Antioksidants Aqua Ox

Aqua Ox – stiprāko augu izcelsmes antioksidantu komplekss, kurš veicina centrālās nervu sistēmas, kā arī sirds un asinsvadu sistēmas darbības optimizāciju, uzlabo asinsriti un asinsvadu caurlaidību, aizsargā organisma šūnas no priekšlaicīgas novecošanās.

Aktīvo sastāvdaļu iedarbība:

Granātābola ekstrakts, kura sastāvā ir elagiskā skābe, proantocianīdi un citu vielu komplekss, ir viens no iedarbīgākajiem antioksidantiem, kas novērš šūnu bojājumus, kuri var novest pie smadzeņu, sirds, aknu un nieru darbības traucējumiem. Kā liecina jaunākie zinātniskie pētījumi, granātābola ekstrakts ir spējīgs palēnināt aterosklerozes attīstību – izdzerot glāzi granātābola sulas ik dienu, pēc gada tiek novērsta aterosklerotisko plākšņu veidošanās asinsvados. Pie tam granātābola antioksidējošā iedarbība ir stiprāka nekā dzērvenēm, mellenēm vai zaļajai tējai.

Asaī ogas – vēl viens čempions antioksidantu ziņā, kura sastāvā ir arī organismam svarīgās omega-3, -6, -9 taukskābes, vitamīni, minerāli, aminoskābes. Tāds nepieciešamo vielu spektrs vienā ogā ir ļoti reti sastopams jelkādos citos augos. Acai piemīt vispārējs tonizējošs efekts, tās uzlabo asins cirkulāciju, aktivizē garīgo darbību, palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni.

Kakao pupiņu ekstrakts – polifenolu un flavanoīdu avots, kas neitralizē brīvo radikāļu negatīvo iedarbību uz ķermeņa šūnām. Tieši polifenoli rada kakao krāsu un garšu, kā arī veselu virkni citu noderīgu īpašību. Tas ir antioksidants, antibakteriāls un pretiekaisuma līdzeklis. Ir eksperimentāli pierādīts, ka kakao sastāvā esošais polifenols epikatehīns ātri un pilnīgi absorbējas organismā. Kakao labvēlīgi iedarbojas uz galvas smadzenēm, stimulējot asiņu pieplūdi tiem apgabaliem, kas atbild par reakcijas ātrumu un atmiņu.

Rozmarīna ekstrakts, pateicoties fenoskābju klātbūtnei, arīdzan ir aktīvs antioksidants. Karnozīnskābe un tās atvasinājumi nodrošina arī stabilizējošas un tonizējošas īpašības.

Aqua Ox:

  • piemīt vispārējs spēcinošs efekts;
  • novērš aterosklerozes attīstību;
  • nodrošina augstas darbaspējas.

Sastāvs: granātābolu augļu ekstrakts, asaī augļu ekstrakts, kakao augļu ekstrakts, rozmarīna lapu ekstrakts u.c. vielas.

Lietošana: 1 tablete 2x dienā ar ēdienu- no rīta un pēcpusdienā.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *