Aprikozes sirds veselībai

Abricotab C – Tavas sirds draugs!

Abricotab C – 8 aprikožu enerģija vienā tabletē!

Aprikozes – garšīgi un mūsu iecienīti augļi. Bet, diemžēl, mēs tās varam baudīt tikai vasarā. Ko darīt visu atlikušo gadu? Galu galā aprikozes ir mūsu organismam noderīgs un nepieciešams auglis, it īpaši mūsu galvenā orgāna – sirds veselībai. Tās satur maksimumu sirds darbībai noderīgu vielu un ir īpaši bagātas ar kāliju.

Abricotab C – tas ir 100% dabīgs produkts no labāko aprikožu šķirņu sulīgā mīkstuma, kas izaudzētas ekoloģiski tīrā apgabalā Ararata ielejā Armēnijā. Tas ir izstrādāts, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lai saglabātu visas svaigu aprikožu dziednieciskās un uztura vērtības.

Abricotab C apvieno aprikožu un C vitamīna labvēlīgās īpašības un ir īpaši noderīgs nesabalansēta uztura un svaigu augļu un dārzeņu deficīta gadījumā. Produkts palīdz normalizēt gremošanu un vielmaiņu, kā arī nodrošina organismu ar nepieciešamajām uzturvielām.
Košļājamajām tabletēm ir patīkama garša, un tām nav nepieciešams uzdzert ūdeni, kas ievērojami vienkāršo to lietošanu.

Abrocotab C tā ir lieliska 100% dabīga alternatīva sintētiskajiem kālija preparātiem.

Abricotab C aktīvo komponentu darbība:

Augsts kālija saturs produktā:

 • baro sirds muskuli, likvidē pārsitienus, nodrošina vienmērīgu tās darbību;
 • paaugstina hemoglobīna līmeni asinīs un tātad paaugstina mundruma un enerģijas lādiņu;
 • sniedz pozitīvu ietekmi uz aknu darbību;
 • normalizē asinsspiedienu;
 • par 40% samazina nogurdinājuma līmeni pie smagām fiziskām slodzēm;
 • samazina farmaceitisko sirds preparātu toksiskās iedarbības risku;
 • paaugstina muskuļu izturību un tonusu (kas ir īpaši svarīgi profesionāliem sportistiem un cilvēkiem pie lielām fiziskām slodzēm);
 • veicina liekā šķidruma un nātrija sāļu izvadīšanu no organisma, nepieciešams sirdsdarbības traucējumu izraisītu tūsku gadījumos;
 • aktivizē virkni fermentu un piedalās svarīgākajos vielmaiņas procesos;
 • uztur pareizu ūdens-sāļu līdzsvaru, aktīvi piegādā šūnām nepieciešamās barības vielas;

Augsts vara saturs produktā:

 • veicina normālu asinsradi un hemoglobīna līmeņa paaugstināšanos;
 • uztur asinsvada gultnes tīrību;

Vara deficīts pasliktina dzelzs transportu uz šūnām un uzsūkšanos, samazina hemoglobīna sintēzi, kas var novest pie asinsvadu bojājumiem un anēmijas.

Liofilizēts kaltētu aprikožu pulveris.
Liofilizācijas metode (iepriekš sasaldēta produkta žāvēšana vakuumā) ļauj saglabāt maksimāli daudz noderīgu vielu, atšķirībā no tradicionālās žāvēšanas un konservēšanas.

Aprikozes – bagātīgs, veselības uzturēšanai nepieciešamo fitonutrientu avots. Tās satur vitamīnus (beta-karotnu, B grupas vitamīnus, C, P un PP vitamīnus), kā arī luteīnu un zeaksantīnu, minerālvielas (kāliju, magniju, dzelzi, varu, kalciju, fosforu un jodu), šķiedrvielas. Pateicoties augstam kālija saturam aprikoze ieņem vienu no pirmajām vietām starp augu valsts produktiem. Aprikozes labvēlīgi ietekmē vielmaiņu, gremošanu, uzlabo žultspūšļa, zarnu darbību, tām piemīt vispārēji spēcinoša iedarbība.

Abricotab C ražošanai tiek izmantotas tikai “Šalah” šķirnes aprikozes, kas audzētas Armēnijas Ararata ielejā
ekoloģiski tīrā vidē. Šī šķirne izceļas ar perfektu salduma un skābuma līdzsvaru.


C vitamīns. Šis vitamīns ir ļoti būtisks: tas ir gan spēcīgākais antioksidants, kas pasargā šūnas no priekšlaicīgas novecošanās, gan svarīgs kolagēna sintēzes dalībnieks, kas paātrina audu dzīšanu un saglabā asinsvadu elastību. Turklāt C vitamīns uzlabo dzelzs un selēna uzsūkšanos, stiprina organisma aizsargspējas.

Ļoti svarīgi, ka tehnoloģiskais process nodrošina sākotnējo dabisko aktīvo sastāvdaļu attiecību tabletēs, par cik ir noskaidrots, ka pat nelielas šo attiecību izmaiņas strauji maina aktīvo vielu uzsūkšanās ātrumu organismā, kas var negatīvi ietekmēt produkta efektivitāti.

Abricotab C palīdz:
• bagātināt pieaugušo un bērnu (no 3 gadu vecuma) uzturu ar lietderīgām uzturvielām;
• atbalstīt sirds un asinsvadu veselību;
• uzlabot gremošanu;
• stiprināt imunitāti.

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

Ja vēlaties uzzināt ko vairāk par veselības profilaksi vai iegādāties kādu no produktiem, aizpildiet zemāk esošo formu un es ar jums sazināšos.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *