Proteīnu kokteiļi

Daily deliciousJaunums – dabīgs proteīnu kokteilis Daily Delicious

Ar šo gadu laists apgrozībā ilgi gaidītais Koraļļu kluba proteīnu kokteilis no dabīgām sastāvdaļām Daily Delicious. Šis kokteilis satur 3 dažādas izcelsmes proteīnu avotu kompleksu, 11 vitamīnus un minerālvielas un kolagēnu Verisol. Visas sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes, bez aromatizatoriem un konservantiem. Kokteiļi pieejami ar 3 dažādām garšām – vaniļas, aveņu un šokolādes, kas ir patīkami gaisīgas un neuzbāzīgas (gandrīz kā plombīra saldējuma kokteiļi no mūsu bērnības). Šo kokteiļu mērķis ir papildināt ikdienas uzturu mūsu steidzīgajā ikdienā ar ātri pagatavojamu un gardu maltīti.

Sastāvs.

Katra porcija šī gardā kokteiļa satur 21 gramu kvalitatīvu olbaltumvielu, ja kokteili pagatavo ar 250ml 1.5% piena. 11 vitamīni un minerālvielas rūpēsies par jūsu veselību un ādas, matu un nagu skaistumu. Kolagēns Verisol, kas sastopams saistaudos, rūpēsies par ādas tvirtumu un elastību un izlīdzinās sīkās krunciņas. Katra porcija satur 195 kkal, kas lieliski palīdzēs rūpēties par figūru un regulēs svaru.

Mērķauditorija.

Kokteilis paredzēts cilvēkiem, kas rūpējas par savas ādas, matu un nagu skaistumu un veselību, kas seko līdzi savam svaram un ievēro diētas, sportistiem, kā lielisks enerģijas avots, cilvēkiem, kas ātri nogurst un izjūt stresu vai kam ir grūtības ar vielmaiņu.

shake_vitaminiPieejams ērtā, mīkstā 500g iepakojumā ar vairākkārt aizveramu aizdari. Ar vienu šādu iepakojumu pietiek 20 ēdienreizēm.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *