Alvejas sula dziedē

alvejas-sula  Forever living Alvejas sula

 Alvejas sula 97,8 % “Aloe Vera Gel” pēc satura ir gandrīz identiska svaigam alvejas lapu mīkstumam. Ielejot glāzē nelielu daudzumu šī produkta, varat pārliecināties, ka tas ir biezs alvejas lapu mīkstuma un šķidruma kokteilis – tieši tāds pats kā pašas dabas radītais produkts. Aloe Vera sulas kvalitāti apstiprina Starptautiskās alvejas pētniecības padomes izsniegts sertifikāts.
Alvejas sugas ir dažādas, bet šo sulu kompānija Forever Living iegūst no Aloe Vera, kas ir īpaši bagāta uzturvielām – minerāliem, vitamīniem, aminoskābēm, fermentiem. Šī auga vērtīgās sastāvdaļas palīdz aizsargāt cilvēka ādas epitēlija audus no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības, veicina šūnu atjaunošanos, stiprina organisma imūnsistēmu un uzlabo gremošanas sistēmas darbību.
Aloe Vera sula labvēlīgi ietekmē cilvēku veselību un dzīvesveidu. Uz dažādu cilvēku organismiem alveja iedarbojas atšķirīgi, taču visos gadījumos tā ir labs uztura bagātinātājs.

• Aloe Vera spēks – auga mīkstums un sula no lapu iekšējās daļas.
• Kvalitāti apliecina Starptautiskās alvejas pētniecības padomes izsniegts sertifikāts.
• Aloe Vera satur vairāk nekā 200 dažādu elementu, tai skaitā vairāk nekā 75 uzturvielu.
• Uzlabo gremošanas sistēmas darbību.

TOP 9 iemesli, kāpēc uzturā vajadzētu lietot alvejas sulu:

1. Gremošanas sistēma – alvejai ir dabiskas tīrīšanas spējas, kuras palīdz gremošanas traktā absorbēt kaitīgās šlakvielas un toksīnus, kas var nonākt asinsritē, tajā pašā laikā sekmē labvēlīgo baktēriju augšanu.

2. Zobu veselība un higiēna – alveja ir ļoti veselīga Jūsu mutei un smaganām. Alvejas sulas dienas deva var nodrošināt veselīgu Jūsu mutes higiēnu, jo īpaši kombinējot to ar “Forever Bright” zobu gēlu.

3. Nodrošina tūlītēju brūču sadzīšanu – alveja ir leģendāra pateicoties tās spējai ātri sadziedēt nelielus apdegumus, brūces un ādas kairinājumus, kā arī uzlabo kolagēna veidošanos.

4. Imūnsistēmas stiprināšana un funkcijas – alveja nodrošina dabisku atbalstu imūnsistēmai ar tās dabiskajiem imūnsistēmas veicinātājiem, un vienlaicīgi dod ķermenim nemitīgu uzkrājumu, no kura var smelties.

5. Kolagēna un elastāna uzlabošana – alveja piedāvā vitamīniem bagātus nodrošinātājus, lai uzturētu veselīgu ādu un apstādinātu strauju novecošanu.

6. Saglabā veselīgu svaru un augstu enerģijas līmeni – alveja ļauj organismam attīrīt gremošanas sistēmu, radot labsajūtu un ļaujot enerģijas līmenim paaugstināties, kā arī saglabāt ķermeņa vēlamo svaru.

7. Vitamīni un minerālvielas – alveja satur kalciju, nātriju, dzelzi, kāliju, hromu, magniju, mangānu, varu, cinku, folijskābi, niacīnu un vitamīnus – A, B1, B2, B6, B12, C, E. Alveja palīdz cīnīties pret brīvo radikāļu radīto kaitējumu Jūsu veselībai.

8. Matu uzlabošana – alvejas sastāvā esošie fermenti, aminoskābes un citas barības vielas dabiskā veidā uzlabo matu izskatu un veselību. Šīs vielas nostiprina matu saknes, nodrošina matus ar mitrumu un liek tiem izskatīties maigiem un spīdīgiem.

9. Ķermeņa uzbūves stiprinātājs – aminoskābes mūsu organismā tiek izmantotas, lai izveidotu spēcīgu ķermeni. Astoņas no šīm svarīgajām aminoskābēm ir atrodamas alvejas augā.

SASTĀVS: Aloe Vera želeja, sorbitols, askorbīnskābe, citronskābe, kālija sorbāts, nātrija benzoāts, ksantāna sveķi (stabilizētājs), tokoferols (E vitamīns).

LIETOŠANA: 60 ml dienā (30 ml divas reizes dienā pirms ēšanas, uzdzerot ūdeni). Pirms lietošanas sakratīt. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī.

TILPUMS: 1 litrs Kods: 15

Alvejas sulaPapildus info vai par iegādi jautājiet pa augstāk atrodamajiem kontaktiem.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *