms funkcionētu prefekti, tam ir vajadzīga konkrēta vide. Šāda vide mūsu organismam ir sārmaina PH 7-8 un negatīvs ORP (-59 līdz -150mV).

ORP jeb oksidēšanās-reducēšanās potenciāls.

Oksidēšanās un reducēšanās ir process, kura laikā vielu atomi viens otram atdod vai pievieno elektronus. Daļiņas, kas elektronus zaudē, sauc par reducētājiem un daļiņas, kas elektronus pievieno, sauc par oksidētājiem. Attiecīgi viela, kura tiek oksidēta, iegūst pozitīvu lādiņu un viela, kura tiek reducēta, iegūst negatīvu lādiņu. No šiem procesiem arī veidojas organisma iekšējās vides negatīvais lādiņš.

Ūdens ORP vai kas ir dzīvs ūdens.

Dzīva ūdens ORP ir negatīvs un tas nozīmē, ka šāds ūdens ir veselīgs un viegli uzņemams mūsu organismā. Pārsvarā krāna un veikala ūdeņu ORP ir pozitīvs un tas nozīmē, ka organismam ir jāpatērē sava enerģija, lai to pārveidotu par negatīvu un to varētu uzņemt organismā. Attiecīgi, ja mēs lietojam ūdeni, kas ir ar iespējami lielāku mīnus zīmi, tad mūsu organisms uzņem enerģiju. Tāpēc ir tik svarīgi dzert tīru un dzīvu ūdeni, lai organisms saņemtu enerģiju, nevis to vēl patērētu ūdens uzlabošanai.

ORP mērījumi un secinājumi.

Tā kā man arī ir ORP mēraparāts, tad ar entuziasmu tagad pārbaudu visus ūdeņus, kas tik ir pieejami. Neatkarīgi no tā cik un kādi ūdens filtri tiek lietoti, man pieejamos ūdeņos ORP bija no +66 līdz +144. Tātad visi tikai un vienīgi ar plus zīmi tātad grūti uzņemami organismā. Pagaidām vienīgais veids, kā panākt, lai ūdens kļūtu negatīvi lādēts, bija pievienot koraļļu kalciju – tikai tad tas pats mājas ūdens uzlādējās negatīvi. Zemāk tabuliņa ar manu domubiedru ūdens ORP mērījumiem.

Udens merijumiKā tad iegūt negatīvi lādētu jeb dzīvu ūdeni?

Ir vairāki veidi kā iegūt dzīvu ūdeni. Viens no tiem ir labam tīram ūdenim pievienot koraļļu kalciju. Jo tīrāks ūdens, jo lielāku mīnus lādiņu iegūsiet.

Vēl ir tāds līdzeklis kā H-500, kas kavē brīvo radikāļu postošo darbību un uzlabo organisma enerģētiku, veicinot šūnu enerģijas ražošanu. Tas ir lielisks antioksidants un palīdz atjaunot organismu pēc fiziskām aktivitātēm un sporta. Izšķīdinot kapsulu ūdenī, iegūstam ūdeni ar apmēram -500 ORP.

Kā arī uzlabo starpšūnu vides PH līmeni, virsmas spraigumu un impulsu vadāmību. Strukturē ūdeni un padara to par viegli uzņemamu organismā.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *