fbpx

Kāpēc dzert alvejas sulu?

10 iemesli dzert alvejas sulu10 svarīgi iemesli kāpēc ir veselīgi dzert alvejas sulu.

10. Jaunavīga un vesela āda

Mūsu āda atjaunojas katras 3-4 nedēļas.Aloe vera gēla vērtīgās sastāvdaļas palīdz ādai cīnīties ar vecuma pazīmēm un veicina jaunu veselu šūnu veidošanos. Aloe vera piemīt arī nomierinošas un mīkstinošas īpašības, kā arī tās gēla sastāvam ir pievienots vitamīns C, kas stiprina imūnsistēmu un cīnās pret brīvo radikāļu veidošanos, jo mūsu organisms vitamīnu C pats nav spējīgs izstrādāt. Vitamīns C ir arī labs antioksidants.

9. Svara kontrole

Regulāra dzeramā gēla Aloe Vera lietošana palīdz organismam dabīgā ceļā atbrīvoties no toksīniem, nodrošina normālu gremošanas sistēmas funkcionēšanu un optimālu barības vielu apmaiņu, kas savukārt piedod jums enerģiju un veicina optimāla svara uzturēšanu.

8. Vesela gremošanas sistēma

Vesela gremošanas sistēma nodrošina vajadzīgo barības vielu nokļūšanu no apēstās barības asinīs, kur tās dod maksimālu labumu mūsu organismam. Aloe vera gēla lietošana ikdienā nodrošina labu zarnu trakta motoriku un veicina labo baktēriju veidošanos. Aloe vera palīdzēs jums tikt vaļā no diskomforta kuņģī un zarnu traktā.

7. Minerālvielu avots

Lai cik veselīgs būtu jūsu uzturs, minerālvielu saturs tajā vienalga nebūs pietiekams. Bet ar vecumu minerālvielu patēriņš organismā pieaug. Aloe vera satur tādas minerālvielas kā nātrijs, dzelzs, kālijs, hroms, magnijs, varš, cinks, mangāns un arī tas vēl nav viss. Iespaidīgi vai ne?

6. Vitamīnu avots

Dzeramais gēls Aloe vera satur lielu daudzumu vitamīnu nepieciešamu mūsu organismam katru dienu: А, В1, В2, В3 и В6 kā arī E, kas aizsargā pret iekaisumu procesiem(Aloe vera Freedom sastāvā).

5. Vajadzīgo barības vielu un brīnišķīgas garšas savienojums

Dzeramais gēls Aloe vera – vajadzīgs un barojošs uztura bagātinātājs ar atsvaidzinošu ogu vai persika garšu. Tikai daži malki šī dzēriena un brīnišķīgs noskaņojums jūs vairs nepametīs nekad. Jūs ar nepacietību gaidīsiet nākošo reizi, kad varēsiet baudīt šo noderīgo dzērienu.

4. Neaizvietojamo aminoskābju avots

Aminoskābes ir savdabīgi mūsu organisma veidošanas bloki. Aloe vera dzeramā gēla sastāvā ir 8 aminoskābes, kuras sauc par neizvietojamām, jo mūsu organisms pats tās neizstrādā. To trūkums organismā var novest pie visai nevēlamām sekām, tāpēc neaizmirstiet iedzert Aloe vera dzeramo gēlu.

3. Stiprina imūnsistēmu

Visiem zināms – nav imunitātes-nav pretestības saaukstēšanās un citām slimībām. Mūsdienās kā nekad ir svarīga mūsu organisma aizsardzība pret dažādām kaitēm. Aloe vera dzeramais gēls ar imūnsistēmu stiprinošām vielām  tā sastāvā nodrošinās jūsu organisma imūnsistēmai atbalstu un drošu aizsardzību.

2. Sāpju remdējošas īpašības

Alvejas sastāvā ietilpst 12 dabīgas sastāvdaļas ar sāpēs remdējošu efektu. Aloe vera Freedom gēla sastāvs ir unikāls ar to, ka tas papildus satur bioloģiski pieejamu sēru, kas nepieciešams saistaudu un locītavu veselībai. Tādā veidā sērs ir pieejams tikai jēlās zivīs, jēlā gaļā un svaigos dārzeņos, ko cilvēki parasti neēd nemaz vai lieto maz, tāpēc tas organismā trūkst.

1. Kustību brīvība

Ar vecumu organisms izstrādā arvien mazāk vielas, kas atbild par skrimšļu veselību. tas bieži noved pie locītavu mazkustības. Forever Freedom alvejas sulas dabīgo spēku papildina glikozamīna, hondroitīna, C vitamīna un MSM (sērs) teicamās īpašības, kas nodrošina skrimšļu veselību.

Visos Aloe Vera dzeramajos gēlos alvejas saturs nav mazāks par 89% un tā iegūta no Forever Living kompānijas laukiem ASV, kur tā tiek audzēta ar bioloģiskām metodēm un ražošanas procesā īpaši stabilizēta, lai nezaudētu savas īpašības.

Par alvejas sulu iegādi sazinieties ar mani pa augstāk atrodamajiem kontaktiem.

 

Please follow and like us:

Tev varētu patikt arī...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four − 1 =