Vai ir iespējams bizness internetā?

MLM bizness internetāIr vai nav iespējams bizness internetā?

Domāju, ka ik pa laikam, mēs katrs šādu jautājumu pie sevis apsveram. Jo robotizācijas laikmets ir gājis uz priekšu un cilvēka roku darbaspēks arvien vairāk tiek aizstāts ar robotiem un citām sistēmām. Attiecīgi cilvēkiem ir jāmeklē citas darba vietas un iespējas.

Tāpat mēs bieži apsveram domu par darba vietas maiņu, jo esošais atalgojums sāk likties par mazu, gribās nopelnīt vairāk un arī gribās vairāk tērēt. Ir cilvēki, kam nepietiek pat iztikai, bet citi grib vairāk būt kopā ar ģimeni un ceļot un arī tam ir vajadzīga nauda. Tāpēc, ik pa brīdim, daudzi no mums apsver domu par sava biznesa veidošanu. Bet, bieži vien, viss paliek pa vecam, jo katra jauna biznesa izveidošanai ir nepieciešams paliels sākuma kapitāls, kas ierindas cilvēkam bieži nav pieejams.

Tāpēc šoreiz parunāsim par biznesa modeli, kas ir pazīstams jau vairāk kā 50 gadus, bet vēl joprojām netiek pienācīgi novērtēts un izmantots. Un daudziem vēl joprojām pret to ir nepamatoti aizspriedumi. Un tas ir MLM jeb tīkla mārketings. MLM ir daudzlīmeņu mārketings, kur kvalitatīvu produktu virzīšana tirgū nenotiek ar tradicionālo veikalu starpniecību, bet nododot informāciju no cilvēka cilvēkam. Domāju, ka daudzi no mums ar to ir saskārušies – vai nu paši mēģinājuši, vai lietojuši kādu produktu vai saņēmuši uzaicinājumu pievienoties komandai un sākt pelnīt.

Kāpēc nedarbojas tradicionālā MLM metode?

Nav jau gluži tā, ka tā nedarbojas nemaz. Vienkārši citiem tā darbojas un tie pelna ar to naudu, bet citiem nē.

Tam var būt vairāki iemesli:

  • daudzi cilvēki ir samērā kautrīgi, lai uzrunātu citus,
  • ne visiem ir attīstītas oratora spējas,
  • nav pietiekoši pārliecības un pārliecināšanas spējas,
  • trūkst pašdisciplīna un plānošanas spējas,
  • nav gribasspēka un padodas pie pirmajām grūtībām.

Kā nodarboties ar tīkla mārketingu tehnoloģiju laikmetā.

Tāpēc šoreiz gribu pastāstīt par 21.gadsimta biznesa modeli, kas vairs neprasa visas no augstāk uzskaitītajām īpašībām. Šinī gadījumā mums palīgā nāk tehnoloģijas un internets un ir iespējams veidot MLM biznesu katram no mājām neuzbāžoties cilvēkiem. Protams, nekad nebūs tā, ka nemaz vairs nebūs jārunā vai jātiekas ar cilvēkiem, bet pēc šīs metodes tas ir jādara minimāli. Kā arī šeit jums nebūs jāpārliecina cilvēki, kuriem tas nemaz neinteresē. Piekritīsiet taču, ka strādāt ar cilvēku, kuram jau ir interese par jūsu biznesu vai produktu, ir daudz patīkamāk un mierīgāk un tas samazina stresu līdz minimumam.

Jaunā tīkla mārketinga SISTĒMA.

Šī jaunā tīkla mārketinga sistēma neatceļ veco darbošanās metodi pavisam. Tā papildus visām jau iepriekš zināmajām metodēm pievieno tehnoloģijas un tas ir tas, kas var jūsu jau esošo MLM biznesu uzraut vēl nebijušos augstumos. Vai arī varat veidot jaunu paši savu biznesu no mājām internetā. Un jūs spēsiet aptvert ne tikai savu 100 paziņu sarakstu, bet daudz vairāk cilvēkus, gan pazīstamus, gan pavisam svešus, bet jūsu biznesā ieinteresētus.

Kas tad ir šis jaunās MLM sistēmas pamatā:

  • interneta resursi, kas ļauj jums vienlaicīgi uzrunāt lielāku daudzumu cilvēku un atšķiro ieinteresētos no neieinteresētajiem,
  • automatizācija prasīs mazāk laika ik dienas un jums jaunie partneri pievienosies jau automātiski,
  • video apmācību sistēma internetā 24 stundas diennaktī,
  • vairāki ienākumu gūšanas avoti ļaus jums sākumā papildus stiprināt savu MLM biznesu,
  • uzticama kompānija ar kvalitatīviem ikdienā lietojamiem produktiem.

Nu vai tagad esi gatavs sākt pats savu interneta biznesu ar 21.gadsimta tehnoloģiju palīdzību?

Te nav nekā sarežģīta un tas ir iespējams katram. Pievienojies BEZMAKSAS apmācību kursam un tu soli pa solim uzbūvēsi savu biznesu.

Un atceries – mēs esam komanda. Pēc pievienošanās kursam, sazinies ar mani ar anketas starpniecību, lai uzzinātu nākošos soļus.

BEZMAKSAS apmācības kursam var pieteikties šeit: >PIETEIKTIES<

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *