Elpo tīru gaisu arī istabā

Tīrs meža gaissGaisa nozīme mūsu ikdienā.

Lielā rūpnieciskā progresa ietekmē esam spiesti dzīvot arvien piesārņotākā vidē. Rūpnīcu izmeši piesārņo gaisu un ūdeņus. Virs pilsētām veidojas smoga mākoņi, kas lietainā laikā nonāk uz zemes un noplūst ūdeņos. Arvien pieaugošais automašīnu skaits pilsētās gan pasliktina gaisa sastāvu gan saceļ gaisā putekļus, kas kairina elpceļus. Tāpēc arvien vairāk cilvēku mūsdienās slimo ar respiratorajām saslimšanām un alerģijām. Izjūt nespēku un nogurumu dēļ skābekļa trūkuma, kas ir viens no galvenajām mūsu organisma eksistēšanas elementiem pēc ūdens un uzturvielām.

Kā mūs ietekmē svaigs meža gaiss?

Es pats dzīvoju laukos un man ir tā iespēja aiziet un pastaigāt savā mežā un salīdzināt, kā es jūtos pilsētā un kā savā mežā. Lauki, mežs un ūdeņu tuvums ir tās vietas, kas gaisu piesātina ar negatīvajiem joniem, kas uzlabo mūsu veselību un ļauj mums straujāk atkopties pēc nogurdinošas dienas. Esat taču pamanījuši, ka pēc pastaigas priežu mežā vai gar jūru, jūtama pat galvas reiboņa no skābekļa pārbagātības. Un pēc šādas pastaigas mēs vienmēr atgūstam spēkus un možumu un nogurums pazūd, kā ar roku noņemts. Bet ne visi var dzīvot laukos un ne katram ir pieejams mežs tuvumā. Tāpēc jādomā kā piedot šādas gaisa īpašības savā mājvietā vai dzīvoklī.

Gaisa attīrīšanas un bagātināšanas sistēma NATURLIVE.

Nesen uzgāju Naturlive gaisa attīrīšanas sistēmu un man bija tā iespēja to pamēģināt savā mājā. Biju patīkami pārsteigts. Šai gaisa attīrīšanas sistēmai nestāv klāt nekādi gaisa atsvaidzinātāji, ko nereti lietojam, lai kaut cik uzlabotu gaisu. Gaiss tiešām bija tāds kā piejūras priežu mežā un ne tikai pēc smaržas. Bija jūtams pat tā spirdzinošais svaigums un, protams, miegs šādā vidē jūtami uzlabojās.

Tāpēc pastāstīšu par šo iekārtu smalkāk, jo tā noteikti noderēs arī jums.

NATURLIVE likvidē visus piesārņojuma veidus un nepatīkamās smakas vidē, kurā jūs dzīvojat vai strādājat, iznīcina un samazina baktēriju daudzumu un pelējuma rašanos. Tā darbojas kā mitruma stabilizētājs un gaisa jonizators, dezinficē un neitralizē sliktas smakas, ar savām papildfunkcijām uztur jums labu garastāvokli un sniedz daudz pozitīvu emociju. Istabā tiek radīta tīra, svaiga un veselīga vide.

To nodrošina sešas gaisa attīrīšanas sistēmas funkcijas:

1.funkcija – gaisa reģenerācija jeb gaisa mehāniska attīrīšana no piesārņojuma.

Gaisa piesārņojuma avoti ir: putekļi, citās un ķīmisko vielu daļiņas, mājdzīvnieku smakas, tabakas dūmi, ziedputekšņi, baktērijas, pelējums, mājas putekļu ērcītes un to atliekas, formaldehīdi.

Gaisa attīrīšanas sistēmā esošais ventilators caur iesūkšanas atveri iesūc netīro telpas gaisu un lielā ātrumā novirza to uz rezervuārā esošā ūdens virsmu. Atsitoties pret ūdeni, gaisa plūsma atstāj tajā lielāko piesārņojumu, tālāk gaiss plūst cauri īpašas konstrukcijas ierīces radītam sīku ūdens pilienu slānim, līdz beigās pilnīgi attīrīts un tīrs gaiss no sniegpārslas formas atveres atgriežas jūsu telpās.

Ar šo ierīci gaiss tiek attīrīts tāpat, kā tas notiek līstot lietum.

Atkarībā no telpas piesārņojuma līmeņa, var izvēlēties vienu no trim gaisa attīrīšanas ātrumiem. To pašu var izdarīt, izmantojot tālvadības pulti. Ar pulti iespējams pārvaldīt visas ierīces funkcijas.

2.funkcija – gaisa dezinficēšana ar ultravioletajiem stariem.

Telpās ir liels daudzums vīrusu, baktēriju, dažādu infekcijas slimību izraisītāju. Visi zina par Rota vīrusa, gripas un citu infekcijas slimību izraisītajām komplikācijām. Bieži vien, saslimstot vienam ģimenes loceklim, inficējas arī citi, jo šie vīrusi viegli izplatās gaisā. Inficēšanās risks ievērojami palielinās rudenī un ziemā, kad telpas mēdz būt noslēgtas un mazāk vēdinātas.

NATURLIVE sistēma ir aprīkota ar ultravioleto staru lampu. Kopā ar attīrāmā gaisa plūsmu rezervuāra ūdenī nokļuvušās baktērijas un vīrusi ar ultravioleto starojumu tiek iznīcināti.

3.funkcija – NATURLIVE rada labvēlīgu mikroklimatu telpās, mitrinot vai sausinot gaisu un vienlaicīgi aizsargājot veselību.

Naturlive gaisa attīrīšanas sistēma nodrošina telpās optimālu gaisa mitrumu. Ja telpās gaisa mitrums ir pārāk augsts, tad liekais mitrums, kopā ar gaisu nokļūstot sistēma, paliek ūdens rezervuārā. ja telpu gaiss ir pārāk sauss, tad notiek otrādi – tīrais gaiss, kas piesātināts ar rezervuāra ūdens izgarojumiem, mitrina telpu.

Tādējādi NATURLIVE rada labvēlīgu mikroklimatu telpās, mitrinot vai sausinot gaisu un vienlaicīgi aizsargājot veselību.

4.funkcija – Naturlive jonizē telpu gaisu.

Pirmatnējā dabā bija pozitīvo un negatīvo jonu līdzsvars. Strauji attīstoties civilizācijai, vide tika aizvien vairāk piesārņota. Līdz ar to palielinās pozitīvo jonu (katjonu) un ļoti samazinās negatīvo jonu (anjonu) daudzums. Pozitīvi ietekmi uz cilvēka organismu sniedz negatīvie joni jeb anjoni. Izveidojoties pozitīvo un negatīvo jonu disbalansam, vide kļūst bioloģiski neaktīva. Mēs nejūtamies spējīgi strādāt, kļūstam kūtri, mums sāp galva. Datoru un televizoru radītais starojums, tabakas dūmi, kā arī citi kaitīgie savienojumi palielina katjonu daudzumu. Atgūstot anjonus, tiks attīrīts gaiss telpās, pazudīs nepatīkamā smaka, kas rodas slikto daļiņu dēļ.

Ūdenskritumu, jūras tuvumā vai mežā anjonu koncentrācija ir simtiem reižu lielāka nekā parastā vidē.

NATURLIVE gaisa attīrīšanas sistēmā ir iebūvēts jonizators. Apkārtējais gaiss nepārtraukti tiek papildināts ar anjoniem. Mūsu organisms jūtas tā, it kā mēs atrastos mežā.

NATURLIVE gaisa jonizācija atjauno jonu līdzsvaru vidē. Īpaši ieteicams cilvēkiem, kas slimo ar alerģijām un astmu.

5.funkcija – Naturlive ļauj baudīt aromaterapiju.

Aromterapija ir fiziskā un garīgā stāvokļa uzlabošana ar ēteriskajām eļļām.

Aromātiskajās eļļās esošās aktīvās vielas labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka nervu sistēmu, mazina stresu, saspringumu, depresiju, ļauj ātrāk pārvarēt slimības, atvieglo elpošanu, iedarbojas nomierinoši un atslābinoši.

Uzņēmums Demme Family iesaka unikālas, pēc īpašas formulas radītas EVIT līnijas ēteriskās eļļas, kas paredzētas Naturlive gaisa attīrīšanas sistēmai:

  • Zaļā tēja. Šīs eļļas sastāvā esošais teīns iedarbojas tonizējoši, aktivizē domāšanu, rada možumu, noņem nogurumu, izkliedē miegainību, kā arī mazina galvassāpes.
  • Sakura (Japānas ķiršu koks). Šī ēteriskā eļļa paaugstina emocionalitāti, nomierina nervu sistēmu, ir īpaši piemērota vakaram. Šai eļļai ir saldena, mazliet pikanta smarža, tā simbolizē pavasari un ziedošus ķiršu kokus.
  • Lavanda. Šo eļļu iegūst no lavandas ziediem. Aromterapijas speciālisti to izmanto lavandu inhalācijai, bezmiega, galvassāpju, garastāvokļa svārstību, depresijas, garīgu vai fizisku spēku izsīkuma ārstēšanai. Ar lavandu aromatizētās telpās ir vieglāk mācīties, palielinās darbspējas.
  • Tējas koks. Šī eļļa ir efektīvs antiseptisks un pretvīrusu līdzeklis. Tējas koka terapija ir neaizstājama saaukstēšanās gadījumā, slimojot ar gripu vai citām infekcijas slimībām. Tējas koka eļļa stiprina imunitāti, uzlabo gremošanu. Tā normalizē limfmezglu darbību, aptur augoņu augšanu.

Tādējādi, izmantojot NATURLIVE, mēs ne tikai attīrām gaisu, bet arī baudām aromterapiju un stiprinām veselību ēterisko eļļu pozitīvās ietekmes dēļ.

6.funkcija – Hromoterapija jeb gaismas terapija.

Hromoterapija ir ārstēšana ar gaismu un krāsām, kuru izmantoja jau Senajā Ēģiptē, Grieķijā un Ķīnā. Zinātnieki jau sen ir pierādījuši, ka krāsas un gaisma iedarbojas ne tikai uz garīgo, bet arī uz fizisko stāvokli.

  • Sarkana krāsa izstaro siltumu, dod enerģiju, rosina ēstgribu, atvieglo anēmijas simptomus.
  • Dzeltena krāsa uzlabo atmiņu, stiprina nervu sistēmu, palielina izturību.
  • Zaļa krāsa iedarbojas nomierinoši, mazina stresu.
  • Zila krāsa samazina galvassāpes, nomierina, palīdz iemigt, nomāc astmas un iekaisumu simptomus.
  • Violeta krāsa rada iekšējo mieru un dod garīgu spēku, stiprina nervu sistēmu.

NATURLIVE veidotāju komanda iesaka pēc smagiem un apgrūtinošiem dienas darbiem ērti iekārtoties un izbaudīt šīs ierīces krāsu spēli, kas periodiski mainās, kā arī ūdens pilienu kustības, kas nekad neatkārtojas. Izbaudiet to 10 minūtes vai ilgāk. Tas palīdzēs psiholoģiski atslābināties, atpūsties un noņemt spriedzi.

Naturlive ierīces pielāgošanas iespējas ir neizsmeļamas un tās var ierobežot tikai jūsu fantāzija.

Ierīce sver tikai 860 gramu, to var viegli transportēt un izmantot visneticamākajās vietās un situācijās: tualetē, virtuvē, ja kaut kas ir piededzis vai pēc zivs cepšanas, pēc smēķēšanas un tā tālāk, un tā joprojām…  Nodarbojoties ar sportu mājās var justies kā mežā.

Šo unikālo iekārtu var iegādāties kompānijā Merkurita LV, kurā darbojas arī mana dzīvesbiedre. Tāpēc, ja mans šīs ierīces apskats jūs ieinteresēja, varat sazināties ar mani un es palīdzēšu jums šo ierīci iegūt savā īpašumā.

Naturlive iekārta

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *