Veselas aknas ar FanDetox

FanDetox  Pašlaik novērojams straujš iedzīvotāju pieaugums, kas cieš no taukainās hepatozes un aknu cirozes. Tas galvenokārt saistīts ar sarežģītajām sociālajām attiecībām darbā un ikdienā, neveselīgas un taukainas pārtikas lietošanu un liela daudzuma alkohola patērēšanas kultūru. Aknas, kā neviens cits orgāns, ir jūtīgas pret kancerogēniem, alkoholu, nikotīnu un citiem toksīniem, kas tajās nonāk ar pārtiku.

Izšķir divu veidu taukaino hepatozi. Pastāvīga alkohola lietošana jau dažu dienu laikā noved pie tauku uzkrāšanās aknās. Ja alkohols tiek lietots regulāri, tad taukainā hepatoze ir neizbēgama, pie tam tā var novest pie nopietnākas saslimšanas – aknu cirozes. Taukainās hepatozes, ko nav izraisījis alkohols, iemesli var būt aptaukošanās, hormonālo, pretkrampju un citu sintētisko zāļu lietošana.

Produkts FanDetox ir radīts lai atjaunotu un aizsargātu aknas no neveselīgas pārtikas, zāļu, alkohola un citu vielu toksiskās iedarbības. Palīdz samazināt pārslodzi aknās, efektīvi cīnās pret tauku uzkrāšanos aknās un pret paaugstinātu holesterīna līmeni.

FanDetox uzlabos pašsajūtu un palīdzēs šādu problēmu gadījumos:

* hepatīts, taukainā hepatoze, aknu ciroze u.c.

* saindēšanās gadījumos aktīvi šķīdina toksiskos savienojumus hepatocītos

* uzlabo vielmaiņu un samazina holesterīna līmeni asinīs

* šis unikālais augu valsts dzēriens noņem paģiru (pohu) sindromu un visus tās simptomus: nespēku, galvas sāpes, reiboni, sliktu dūšu, drebuļus, svīšanu un bezmiegu.

Korejas zinātnieka Sang He Boks radītā augu valsts produktu dzēriena pamatā izmantoti hurma, godži ogas, mandarīna miziņa, griķu sēklas, sojas asni, kas visātrāk un efektīvāk sniedz pozitīvu iedarbību uz organisma detoksikāciju un veselību.

FanDetox ir dabīgs augu valsts pulverveida līdzeklis, ko lieto kā dzērienu izšķīdinot 100ml ūdens. Tas fasēts follijveida paciņās, kas nodrošina tā ārstniecisko īpašību ilgstošu saglabāšanu. Lieto ar siltu vai karstu ūdeni un pēc vajadzības garšai var pievienot medu. Dzer kursu veidā atkarībā no vajadzības.

Iksezonas aknu atjaunošanas kursā dzer pa 1 paciņai vakaros pirms gulētiešanas 1 mēneša garumā.

Aknu detoksikācija (intensīvais kurss) – dzer pa 1 paciņai vakaros pirms gulētiešanas 2 mēnešu garumā.

Paģiru(pohu) profilaksei iedzer 1 paciņu 2-3 stundas pirms plānotās alkohola lietošanas un otru paciņu nākošā dienā no rīta.

Taukainās hepatozes un augsta holesterīna līmeņa gadījumos lieto pa 1 paciņai no rīta pirms ēšanas un vakarā pēc ēšanas 6 mēnešu garumā.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *