Antioksidants H-500

H-500 ir spēcīgs produkts, kas lieliski ietekmē sirds un asinsvadu, nervu un uroģenitālās sistēmas. Kā antioksidants tas efektīvi cīnās ar brīvajiem radikāļiem, kas veicina mūsu organisma novecošanos. H-500 ir dzīvības spēka avots, izturība un atjaunošanās, fiziskās un garīgās darbaspējas.

H-500 novērš veselu šūnu oksidāciju un atjauno labvēlīgu sārmainu vidi organismā, kas uzlabo šūnu barošanos un vielmaiņu.

H-500 palielina izturību jebkuras fiziskas aktivitātes, sporta vai smaga darba laikā. Veicina pienskābes utilizāciju no muskuļiem, paātrinot to atjaunošanos pēc fiziskas slodzes. Tas ļauj viegli izturēt fiziskas pārslodzes, mazina spriedzi, paaugstina muskuļu elastīgumu un tonusu.

Satur kālija un magnija citrātus, kālija silikātu un boru. Citrāts ir ideāla “ekoloģiski tīra tara” magnija un kālija transportam uz organisma šūnām, kas kalpo kā efektīva degviela.

Magnija Citrāts. Salīdzinājumā ar neorganiskajiem savienojumiem, magnija citrāts ne tikai veicina lielāku kālija, magnija un nātrija satura palielināšanos asins plazmā, bet arī izraisa būtisku Na, K-sūkņu aktivitātes paaugstināšanos eritrocītos.

Magnija citrāta lietošana uzlabo endotēlija funkcijas uzlabošanu pacientiem ar koronāro artēriju slimību. Magnija citrāta lietošana kopā ar kālija citrātu, veido lielisku līdzekli pret asinsvadu kalcifikāciju, kā rezultātā notiek normālas minerālu ekstracelulārās homeostāzes un urīnskābes pilnā atjaunošana.

Magnija citrāta lietošana uzlabo redzi un veicina acu asins plūsmas atjaunošanu pacientiem ar normotensīvu glaukomas formu.

Migrēnas lēkmju biežums un tās intensitāte ievērojami samazinājās pacientiem, kuri lietoja magnija citrātu profilaktiskos nolūkos.

Kālija citrāts. Tas vispirms ir nepieciešams kālija trūkuma kompensēšanai organismā.

Bors. Kad zinātnieki atklāja, ka bors palielina hormonu daudzumu asins plazmā (testosterona un estradiola), sportisti un viņu treneri bija ļoti priecīgi. Vienkāršs vitamīnu maisījums ar boru piedevu būtiski paaugstināja sportistu spējas izturēt vēl lielāku fizisko slodzi un emocionālo spriedzi.

Lieto izšķīdinot 1 kapsulu glāzē ūdens un izdzerot. Lieto 2 x dienā 30 minūtes pirms ēšanas.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *