Matracis labākam miegam un veselībai

Matracis  Matracis veselības atjaunošanai.

Medikamentu vietā izvēlies nekaitīgu alternatīvu – magnētiskā lauka terapiju. Guli uz augstvērtīgas kvalitātes matrača, kas sargā no zemes kaitīgā starojuma un stimulē pašdziedinošos spēkus.

21 gada pieredze un 15 gadu garantija.

Vācijā, Vestfālenē Lidinghausenes uzņēmumā Orgaterm jau vairāk kā 20 gadu tiek ražoti augstvērtīgi, medicīniski sertificēti magnētiskā lauka terapijas produkti MAGNOFLEX, kas atbilst ES drošības un veselības standartiem. Populārākais ir Magnoflex virsmatracis. Tā izstrāde, ražošana, bioloģiskie testi, klīniskais izvērtējums atbilst augstākajiem kritērijiem, turklāt tam ir CE marķējums un 15 gadu garantija.

Saglabā ziemeļu virzienu.

Ievērojot Zemes enerģētisko plūsmu virzienus, guļot galva ir jāliek uz ziemeļiem, tad miegs ir pilnvērtīgāks un ķermenī neuzkrājas sliktās enerģijas. Magnoflex virsmatraci veido oriģināla magnētu sistēma – četras magnētiskās joslas un 18 bipolāri magnēti, kas rada Zemei identisku magnētisko lauku, kurā kompasa adata rāda uz ziemeļiem. Tas nozīmē, ka nav svarīgi, uz kuru debespusi ir novietots gultas galvgalis, jo matracim uzklātais virsmatracis rada pats savu biolauku, kurā guļot galva vienmēr atrodas ziemeļu virzienā. Tas būtiski ietekmē mūsu smadzenes un nervu sistēmu, kas ļoti jūtīgi reaģē pret magnētiskā lauka izmaiņām. Virsmatrača radītais magnētiskais lauks jau vienas nakts laikā neitralizē stresu, negatīvās emocijas un uzlabo miega kvalitāti.

Drošs patvērums.

Matracī magnētiskās joslas ir iestrādātas speciālās zonās, piemēram, kāju vēnu rajonā, lai magnēti stimulē asinsriti, vienlaikus radot atslābinošu efektu, uzlabo miegu un veicina visa organisma nostiprināšanu. Magnēti virs matrača rada magnētisko lauku apmēram 75 cm augstumā, kas aizsargā no āderu, elektromagnētiskā un citiem kaitīgiem starojumiem. Drīkst grozīties, gulēt uz sāniem, muguras vai vēdera un nepārtraukti atrasties drošībā – paša sarūpētā magnētiskā lauka patvērumā.  Tas organismā veicina šūnu vielmaiņu, imunitāti, asinsriti, skābekļa uzsūkšanos asinīs, regulē asinsspiedienu, mazina tūsku, iekaisuma procesus, sāpes un paātrina organisma atveseļošanos. Matrača virspuse klāta ar mīkstu 100% merino vilnu. Tā ir gaisa caurlaidīga, uztur optimālu ķermeņa temperatūru un veicina mikromasāžas efektu.

Zinātnieku skatījumā.

Vācijas augstskolas profesors Tomass Vesinhāge, ārsts, 3 klīniku direktors, vieglatlēts un maratonists apkopojis pētījumus par megnētiskā lauka terapijas pozitīvo ietekmi uz audu atjaunošanos. Tas ir būtiski gan pēcoperāciju periodā, gan ārstējot kaulu lūzumus, saišu sastiepumus, kā arī dažādus traumatiskus bojājumus un to sekas. Ir pierādīts, ka Magnoflex ietekmē asinis kļūst šķidrākas, plūst ātrāk un vieglāk, paātrinās arī limfas attece, mazina dažādas izcelsmes sāpes – galvassāpes, migrēnu, menstruālās sāpes, muguras sāpes, locītavu sāpes, artrīta sāpes, pietūkumu kājās pēc fiziskas slodzes, novērš muskuļu saspringumu un spazmas. Arī Vanderbildas universitātes profesors Roberts Holkombs novērojis, ka magnētiskā terapija samazina vai novērš dažādas akūtas un hroniskas sāpes, skaidrojot to ar hromosomu maiņu šūnās. Savukārt Dr.Banzala atklājis, ka magnēti normalizē veģetatīvo nervu sistēmu un atjauno dabisko hormonu sekrēciju, tāuzlabojot ādas izskatu un saglabājot jauneklīgu ārieni.

Magnoflex magnētiskā lauka terapija likvidē nevis sekas, bet cēloni, aktivizē ķermeņa pašdziedināšanos un sakārtošanos, normalizē traucētās funkcijas, lai organisms spētu slimību uzveikt pats. Eiropas ārsti magnētisko terapiju iesaka dažādu slimību ārstēšanai, lai mazinātu medikamentu patēriņu.

Spilvens ar magnētiem.

Spilvens “Diena un nakts” ir otrs populārākais Magnoflex produkts. Viena puse ar magnētisku joslu paredzēta lietošanai dienā un naktī, lai relaksētos, otra – ar bipolāriem magnētiem – ārstnieciskam efektam. Spilvens palīdz novērst asinsrites un nervu traucējumus, sāpes galvas un kakla rajonā, mazina iesnas u.c.

Nekaitē veselībai.

Magnoflex terapijai nav blakusparādību, tāpēc to var lietot arī bērni. Dažiem cilvēkiem magnētiskā lauka terapija sākumā var radīt tirpšanu vai sāpes, bet tas ir signāls, ka organisms mostas atjaunotnei, pēc kāda laika nepatīkamās sajūtas pāriet. Grūtniecēm vienmēr pirms tam noteikti vajadzētu konsultēties ar ārstu, kas ir informēts par magnētu terapiju. Magnoflex nedrīkst izmantot, ja ir implantēts elektrokardiostimulators, jo magnētiskais lauks var traucēt elektronisko kontroles sistēmu un traucēt ierīces funkcijas.

Magnoflex magnētiskā lauka matracis ir sertificēts pēc DIN EN ISO 13485:2007

Viedoklis. Sigitas Povilaitis (netradicionālās medicīnas speciālists, sertificēts dziednieks, bioenerģētiķis, suģestologs un reiki meistars)

Uz zemes ir daudz kaitīgu starojumu, kas negatīvi ietekmē mūsu veselību: Hartmana tīkls, Karri tīkls, ūdens āderes un elektromagnētiskais starojums jeb elektrosmogs, ko rada elektroierīces. Statistika lēš, ka 70% veselības problēmu saistītas ar Hartmana tīkla starojumu. Karri tīkls krustpunktos veido metru platas zonas, kas vēl nelabvēlīgāk iedarbojas uz cilvēka veselību.

Āderu zonas darbojas daudz spēcīgāk nekā Hartmana un Karri tīkli kopā. Guļot Hartmana tīkla zonā, veselības problēmas var sākt rasties pēc 2-3 gadiem. Karri tīkla zonā  – aptuveni pusotra gada laikā, bet, ja gulta novietota virs āderes, nav jāgaida pat gads.

Vienkāršs risinājums – Magnoflex

Lai neitralizētu veselībai nelabvēlīgās zonas, ir izveidots Magnoflex matracis. Tas sastāv no divām dažādām magnētu sistēmām. Viena rada unikālu magnētisko lauku, kas nodrošina relaksāciju, labāku miegu un garantē, ka cilvēks vienmēr guļ tikai ziemeļu virzienā. Otra – dziednieciski iedarbojas uz asinsrades sistēmu, uzlabo visu orgānu darbību. Matracis rada magnētiskā lauka kupolu 75 cm augstumā, tāpēc guļot uz Magnoflex matrača, cilvēku neskar kaitīgais starojums, turklāt vienlaikus uzlabojas enerģijas plūsmas meridiānos un čakrās. Ir pierādīts, ka magnētiskā lauka ietekmē uzlabojas veselība, normalizējas asinsspiediens, uzlabojas dzīšanas procesi organismā un spēja pretoties slimībām.

Magnētiskās saites.

Papildus jau nosauktajiem produktiem, kompānija piedāvā arī locītavu magnētiskās saites, kas lieliski darbojas tieši problemātiskajās zonās.

magnoflex_saites

Latvijā oficiālais Magnoflex izstrādājumu piedāvātājs ir kompānija Merkurita LV. Kā šīs kompānijas sadarbības partneris Kurzemē, varu piedāvāt pastāstīt par šiem produktiem pie jums klātienē un nodemonstrēt to labās īpašības. Lai iegādātos šos veselīgos produktus citur Latvijā, sazinieties ar kompānijas pārstāvniecību Rīgā.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *