Kā izvairīties no depresijas

Depresija  Pasaules Veselības Organizācijas (PVO) 51.sesijā paziņoja: Depresija ir izvirzījusies 1.vietā pasaulē starp darbā neierašanās iemesliem un otrajā vietā – starp slimībām, kas noved līdz pat darbspēju zudumam. Pēc PVO prognozēm, uz 2020.gadu depresija ierindosies pirmajā vietā pasaulē starp saslimšanām, apsteidzot šodienas līderus – infekciju un sirds un asinsvadu saslimšanas. Pēc dažiem novērtējumiem, depresijas slimnieku skaits Krievijā ik gadu palielinās par 3-5%. Šobrīd līdz pat 80% iedzīvotāju ir pārdzīvojuši dažādas pakāpes depresijas. Divi miljoni cilvēku uz planētas pārtrauc dzīvi ar pašnāvību, ko izraisījusi depresija.

Depresijas simptomi:

  • Emocionālie: nomākts, nospiedošs garastāvoklis. Bieži to izjūt kā spiedošu sajūtu krūšu apvidū.
  • Kustību: pie depresijas, bieži mēdz būt kustību palēnināšanās. retāk ir novērojamas nervozas kustības.
  • Intelektuālie: zūd interese pret to, kas vēl pavisam nesen interesēja. Domāšana kļūst pesimistiska, tiek izskatīti tikai sliktie problēmu risinājumi.
  • Veģetatīvie: veģetatīvais sindroms ietver traucētu sirdsdarbību, noslieci uz sarkasmu, hormonālos traucējumus.
  • Miega traucējumi: novērotas iemigšanas grūtības un agra mošanās.

Depresijas sindroma iemesli.

  • Centrālās nervu sistēmas novājināšanās vitamīnu, minerālu (cinka, selēna, joda), taukskābju trūkuma, kā arī, nepilnvērtīga uztura lietošanas rezultātā.
  • Organisma imūnsistēmas traucējumi, kas saistīti ar dažādu slimību pārslimošanu, tai skaitā vīrusu infekcijām. Jau esošo slimību saasināšanās (raksturīgākie piemēri – bronhiālā astma, ekzēmas, neirodermīti).
  • Iemesls tam ir kopējais efekts, kas rodas no daudziem ārējās vides piesārņojuma faktoriem (slikta ekoloģija), saspringta intelektuāla darba, kā arī hroniska stresa (psiho traumējošas situācijas darbā un ģimenē).
  • Depresijas attīstību veicina alkohols un citas atkarību izraisošas vielas.

Depresijas sindroma mazināšanas programma.

FOLIC ACID jeb folijskābe cilvēka organismā nesintezējas tāpēc tā jāuzņem ar pārtiku vai uztura bagātinātājiem. Tās lietošana veicina garastāvokļa uzlabošanos, depresīvā fonā samazināšanos. Tai ir svarīga loma adrenalīna izstrādē, kas savukārt ietekmē organisma noturību pret stresiem.

No Lecitīna sastāv 30% smadzeņu vielas. tūkstoši kilometru nervu šķiedru utt. Tā trūkums noved pie mielīna apvalka sarukšanas, nervu sistēmas darbības traucējumiem, aizkaitināmības parādīšanās, reakcijas ātruma samazināšanās. CORAL LECITHIN nodrošina pietiekamu lecitīna daudzumu organismā.

Lai uzlabotu nervu impulsu caurejamību centrālajā un perifērajā nervu sistēmā, ieteicama ir produkta OMEGA 3/60 lietošana. Šis produkts satur unikālu nepiesātināto taukskābju kompleksu, kas ir šūnu membrānu pamatā, regulē šūnu barošanos un nodrošina šūnas enerģiju. Organismā tās nesintezējas, līdz ar ko tās ir jāuzņem tikai ar pārtiku dabiskā (nepārveidotā) veidā vai lietojot Omega 3/60.

Lieliskas antioksidanta īpašības piemīt produktam POWERMIN. Tas regulē minerālu līdzsvaru organismā, kavē ar šūnu saskābināšanos izraisīto saslimšanu veidošanos.

GOTU KOLA veicina smadzeņu asinsrites uzlabošanos, paātrina domāšanas procesus, palielina organisma fiziskās darbspējas un noturību pret stresiem.

MINDSET uzlabo smadzeņu apasiņošanu un barošanu, kā arī uzlabo atmiņu un uzmanību un organisma enerģētisko potenciālu. Kavē aterosklerozes attīstību. Normalizē miega – nomoda ciklu. Produkts uzlabo domāšanas spējas, tas efektīvi uzlabo atmiņas spējas pusmūža un vecāku gadu cilvēkiem. Kavē organisma novecošanās procesus.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *