Alveja-Aloe Vera no LR

Alvejas plantācija

Alveja – Aloe Vera

Alveja – Augs ar vērtīgām īpašībām.

Pateicoties savam unikālajam sastāvam, Aloe Vera tiek augstu vērtēta jau vairāku gadsimtu garumā.

Aloe Vera piemīt daudz pozitīvu īpašību – kā pārtikas produkts tā ne tikai nodrošina organismu ar barības vielām, bet arī nodrošina organismu ar papildus šķidrumu.

Aloe Vera ir optimāls pamats derīgu produktu izveidošanai.

Aloe Vera no LR kompānijas – augstākās kvalitātes produkts.

SGS Institut Fresenius izdod vienus no prestižākajiem kvalitātes apliecinājuma sertifikātiem. Šajā neatkarīgajā institūtā notiek LR kompānijas dzeramo Aloe vera gēlu ražošanas pārbaude: audzēšana un arī gala produkts – mēnesi no mēneša, gadu no gada.

Starptautiskā zinātniskā alvejas padome(IASC) – zinātniskā kopiena ar galveno mītni Merilendā ASV, nodarbojas ar zināšanu par pozitīvo alvejas auga īpašību pielietošanu izplatīšanu plašākai sabiedrībai.

Starptautiskā padome piedāvā iespēju sertificēt Aloe Vera produktus pēc stingriem standartiem, lai izceltu to kvalitāti.

Svarīgi! Acemannāns!

Svarīgākā alvejas sastāvdaļa ir Acemannāns. Šī viela pieder pie mukopolisaharīdiem un tā uzkrājās šūnās.

Acemannāns atklāj savas vērtīgās īpašības pie iedarbības kopā ar daudzām citām vielām, kas sastopamas Aloe Vera.

Izcelsme, audzēšana un ražošana.

Alvejas augs Aloe Vera pēc izskata ir neaprakstāms un pēc pirmā acu uzmetiena līdzīgs kaktusam. Kaut gan īstenībā alveja pieder pie liliju dzimtas. Alveja aug apgabalos ar ekstrēmu karstumu, kur lietus bieži vien nelīst pat vairāku mēnešu garumā: Kubā, Meksikā, Brazīlijā, Āfrikā un Kanāriju salās.  Lai izdzīvotu tādos apstākļos, augs savās lapās uzkrāj lielu šķidruma daudzumu.

Aloe Vera audzē milzīgās plantācijās. LR kompānijās produktos izmanto Aloe Veara lapu gēlu no Meksikas augstkalnu plantācijām, kuras piedalās vietējos sociālos projektos. Aloe Vera tiek audzēta pēc tradicionālām metodēm mākslīgā augsnes mēslojuma un pesticīdu lietošanas.

Gēla iegūšana no lapām notiek vairākos posmos:

  1. Notiek katras lapas mehāniskā attīrīšana ūdens tilpnē, lai nomazgātu gružiem un citus mehāniskos piemaisījumus.
  2. Lapas augšējā un apakšējā zaļās kārtas tiek akkurāti atdalītas, lai piekļūtu gēlveida saturam.
  3. Ar filtrēšanas presēšanas metodi un turpmāku attīrīšanu tiek iegūts Aloe Vera lapu gēls. Tas tiek turpmāk pakļauts sarežģitam attīrīšanas procesam. Tikai tā var garantēt, ka gēls nesaturēs aloīna pēdas, kas ir kaitīgs veselībai.

Zināmās aktīvās vielas, ko satur Aloe Vera Barbadensis Miller.

Vitamīni: A, B2, B3, B6, B12, C, PP, E, folijskābe, niacīns, beta-karotīns, holīns.

Minerālvielas: kalcijs, kālijs, magnijs, nātrijs, varš, dzelzs, cinks, mangāns.

Aminoskābes: lizīns, treonīns, valīns, metionīns, izoleicīns, fenilalanīns, triptofāns, arginīns, asparagīnskābe, serīns, glutamīnskābe, glicīns, alanīns, tirozīns, histidīns, prolīns, hidroksiprolīns, cistīns, leicīns.

Enzīmi (fermenti): oksidāze, katalāze, amilāze, bradikināze, celulāze, lipāze, allināze, fosfatāze, kreatīnfosfokināze, dehidrogināze, sūkalu aspartatā aminotransferāze.

Mono- un polisaharīdi: acemannāns, arabinoze, galaktoze, mannoze, ramnoze, ksiloze, heksuronskābe, glukuronskābe, galakturonskābe, celuloze.

Augu steroli: kampesterols, lupeols, beta-sitosterols.

Aminocukuri: glukozamīns, galaktozamīns.

Kā arī: ābolskābe, lignīns un sapogenīns

Ja tev arī interesē veselīgi alvejas produkti, tad vācu kompānijas LR katalogu vari apskatīt šeit: LR KATALOGS

Ja interesē kāda atveseļošanās programma ar alvejas dzērieniem vai kāds cits produkts, droši jautā man sūtot epastu šeit: VĒSTULE MAN

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *