Palīdzi savam degunam

Kas ietekmē elpošanas sistēmu?

Pēc Pasaules Veselības Organizācijas datiem, elpošanas orgānu slimības ierindojas pirmajā vietā slimību struktūrā, apsteidzot sirds un asinsvadu saslimšanas. Augsts īpatsvars ir gan hroniskām slimībām (hroniskais bronhīts, bronhiālā astma), gan arī akūtām (akūts bronhīts, pneimonija). Liels cilvēku skaits cieš no akūtām respiratorām vīrusu saslimšanām vairākas reizes gadā.  No normālas elpošanas sistēmas ir atkarīga katras šūnas un auda apgādāšana ar skābekli un ogļskābās gāzes izvadīšana.

Elpošanas sistēmas funkcijas ir dažādas: optimāla siltuma līdzsvara uzturēšana, organisma aizsardzība no nelabvēlīgiem apkārtējās vides faktoriem, dažādu bioloģiski aktīvo vielu sekrēcija u.c.

  •  Nav noslēpums, ka gaiss, ko mēs elpojam, satur rūpniecības uzņēmumu kaitīgo vielu izmešus, transportlīdzekļu izplūdes gāzes, putekļus ar toksisku un alerģisku iedarbību. Bez tam liela daļa iedzīvotāju pievieno gan sev, gan apkārtējiem kancerogēnās darvas, ko satur tabakas dūmi. Tas noved pie tā, ka plaušas netiek galā ne ar iekšējo, ne ārējo toksīnu izvadi.
  •  Nepareiza un nepilnvērtīga pārtika izraisa organismā vitamīnu un minerālvielu trūkumu. Tā rezultātā samazinās imūnsistēmas aktivitāte, kas nodrošina antibakteriālo un pretvīrusu organisma aizsardzību.
  •  Nelabvēlīgi dabas faktori, epidēmijas, slikta ekoloģija, stresa situācijas arī samazina imunitāti.
  •  Organisma atūdeņošanās strauji samazina gļotu daudzumu, maina to stāvokli, apgrūtinot to atkrēpošanu, veicinot alerģiskas saslimšanas.

Kā tad atjaunot elpošanas sistēmu un uzturēt to labā stāvoklī?

  • Svarīgs elpošanas funkciju atjaunošanas nosacījums gan pie akūtām, gan hroniskām saslimšanām ir sāpju sajūtas, kairinājuma un spazmu mazināšana. Nepieciešams stimulēt asins pieplūdi slimajam orgānam vienlaicīgi to attīrot, kā arī nodrošināt krēpu izdalīšanos no elpošanas ceļiem un atvieglot elpošanu.
  • CORAL LICORICE ROOT (Lakrica) sniedz imūnmodulējošu un tonizējošu efektu, kas labvēlīgi ietekmē bronhu darbību. Šim produktam piemīt pretiekaisuma un antialerģiska iedarbība.
  • PAU D`ARCO WITH selenium rada pretiekaisuma, antibakteriālo un pretvīrusu iedarbību. Tā paaugstina organisma pretestību pret dažādām vīrusu un baktēriju infekcijām.
  • Viens no universālajiem, antibakteriālajiem plaša spektra iedarbības produktiem – SILVER MAX iedarbojas uz visiem zināmajiem mikroorganismiem. Pretstatā ķīmiskajām antibiotikām, tas neiznīcina zarnu trakta mikrofloru.
  • Atveseļošanās process norit ievērojami ātrāk, ja organismā nokļūst pietiekams daudzums vitamīnu un mikroelementu. EYEBRIGHT ir bagāts ar vitamīniem A, C, B grupas vitamīniem, satur daudz silīciju un dzelzi. Šis produkts stimulē imunitāti un uzlabo asins kvalitāti.
  • Ķiploks, kā dabīgās antibiotikas, jau izsenis tiek lietots elpošanas slimību profilaksē un ārstēšanā. GARLIC (Ķiploks)satur lielu daudzumu ķiploku,  daudz vitamīnus, kā arī ēteriskās eļļas, fitoncīdus un jodu. Tas veicina kancerogēnu neitralizāciju nelabvēlīgas ekoloģiskās vides apstākļos, kā arī uzlabo zarnu trakta darbību un veicina imunitātes atjaunošanu.

Tieši šomēnes 2015.gada oktobrī produktam Coral licorice root tiek piedāvāta akcija – pērkot 4 bundžiņas produkta, piekto saņemat dāvanā. Izmantojiet iespēju šajā rudenīgajā laikā parūpēties par savu elpošanas sistēmu, kamēr nav klāt iesnas un klepus.

Otrs produkts, kuram šomēness tiek piedāvāta akcija ir SILVER MAX – arī iegādājoties 4gb piekto saņemat dāvanā. Šis produkts ļoti labi iedarbojas arī uz visa veida sēnīšu saslimšanām un ļoti noderēs Jūsu mājas aptieciņā.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *