B-kurunga

Probiotiķis B-kurunga

Pēdējā laikā zinātnieki ir atklājuši vēl vienu cilvēka orgānu, ja to tā var saukt – mikrobiotu. Par mikrobiotu (mikrobiomu) dēvē visu to mikroorganismu kopumu, kas normāli dzīvo mūsu zarnās, un runa ir par baktērijām, sēnēm un vīrusiem. Ir gan labvēlīgie gan nelabvēlīgie mikroorganismi. Un lielā mērā mūsu pašsajūta ir atkarīga no tā , kuri savairojās vairāk – labie vai sliktie. Labā ziņa ir tā, ka arī mēs paši varam ko darīt lietas labā.

Mūsu zarnu trakta veselību lielā mērā ietekmē mūsu dzīvesveids: pārgurums, dzīve lielpilsētā, infekcijas, miega traucējumi, mazkustīgs dzīvesveids, hroniskas saslimšanas, ilgstoša antibiotiku lietošana, stress, ātrās uzkodas un augu izcelsmes vielu trūkums.

Novājināts zarnu trakts var provocēt: biežas vīrusu saslimšanas, disbakteriozi, alerģiskas reakcijas, paaugstinātu trauksmes sajūtu, hronisko saslimšanu saasināšanos, ādas problēmas, lieko svaru.

KĀPĒC TĀ NOTIEK

Zarnu traktā dzīvo triljoni baktēriju: labās un patogēnās. Kopā tās veido zarnu trakta mikrofloru.

Normāla zarnu trakta mikroflora 80-90% sastāv  no labajām baktērijām, kas:

 • nomāc patogēnās baktērijas zarnu traktā
 • veicina labāku gremošanu
 • uzlabo imunitāti
 • palīdz uzsūkties kalcijam
 • Piedalās vitamīnu sintēzē
 • Novērš alerģiskas reakcijas

Kad tiek traucēta zarnu trakta mikroflora, negatīvo faktoru ietekmē labās baktērijas iet bojā. Veselīgās un patogēnās floras līdzsvars tiek traucēts, kas noved pie saslimšanām un organisma darbības traucējumiem.

Kā atjaunot zarnu trakta mikrofloru?

 • PREBIOTIĶI- LAKTOBAKTĒRIJAS Dzīvās kultūras, kas atjauno zarnu trakta labo mikrofloru daudzumu
 • Šķiedrvielas — labo baktēriju uzturs
 • Mazāk cukura. Cukurs bloķē olbaltumvielu aktivitāti, kas nepieciešama, lai vairotos zarnu trakta mikroflora.
 • FIZISKĀS AKTIVITĀTES. Fiziskā slodze uzlabo zarnu trakta peristaltiku un barības uzņemšanu.
 • Uzura bagātinātāji – BI-KURUNGAsimbiotisko probiotiķu un cinka komplekss zarnu trakta mikrofloras atjaunošanai, gremošanas uzlabošanai un imunitātes stiprināšanai.

Kurunga- dzēriens ar gadsimtu vēsturi.

Gadsimtu laikā Vidusāzijas un Ziemeļāzijas iedzīvotāji uz kurungas bāzes gatavoja skābpiena dzērienu, kas uzlaboja gremošanu un stiprināja imunitāti vienveidīga uztura un nomadu dzīves apstākļos. Gadu simtiem un tūkstošiem ilgi cilvēki pievērsa uzmanību tam, kā ēdiens ietekmē ķermeni, un saglabāja ne tikai garšīgu un viegli pagatavojamu ēdienu receptes, bet arī tādas, kas labvēlīgi ietekmēja labsajūtu un palīdzēja saglabāt veselību apstākļos, kas ir tālu no mūsdienu komfortablās dzīves. Viena no šīm kategorijām bija skābpiena dzērieni. Ziemeļu un Vidusāzijas tautu uzturs galvenokārt sastāvēja no dzīvnieku izcelsmes produktiem: gaļas un piena produktiem, kuru regulāra lietošana provocēja daudzus nepatīkamus procesus kuņģa-zarnu traktā, piemēram, pūšanas un rūgšanas procesi procesus, kas negatīvi ietekmē zarnu mikrofloru. Skābpiena dzērienu lietošanu noteica ne tikai nepieciešamība pārstrādāt svaigu pienu turpmākai uzglabāšanai. Dziedinošās dzēriena īpašības mūsdienas ir ļoti ieinteresējušas zinātniekus un viņi rūpīgi pētīja sastāvu.

B-KURUNGU ražo tablešu formā un no tām ir iespējams pagatavot ieraugu un gardu dzērienu. B-KURUNGAS regulāra lietošana:

 • stimulē labo baktēriju augšanu kuņģa zarnu traktā;
 • attīra un atjauno aknu darbību;
 • atsāpinoši iedarbojas uz kuņģa-zarnu traktu;
 • palīdz samazināt alkohola līmeni asinīs, probiotiķa ietekmē tas ātri tiek izvadīts no organisma (nepieciešams dzert alkoholisko dzērienu kopā ar B-kurungu).

B-KURUNGAS probiotiķi lieto efektīvai atveseļošanai pēc:

 • disbakteriozes;
 • anēmijas;
 • bronhu un plaušu pataloģijas;
 • ķīmiskās apstarošanas onkoloģijas gadījumā;
 • baktēriju un vīrusu infekciju radītajiem bojājumiem organismā.

B-Kurunga ir dabīgas izcelsmes probiotiķu un cinka simbiotiskais koncentrāts zarnu trakta mikrofloras uzlabošanai, kas atbild par:

– komfortablu gremošanu;
– stipru imunitāti;
– alegrģijas profilaksi;
– ādas veselību.

B-Kurunga satur probiotiskās kultūras (laktobaktērijas), kas analoģiskās tām, ko satur dzēriens “kurunga”. Šis tradicionālais dzēriens ir plaši pazīstams jau izsenis Centrālās un Vidusāzijas valstīs, pateicoties savām dziedinošajām īpašībām. Tā regulāra lietošana uzturēja gremošanas sistēmas veselību un stiprināja organisma aizsargspējas vienveidīga uztura un klejotāju dzīves apstākļos.
Galveno probiotiķu – Lactobacillius acidophilus и Lactobacillius delbruecki subsp bulgaricus dabīgās izcelsmes nosaka to optimālā attiecība produktā labvēlīgai iedarbībai uz zarnu trakta mikrofloru.

Lai pastiprinātu probiotisko kultūru labvēlīgo ietekmi, produkta sastāvā ir iekļauts cinks. Ir zināms, ka cinks piedalās imūnsistēmas funkciju regulācijā un pilnvērtīgas un adekvātas imūnās atbildes veidošanā, paaugstina antioksidantu statusu.

Sastāvs: Mikroorganismi-probiotiķi (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus), ne mazāk kā 1х107 KVV/g, mg …. 599.25 (daudzums uz 1 tableti)

Cinks (cinka oksīds), mg….. 0.6 (daudzums uz 1 tableti)

Lietošana: Pieaugušajiem – pa 2 tabletēm 2 reizes dienā ēšanas laikā.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *