Palīdzi savam organismam

Tie, kas kaut ko nedaudz saprot no cilvēka fizioloģijas, zin, ka mūsu organismā dzīvo arī tādas citas radības kā labie un nevēlamie mikroorganismi, sēnītes un baktērijas. Un mūsu veselība lielā mērā ir atkarīga no tā kādu vidi mēs uzturam savā organismā – tādu, kas labvēlīga baktēriju un sēnīšu dzīvošanai vai labo mikroorgansimu dzīvošanai. Ēdot baltmaizi, bulciņas, saldumus un dzerot saldinātos dzērienus, mūsu organismā veidojas skāba vide, kas ir ļoti labi piemērota sēnīšu attīstībai un tas sāk pārņemt mūsu organismu un var izraisīt saslimšanas. Un ja jau viņas tur dzīvo, ēd un vairojas, tad attiecīgi arī izkārnās un izmet savus atkritumus, ar ko pēc tam mūsu organismam ir jācīnās. Turpretī, ja mēs lietojam pareizu uzturu un ēdam daudz zaļumus, augļus un graudaugus, tad veidojam labvēlīgu(sārmainu) vidi labo mikroorganismu attīstībai, kas nodrošina pareizu zarnu mikrofloru un veicina mūsu apēstās pārtikas sadalīšanu un organisma šūnu pabarošanu.

Organisma intoksikācijas etapi.

1.Šūnām sāk trūkt enerģijas

2. Šūnas sāk iet bojā. Līdz šim etapam viss norit bez simptomiem un sāpēm.

3. Rodas jau audu bojājumi.

4. Šeit jau veidojas orgānu bojājumi

5. Sākas orgānus sitēmu funkciju traucējumi

6. Neatgriezeniski procesi – vēzis utml

Bet to visu var ietekmēt un mainīt. Ja ir grūti mainīt savus ēšanas paradumus, tad palīgā var ņemt dabīgus produktus un izmantot Coral Detox programmu un atjaunot iekšējo vidi šūnās un jau pēc 3 līdz 6 mēnešiem varēsi priecāties par veseliem orgāniem, enerģiju un veselību.

Mūsu nelūgto viesu darbības un apkārtējās vides kaitīgās iedarbības rezultātā organismā uzkrājas toksīni. Toksīni ķermenī veido vidi, kas labvēlīga slimību attīstībai. Sākumā tos mēģina izvadīt zarnu trakts un nieres, bet, ja tie netiek galā, tad pieslēdzas arī plaušas un āda.

80% ir ūdenī šķīstošie toksīni. Kā neitralizēt ūdenī šķīstošos toksīnus?

1. H-500 – Jaunākais silīcija antioksidants, kas spēj neitralizēt ūdenī šķīstošos toksīnus. Lieto pa 1 kapsulai 2x dienā. Var kapsulu izbērt un izšķīdināt glāzē ūdens.

2. Coral Mine (Koraļļu ūdens) – katram cilvēkam dienā ir jāizdzer labs, tīrs ūdens 30ml uz 1kg svara. Coral Mine ir dabīgs ūdens kvalitātes uzlabotājs un uzlabo ūdens fizikāli-ķīmiskās īpašības labākai toksīnu izvadīšanai no organisma kā arī uzlabo organisma PH līmeni.

20% ir taukos šķīstošie toksīni. Kā neitralizēt taukos šķīstošos toksīnus?

1. Assimilator – Nodrošina visu barības vielu (tauku, ogļhidrātu un olbaltumvielu) šķelšanu un uzsūkšanos, tā mazinot toksīnu veidošanos. Lieto pa vienai kapsulai pēc katras ēdienreizes.

2. Coral Lecithin – Pasargā no toksīniem un atjauno šūnu membrānas. Efektīvi neitralizē un izvada toksīnus no organisma. Lieto pa 2-4 kapsulām 2x dienā pēc ēšanas.

Un kā punktu uz i mūsu organisma vides uzturēšanai būtu vēlams vakara ēdienreizē lietot Coral Alfalfa vai Coral Kelp, kas nodrošinās vajadzīgo barību labajām lakto un bifido baktērijām. Lieto līdz 5 tabletēm uzdzerot pienu vai kefīru apmēram 1 stundu pirms gulētiešanas.

Varētu jautāt – cik tad ilgi šo visu lietot?

Te der atcerēties, ka šādi procesi mūsu organismos notiek katru dienu un, ja gribam saglabāt labu veselību un būt vesels ilgāk, tad par to ir jārūpējas katru dienu. Mūsu pienākums ir veidot vislabāko vidi šūnu dzīvošanai un tās kvalitatīvi un pareizi pabarot un tad arī tās pašas spēs tikt galā ar toksīniem.

Tagad Coral Detox programmā ir kopā apvienoti visi šie toksīnus neitralizējošie produkti un tos var iegādāties kā komplektu par labāku cenu šeit: Detox komplekts

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *