FlexiCor locītavu veselībai

FlexiCor – locītavu veselības uzturēšanai Locītavas

Mazkustīgs dzīvesveids, kas ir raksturīgs vairākumam mūsdienīgo cilvēku, un zemas kvalitātes uzturs atstāj negatīvas sekas uz mūsu veselību. Balsta un kustību aparāta sistēmā tas izpaužas ar sāpēm un iekaisuma parādīšanos, bet galvenais, ar locītavu kustīguma traucējumiem.

Pēc zinātnieku datiem, visizplatītākā mugurkaula slimība ir osteohondroze, locītavu rajonos – artroze, kalcija zudums kaulaudos izraisa kaulu struktūras deformāciju, kas padara kaulus trauslus un var novest pie to lūzumiem. Lai kauli un skrimšļi būtu veseli, nepieciešams katru dienu nodrošināt tos ar barības vielām, kas saturētu pilnu minerālvielu komplektu: kalciju, fosforu, magniju, mangānu.

FlexiCor ir spējīgs risināt jau esošas kustību sistēmas problēmas, kā arī nodrošināt efektīvu potenciālo problēmu profilaksi. Produktam ir sabalansēta aktīvo vielu, kas papildina viena otru, kombinācija. Produkts FlexiCor ir domāts balsta un kustību aparāta darbības atjaunošanai, tas stiprina kaulus un locītavas, traucē kaulu-skrimšļu audu un saistaudu destrukciju, ievērojami samazina sāpes un stīvumu, atgriežot kustīgumu un viegluma sajūtu staigāšanas laikā.

Aktīvo komponentu darbība:

Glikozamīns ir kaulu, skrimšļu un saistaudu celtniecības materiāls. Glikozamīns ir iekšlocītavas šķidruma, kas nodrošina locītavas ieeļļošanu, galvenais komponents, kas mazina skrimšļu berzēšanu un nodilšanu. Pasargā locītavas skrimsli no iekaisuma un bojājumiem, stimulē hondroitīna izstrādi, lai stiprinātu kaulu un skrimšļu audus. Staigāšanas laikā un miera stāvoklī, glikozamīns samazina locītavu un mugurkaula paaugstinātu jūtību un sāpju sajūtas.

Hondroitīna sulfāts ir skrimšļaudu pamatuzbūves komponents. Tam piemīt svarīga loma kaulu-skrimšļu audu un saistaudu veidošanās procesos, kā arī asinsvadu sieniņu elastīguma uzturēšanā. Hondroitīna sulfāts mazina kalcija izskalošanās pakāpi no kauliem un paātrina to atjaunošanos, kavē skrimšļu audu deģeneratīvos procesus, nomācot specifisko fermentu darbību, piemēram, interleikīna-1 darbību, kas bojā locītavas skrimsli. Īpašajos dobumos hondroitīns ir spējīgs saglabāt skrimslī esošo šķidrumu, pietiekošs šķidruma saturs skrimšļa audos nodrošina amortizāciju un pasargā no triecieniem, kas, savukārt, paaugstina skrimšļa izturību un viengabalainību.

Metilsulfonilmetāns (MSM) aktīvi piedalās kalogēna un keratīna veidošanā. Kalogēns un keratīns uztur locītavu elastīgumu un kustīgumu, mazina iekaisumu un palīdz atjaunot šūnu sienu struktūru un caurlaidību, ļaujot barības vielām vieglāk iekļūt audos.

C vitamīns ir kalogēna sintēzes procesa obligāts dalībnieks. Darbojoties kopā ar MSM, tas paaugstina kapilāru sieniņu caurlaidību, uzlabo ādas un kaulu struktūru, sekmē glikozamīna asimilāciju un aktivē antivielu un makrofāgu sintēzi, nomācot infekciju, kas izraisa locītavu iekaisumus.

Mangāns ir nepieciešams hondroitīna sintēzei, normalizē minerālu vielmaiņu un sekmē kalcija asimilāciju, tādā veidā paātrinot skrimšļa audu atjaunošanos.

FlexiCor palīdzēs dažādu balsta-kustību aparāta darbības traucējumu gadījumos:

  • artrītu un artrožu gadījumā;
  • osteoporozes gadījumā;
  • osteohondrozes gadījumā;
  • sasitumu, sastiepumu un traumu gadījumā.

FlexiCor iepakojumā ir 90 kapsulas.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *