Asinsspiediena regulēšana ar DiaDens-Cardio

DiaDens CardioIerīce DiaDens – Cardio asinsspiediena regulēšanai mājās.

Iepriekš jau rakstīju par ierīci, ar kuru, iedarbojoties uz ķermeņa aktīvajiem punktiem, iespējams remdēt sāpes un uzlabot citus veselības stāvokļus. Šoreiz par citu ierīci, ko arī izstrādājuši šīs pašas kompānijas zinātnieki – DiaDens-Cardio.

Ierīce paredzēta asinsspiediena korekcijai, stresa mazināšanai un vielmaiņas procesu regulēšanai. DiaDens-Cardio ar vāju strāvas impulsu iedarbojas uz apakšdelma iekšējās virsmas aktīvo punktu “Nei-Guan” un sniedz pretstresa efektu, tādējādi labvēlīgi ietekmējot asinsspiedienu. Tas normalizē asinsvadu sieniņu tonusu, paplašina kapilārus un uzlabo ādas mikrocirkulāciju. Iedarbojoties uz punktu, kas atrodas uz apakšstilba ārpuses 2.5-3cm virs potītes kaula, iespējams uzlabot vielmaiņas procesus.

Ierīce paredzēta lietošanai kursu veidos 1-2 reizes dienā 10-14 dienas mēnesī. Arteriālais asinsspiediens mazinās pakāpeniski līdz kursa beigām. Procedūras var veikt jebkura vecuma cilvēkiem. Hipertonijas slimniekiem ieteicams vest paralēli dienasgrāmatu ar asinsspiediena mērījumiem visa kursa laikā. Kā arī nav ieteicams samazināt ārsta izrakstīto zāļu lietošanu. Pēc kursa iziešanas pēc dienasgrāmatas uzrādīšanas ārstam, tas var lemt par zāļu devu samazināšanu.

Izmantojot DiaDens-Cardio ierīci iespējams:

  • stabilizēt arteriālo asinsspiedienu,
  • uzlabot vispārējo pašsajūtu,
  • uzlabot psihoemocionālo stāvokli,
  • uzlabot darbaspējas,
  • samazināt hipertonijas izraisītu komplikāciju riskus,
  • uzlabot slimnieka dzīves kvalitāti.

Ierīce ir izgājusi klīniskos pētījumus un ir sertificēta. To iespējams lietot mājas kārtībā un tā ir pieejama katram.

Ierīci iespējams iegādāties sazinoties ar mani pa augšā esošajiem kontaktiem vai pa epastu spiežot šeit: epasts

DiaDens Cardio informācija

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *