Gotu kola

Gotu kola

Gotu kola ir dabīgs produkts uz Madagaskaras auga bāzes, šo augu dēvē par “atmiņas zāli”. Šis produkts nostiprina asinsvadu sieniņas, paaugstina to elastību, pozitīvi ietekmē asinsriti kapilāros, aktivizē galvas smadzeņu asinsriti, domāšanas procesus, atmiņu, uzlabo sirds-asinsvadu sistēmas darbību.

Gotu kola optimizē asinsvadu sistēmas stāvokli, uzlabo galvas smadzeņu piesātināšanu ar skābekli, tādējādi uzlabojot atmiņu, uzmanību, redzes analizatora funkciju. Auga aktīvās sastāvdaļas palielina garīgās spējas, paātrina domāšanas procesu, uzlabo atmiņu, samazina galvassāpes, nomierinoši iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu trauksmaino stāvokļu, nervozitātes, miega traucējumu gadījumos, samazina nogurdināmību. Gotu kola pozitīvi ietekmē asins komponentus, stabilizē hemoglobīna un cukura līmeni asinīs.

Triterpēnu saponīni, kas ir auga sastāvā, piedalās kolagēna veidošanā. Kolagēns uzlabo asinsvadu sieniņu elastību, uztur organisma spēju ātri atjaunot audus un dziedēt dažādas traumas, sniedz papildu detoksikācijas efektu, stimulējot citohromu funkcijas, kuri nodrošina toksisko vielu un zāļu izvadīšanu no organisma.

Flavonoīdi uzlabo venozo asinsriti, sniedz kardiotonisko un antiaritmisko iedarbību. Pie paaugstinātas slodzes uz sirds-asinsvadu sistēmu (piemēram, stress, fiziskās un garīgās slodzes), flavonoīdi palielina sistēmas stabilitāti, pastiprina asins cirkulāciju, pateicoties sirds koronāro artēriju paplašināšanas efektam, tiek nodrošināta skābekļa piegāde sirds muskulim, nepaaugstinot arteriālo asinsspiedienu un nemainot miokarda uzbudināmību. Pozitīvi ietekmējot limfovenozo sistēmu, flavonoīdi ne tikai atjauno asins plūsmu, bet arī veicina limfmezglu reģenerāciju. Tiek novērota limfas plūsmas normalizēšanās, limfodrenāžas uzlabošanās, kapilāru caurlaidības samazināšanās.

Glikozīdi regulē sirds muskuļa darbību, ir efektīvi hipertensijas izraisītas sirds mazspējas gadījumā (miokarda pārslodze), kardiosklerozes un sirds vārstuļu slimību gadījumā.

Produkts Gotu Kola ir ieteicams sekojošu slimību gadījumā:

  • ateroskleroze;
  • atmiņas traucējumi;
  • veģetatīvā asinsvadu distonija;
  • vēnu varikozā paplašināšanās;
  • hronisks nogurums, neirozes un depresija.

NSP Gotu kolas sastāvā ir Āzijas centīlija – tas ir augs, kas aug tropiskos un subtropiskos pasaules reģionos. Augs ir cilvēkiem pazīstams tūkstošus gadus sakarā ar savām ārstnieciskām īpašībām.
Galvenokārt palīdz saglabāt pareizu izziņas funkciju. Tagad centīlijas funkcija ir pastāvīgi pētīta.

  • Āzijas centīlija palīdz saglabāt konstantu asinsriti, tāpēc ļauj izvairoties no diskomforta, savienota ar nogurumu un smagu kāju sajūtu.
  • Āzijas centīlija harmonizē asinsrites sistēmas funkcijas un palīdz tās pareizai funkcionēšanai.
  • Āzijas centīlija uzlabo gremošanas procesu un mazina kuņģa diskomfortu.

Lieto 1 kapsulu dienā ēšanas laikā, uzdzerot ūdeni.

Kotu kola iepakojumā ir 100 kapsulas. Pieejamību un cenu varat atrast šeit: NSP veikals

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *