Vesels zarnu trakts

Vesels zarnu traktsNepareizas gremošanas sistēmas darbības sekas

Kuņģa zarnu trakts ir viena no svarīgākajām cilvēka orgānu sistēmām. No tā, cik pareizi strādā gremošanas sistēma, ir atkarīga gan mūsu kopējā pašsajūta, gan imunitāte, gan smadzeņu darbība. Mūsu zarnu trakta tīrība ietekmē gan barības vielu uzsūkšanos, gan toksīnu izvadīšanu no organisma. Ēdot neveselīgu pārtiku, kā arī gremošanas sistēmas funkcionālo traucējumu rezultātā, zarnu trakta bārkstiņās var uzkrāties pat vairāki kilogrami šlakvielu kā arī parazītu.

Programma  –  Vesels zarnu trakts

Nutriciologu un Coral club vairāku gadu sadarbības rezultātā tika radīta atveseļošanās programma – Vesels zarnu trakts.  Šis programmas ietvaros iespējams efektīvi uzlabot kuņģa zarnu trakta darbību, sakārtot vielmaiņu, nostiprināt imunitāti, uzlabot pašsajūtu un ārējo izskatu. Programmā iekļauti tikai 100% dabas preparāti un tā paredzēta apmēram mēnesim. Produkti sadalīti 3 etapos, kas atvieglo to lietošanu:

 1. Organisma dabisko attīrīšanās procesu aktivizācija – notiek viegla, saudzīga, efektīva zarnu trakta attīrīšana. Organisms atbrīvojas no toksīniem un parazītiem.
 2. Gremošanas procesu optimizācija, aknu attīrīšana un darbības uzlabošana. Tiek veicināta zarnu mikrofloras atjaunošanās, kas optimizē gremošanu un fermentu sintēzi.
 3. Organisma aizsargfunkciju atjaunošana. Tiek nodrošināta mikroflorai labvēlīga vide un organisms pabarots ar dabīgiem fermentiem un vitamīniem.

Programmai pievienota arī visu produktu lietošanas pamācība un uztura režīma ieteikumi programmas lietošanas laikā.

Šī dabas līdzekļu programma palīdzēs jums:

 • Attīrīt zarnu traktu un aktivizēt organisma dabīgos pašattīrīšanās mehānismus,
 • Izvadīt no organisma toksīnus, bioloģiskos parazītus, sēnes un vienšūņus,
 • Atjaunot un nostiprināt zarnu trakta mikrofloru,
 • Atjaunot fermentu darbības procesus, kas palīdz pilnvērtīgi sašķelt barību un iegūt organismam nepieciešamās barības vielas,
 • Aktivizēt enterālo nervu sistēmu – trešās cilvēka smadzenes,
 • Aktivizēt imunitāti un noskaņot to uz kvalitatīvu organisma aizsardzību kopumā,
 • Nodrošināt organismu ar 47 neaizstājamajām barības vielām, kas nesintezējas organismā, bet katru dienu jāuzņem ar pārtiku,
 • Atjaunot optimālo ūdens balansu organismā,
 • Aktivizēt zarnu gļotādu aizsargmehānismus ar dažādām dabas vielām un samazināt iekaisuma līmeni,
 • Atjaunot šķiedrvielu līmeni, kam ir būtiska nozīme zarnu trakta veselībā,
 • Veicināt organismam nepieciešamo barības vielu – vitamīnu, minerālvielu, taukskābju, olbaltumvielu uzsūkšanos organismā.

Ja vēlies sakārtot savu gremošanas sistēmu, uzlabot pašsajūtu un , iespējams, arī attīrošo procesu rezultātā pazaudēt kādus liekos kilogramus, tad šī programma ir domāta Tev.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Šo programmu iespējams arī iegādāties ar kluba biedru 20% atlaidi.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *