Kur un kā iegādāties Coral Club produktus

Coral Club  Kur iegādāties Koraļļu kluba produktus?

Jau vairākus gadus es lietoju dabīgos, iedarbīgos un ekoloģiskos Koraļļu kluba (Coral Club) produktus. Coral club piedāvā produktus skaistumam: matu kopšanas, ķermeņa kopšanas, mutes un zobu kopšanas, ādas kopšanas līdzekļus un pretnovecošanas kosmētiku. Sortimentā arī ekoloģiskie un ekonomiskie mājas, trauku un veļas kopšanas līdzekļu Alive un līdzekļi elektromagnētiskā lauka pārveidošanai un aizsardzībai pret to. Bet galvenā produktu kategorija ir saistīta ar veselību, jo kas gan mums ir svarīgāks par to. Un, ja nav veselība, tad pārējais viss arī kļūst mazsvarīgs,

Coral club piedāvā uztura bagātinātājus:

 • Veselīgai gremošanai;
 • Sirds un asinsvadu veselībai;
 • Kauliem un locītavām;
 • Enerģijai, skaidram prātam un atmiņai;
 • Antistresa;
 • Vitamīnus un minerālvielas, probiotiķus;
 • Imūnsistēmas veselībai;
 • Veselai redzei;
 • Ūdens īpašību un garšas uzlabošanai;
 • Svara kontrolei, sieviešu un bērnu veselībai.
 • Sabalansētam uzturam.

Ko dod reģistrācija Koraļļu klubā?

Reģistrācija dod iespēju, neizejot no mājas, iegādāties sev nepieciešamos produktus un mājas kopšanas līdzekļus. Otrkārt, tas dod iespēju iegādāties sev nepieciešamo preci lētāk, jo kluba biedriem visiem produktiem ir 20% atlaide. Produktu vērtībai ir analogs punktos un pēc 500 personīgo punktu sasniegšanas, jūsu atlaide jau būs 30%. Treškārt, šeit ir iespēja vedot pašam savu biznesu, jo ne tikai mums katram vien ir svarīga veselība un dabīgi produkti, bet ikvienam cilvēkam mums apkārt. Jūs varat piedāvāt arī saviem draugiem, radiem un kolēģiem iegādāties kvalitatīvu produkciju un par to saņemt bonusus pēc mārketinga plāna. Bet par to jau jautājiet privāti.

Kā iegādāties vai pasūtīt Koraļļu kluba produktus?

 1. Ir iespēja reģistrēties Coral Club un saņemt visiem produktiem 20% atlaidi. Internetā varat veikt pasūtījumu un kurjers jums preci pievedīs klāt mājās (tas maksā 7 eur) vai, rakstot uz epastu, noformēt pasūtījumu ar piegādi uz Omniva pakomātiem visā Latvijā ( 4.00 eur).
 2. Ja vēlaties pirkt lētāk, bet ir grūtības ar interneta apguvi, varu palīdzēt ar reģistrāciju un piegādi. Šinī gadījumā sazinieties ar mani pa telefonu: 26699445
 3. Nevēlaties nekur reģistrēties, bet gribat iegādāties kvalitatīvu produkciju. Sazinieties ar mani pa email , Facebook, vai draugiem.lv.
 4. Koraļļu klubs Liepājā. Tā kā pats esmu netālu no Liepājas, tad varat Koraļļu kluba produktus pasūtīt caur mani.

Lai iegūtu vērtīgu informāciju veselības sakārtošanas jomā, apmeklējiet Koraļļu kluba rīkotos vebinārus internetā šeit un sekojiet Coral Club Latvia mājas lapai Facebook šeit, lai iegūtu jaunāko informāciju par produktiem, atlaidēm un izpārdošanām.

Ja vēlaties reģistrēties un izmantot visas kluba priekšrocības, jautājiet man šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *