Sistēmiska organisma attīrīšanas programma

Organisma attīrīšanaKāpēc nepieciešams attīrīt organismu?

Ļoti daudz ir dzirdēts par dažādām attīrīšanās programmām. Vienas programmas tīra aknas, citas – nieres, citas – zarnas. Bet mūsu organisms taču ir viens vienots un to arī attīrīt nepieciešams kā vienotu veselumu.

Visbiežāk cilvēkam ir nevis viena, bet gan vairākas hroniskas saslimšanas, kas savā starpā ir saistītas. Vairums saslimšanu, tā vai citādi attiecas uz organisma izvadsistēmām: elpošanas, limfātisko, gremošanas, urīnizvadsistēmu, ieskaitot ādu.

Ja organismā ir traucēts kaut vai vienas šīs sistēmas darbs, traucējumi sāk notikt arī pārējās sistēmās un orgānos. Vienīgā iespēja palīdzēt organismam tikt galā, ir vienlaicīga, visu izvadsistēmu attīrīšana.

Imunitātes pazemināšanās iemesli.

  • Ekoloģiskais ārējās vides piesārņojums, kā rezultātā organismā rodas endoekoloģiskais piesārņojums. Ir atzīts, ka daudzas saslimšanas šobrīd nosaka ekoloģiskie apstākļi. Mūs var ietekmēt gan pilsētu smogs, gan putekļi, gan agroķimikālijas, gan elektromagnētiskais starojums.
  • Nekvalitatīvs, nepilnvērtīgs, ķīmisks ēdiens bez fermentiem, ar konservantiem, stabilizatoriem, irdinātājiem u.c. Problēma numur viens visā pasaulē ir “kaitīgie produkti”.
  • Dzērieni, kas kaitē organismam: dzirkstošie, gāzētie, aromatizētie, mākslīgie. Mēs praktiski esam atradinājušies dzert tīru ūdeni. Vairāk kā 50% saslimšanu saistītas ar ūdens līdzsvara un homeostāzes (iekšējās vides nemainība) traucējumiem.
  • Hroniskās, parazitārās, sēnīšu, vīrusu, baktēriju infekcijas, kā piemēram, helmintoze, lamblioze, opistorhoze u.c.
  • Disbakteriozes un vitamīnu – minerālu līdzsvara traucējumi, ko izraisa augstāk minētie iemesli.

Noslēdzas milzīgs apburtais loks, kas mijiedarbojas un apgrūtina, jau bez tā, lielo skaitu hronisko saslimšanu norisi.

Imunitātes atjaunošanas mehānismi un organisma attīrīšana.

Viena no vienkāršākajām, drošākajām un uzticamākajām metodēm ir kompleksa fitosistēma PROGRAM TWO COLO-VADA PLUS, kuru izstrādājis Kanādas naturopāts Alberts Zērs. Tā ir pēc klasiska principa izstrādāta trīspakāpju programma. Šī programma ir gadu gaitā pārbaudīta un pierādījusi savu augsto efektivitāti.

Sagatavošanās (7 dienas), paredzēta organisma atbrīvošanai no parazītiem, vienšūņiem, mehāniskai attīrīšanai un maigai detoksikācijai ar vitamīnu, minerālu un labo baktēriju līdzsvara uzturēšanu.

Otrais posms – četru dienu badošanās lietojot sorbentus. Īslaicīgās badošanās efektivitāte ir vispāratzīta, taču unikālā sorbenta, kas sastāv no baltā māla, lietošana, padara šo procesu vēl efektīvāku.

Trešais posms – klasiskā iziešana no badošanās posma, kas vērsta uz optimālu vielmaiņas atjaunošanu un organisma funkciju harmonizēšanu. Programma ietver sevī 100% dabiskas sastāvdaļas, kas sevi lieliski parādījušas vairāk kā 30 gadu garumā. Attīrīšanās laikā nepieciešams palielināt ūdens dzeršanas režīmu līdz 2-3 litriem dienā, dodot priekšroku tīram, strukturētam, negatīvi lādētam ūdenim ar minerālu kompozīciju CORAL-MINE. Īpaši svarīgi tas ir badošanās posma laikā. Koraļļu ūdens jādzer tukšā dūšā vai 30-40 minūtes pirms ēšanas un 2 stundas pēc ēšanas. Šī ūdens lietošana būtiski paaugstinās organisma attīrīšanās programmas iedarbību.

Lai uzturētu optimālu enerģijas līmeni, piemērots būs aminoskābju un vitamīnu minerālvielu komplekss viegli šķīstošā formā POWEWRMIN.

Visus šos produktus varat ar atlaidi iegādāties Coral club.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *