Griffonia pret stresu

Griffonia – produkts, kas nepieciešams centrālās un perifērās nervu sistēmas darbības optimizācijai. Tropiskais augs Griffonija un B grupas vitamīni, darbojoties kompleksi, labvēlīgi iedarbojas uz galvas smadzeņu funkcijām, miega-nomoda ciklu, palīdz likvidēt disforiju(ātra uzbudināmība, īgnums, nomāktība), samazina trauksmes sajūtu un depresīvos stāvokļus.

Aktīvo komponentu iedarbība:

Griffonia – eksotisks augs, kas radies rietum un centrālāfrikā. No visām auga sastāvdaļām vislielākā vērtība ir sēklām, jo tās satur dabisko aktīvo komponentu 5-hidriksitriptofānu (5-HTP). Šī aminoskābe ir pamats vienam no svarīgākajiem neromediatoriem – serotonīnam. 5-HTP molekulas viegli iekļūst smadzeņu šūnās, pārvēršoties serotonīnā. Pētījumi pierādīja, ka 5-HTP ir tik pat efektīvāks kā sintētiskie antidepresanti. Šī viela kopā ar vitamīnu B6 palielina endorfīna sintēzi, kas ir pamats pozitīvām emocijām, veicina garastāvokļa uzlabošanos un atjauno visas veselīga miega fāzes: iemigšanu, ātro un vieglo miegu. Cīņā ar depresiju un atmiņas uzlabošanai, Eiropas valstīs šī viela jau tiek izmantota daudzus gadus. 5-HTP arīdzan nomāc uzbudinājumu apetītes kontroles centrā galvas smadzenēs un tādējādi mazina tieksmi uz ogļhidrātu pārtiku. Bez tam, šī aminoskābe lieliski samazina PMS simptomus: samazina nomāktības sajūtu, saspringumu, uztraukumu, emocionālo nelīdzsvarotību, uzbudināmību, kas rodas cikla pēdējās nedēļas laikā.

Vitamīnam B6 ir galvenā nozīme centrālās un perifērās nervu sistēmas darbībā, jo tas piedalās vissvarīgākā neromediatora vitamīna B12 sintēzē. Vairākos pētījumos vitamīns B6 ir pierādījis savu efektivitāti pret depresijām: nodrošina galvas smadzenēm tik nepieciešamo aminoskābju (triptofāna, cisteīna, metionīna) uzsūkšanos un antipsihotisko hormonu serotonīna un noradrenalīna izstrādi. Nepieciešamība pēc šī vitamīna palielinās antidepresantu un orālās kontracepcijas lietošanas, kā arī paaugstināta stresa un emocionālās slodzes gadījumos.

Vitamīns B12. Optimāls daudzums šī vitamīna organismā nodrošina pieeju plašam emocionālam spektram. Tas palīdz samazināt depresijas iespējamību, vecuma vājprātu un domu neskaidrību, palīdz pret bezmiegu un adaptēties miega un nomoda režīma maiņas gadījumos, ko izskaidro ar tiešu cianokobalamīna ietekmi uz melotonīna sintēzi. Tai pašā laikā, B12 vitamīna deficīts var novest pie perifēro neirītu attīstības, redzes nerva atrofēšanās un deģeneratīvām kaulu šūnu un muguras smadzeņu izmaiņām.

Grifonija palīdzēs šādos gadījumos:

  • depresija;
  • miega traucējumi;
  • dažādu izcelsmju neirozes;
  • hroniska noguruma sindroms.

Sastāvs:

  • grifonijas sēklu ekstrakts – 50mg;
  • vitamīns B6 – 2mg;
  • vitamīns B12 – 3mkg

Iepakojuma ir 60 kapsulas.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *