Kā uzlabot imunitāti

imunitate  Kas ir imunitāte?

Cilvēka organisms ir unikāla pašregulējoša un pašatjaunojoša atvērta biosistēma, kas pastāvīgi mijiedarbojas ar ārējo vidi. No svešu dzīvības formu iekļūšanas organismā to sargā imunitāte. Tā ir indivīda šūnu aizsardzība no dažādu bioloģisko dzīvības formu ģenētiskā materiāla. Tikai tā dabā pastāv iespēja saglabāt individualitāti. Bērns mātes vēderā atrodas bez imunitātes un tikai pēc piedzimšanas viņš saņem bioloģisko aizsardzības programmu, kura paliek uz visu dzīvi.

 •  Kas tad ietekmē mūsu imunitāti?
 •  Baktēriju, vīrusu, sēnīšu, kā arī citu parazītu un vienšūņu agresija. Pēdējā laikā tiek novērota paaugstināta mikropasaules agresija: pat baktērijas, kuras neskaitījās patogēnas, sāk izrādīt agresivitāti.
 • Nekvalitatīvs, mākslīgs, saindēts, marinēts ēdiens bez fermentiem, ar vairāk kā 1000 konservatu, stabilizatoru, krāsvielu, irdinātāju u.c. nosaukumiem.
 • Dzērieni, kas izjauc mūsu homeostāzi (iekšējās vides līdzsvaru) – skābi, saldi, dzirkstoši, ar cukura auzvietotāju. Tie indē šūnu un starpšūnu vides šķidrumus, sagraujot imunitāti.
 • Dzīvībai svarīgo mikroelementu trūkums, īpaši tādu kā cinks un selēns.
 • Brīvo radikāļu molekulas, kas uzbrūk šūnas lipīdu – tauku membrānai, izsaucot to sastāvā esošo lipīdu peroksīdu oksidēšanos, kas attiecīgi izraisa šūnas bojāeju.
 • Šķidruma trūkums, kas izsauc asins sabiezēšanu.

Bez uzskaitītajiem, pastāv vēl daudz citi imunitātes pazemināšanās iemesli.

Kā pašam aizsargāt un uzlabot imunitāti?

 • Pēc piedzimšanas bērns pirmajās savas dzīves 3 stundās saņem apmācošo informācijas -viļņu programmu, ko satur mātes pirmpiens jeb FIRSTFOOD. Šāda organismam nepieciešamo vielu koncentrācija, kāda ir pirmpienā, nav nevienā citā produktā. Ja bērns netiek barots ar krūti un nesaņem mātes pienu, viņš šo imunitātes programmu neiegūst. Lai arī vecāka gadu gājuma cilvēki varētu uzlabot savu imunitāti, ir izstrādāts šāds uztura bagātinātājs no govs pirmpiena. Koraļļu klubā produkts FIRSTFOOD  ir imunitātes stiprināšanas, atjaunošanas  un uzturēšanas dabisko sastāvdaļu avots.
 • CINKS nepieciešams visu organisma sistēmu funkcionēšanai. Tas ietilpst daudzu bioloģiski aktīvo vielu sastāvā. Tas piedalās vairāk kā 80 fermentu darbā. Cinka trūkums pārtikā ir ļoti satraucošs moments, jo galvenā tā rezervju papildināšana notiek tieši no pārtikas produktiem, taču nepietiekamā daudzumā.  Mēs praktiski esam spiesti papildināt savu ēdienkarti ar bioloģiski pieejamo cinku uztura bagātinātāja veidā.
 • SELĒNS arī ir ārkārtīgi svarīgs šūnu aizsardzības elements. Tas ietilpst glutationperoksidāzes fermenta sastāvā, kas pasargā šūnu no brīvo radikāļu uzbrukumiem.
 • Kā vēl vienu spēcīgu imunitātes stiprināšanas faktoru var nosaukt komplekso antioksidantu AQUA OX. Tas ir bioloģiski aktīvo vielu, nepieciešamo taukskābju Omega3, Omega6 un Omega9, vitamīnu, minerālu un aminoskābju komplekss. Tas paaugstina asinsvadu caurejamību, kā rezultātā uzlabojas asinsrite un visa organisma šūnu barošana.
 • H-500 ir antioksidants, kas nodrošina aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem, palielina izturību un atjauno spēkus pēc lielākām slodzēm. Tas ir dzīvības spēka avots un uzlabo fiziskās un garīgās darba spējas.

Ja arī jūs jūtat vajadzību uzlabot vai atjaunot savu imunitāti, tad šie produkti jums to palīdzēs izdarīt dabīgā veidā.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *