Batoniņi enerģijai un spēkam

Super Energy Bar Batoniņi enerģijai un spēkam no Koraļļu kluba

Jauni batoniņi Super Bar no Coral Club kompānijas ir veselības, mundruma, enerģijas un lieliska garastāvokļa avots. Šis produkts ir labs papildinājums veselīgu uztura produktu līnijā – kas ir viens no perspektīvākajiem kompānijas virzieniem.

Batoniņiem piemīt augstas garšas īpašības un zema kaloritāte. Tie nesatur cukuru, konservantus, mākslīgās krāsvielas un garšas pastiprinātājus, un tāpēc ir veselīgi bērniem un pieaugušajiem, visiem veselīga dzīvesveida piekritējiem, kas domā par savu tuvinieku veselību. Batoniņu Super Bar sastāvā ir tikai augu izcelsmes komponenti (rieksti, rozīnes, smaržīgi augļu gabaliņi, graudaugi, kakao u.c.).

Riekstiem piemīt maiga garša un augsta barības vērtība. Rieksti ir bagāti ar olbaltumvielām un ogļhidrātiem, A, B1 un B2 vitamīniem un minerāliem (dzelzs, cinks, fosfors, kalcijs, magnijs). Pateicoties sastāvam, rieksti sekmē olbaltumvielu un taukskābju vielmaiņu organismā, stiprina imūnsistēmu un sirds – asinsvadu sistēmu.

Rozīnes saglabā gandrīz visas svaigu vīnogu īpašības. Rozīnēs ir daudz askorbīnskābes (imunitātes stiprināšanai), kālija un magnija (sirds slimniekiem), kalcija (mugurkaulam un locītavām), dzelzs un fosfora, kā arī viegli asimilējamo ogļhidrātu un organismam nepieciešamo fermentu.

Agave ir polisaharīdu avots, kas paaugstina organisma spēju asimilēt kalciju un traucē tā izskalošanos no kauliem. Uzturs, kas ir bagātināts ar agaves augļiem, sekmēs kaulu stiprināšanu un augšanas uzlabošanos bērniem.

Dateles satur daudz fruktozes, kas ir nepieciešama spēku uzturēšanai, kā arī asinsspiediena un cukura līmeņa normalizācijai asinīs, turklāt, aminoskābes (šūnu un audu celtniecības materiāls) un B1, B2 un B9 vitamīni, kas arī ir dateļu sastāvā, labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu.

Kakao, stimulējot endorfīna – “prieka hormona” – izstrādi, paaugstina dzīves tonusu un uzlabo garastāvokli. Kakao satur daudz magnija – sirdij un nervu sistēmai svarīga elementa. Kakao nodrošina intelektuālo un fizisko aktivitāti dienas laikā, bet naktī – mierīgu miegu. Šo efektu nodrošina kakao sastāvā esošais teobromīns.

Auzas – viens no veselīgākajiem graudaugiem, labs uztura produkts jebkuram vecumam. Šis graudaugs regulē tauku vielmaiņu, sekmē holesterīna līmeņa pazemināšanos, kā arī samazina cukura līmeni asinīs.

Coral club batoniņi Super Bar ir:

  • spēka un enerģijas avots;
  • stiprina imūno sistēmu un sirds – asinsvadu sistēmu;
  • garšīgs un veselīgs produkts pieaugušajiem un bērniem;
  • lielisks papildinājums jebkurai diētai.

Sortimentā pieejami šādi batoniņi: Super Apple bar, Super Cherry bar, Super Blueberry bar, Choco Peanut bar, Choco Almond bar, Super Chlorella bar, Coral Omega bar, Super Grins bar, Super Mango bar, Coral Protein bar, Super Berry bar, Super Spirulina bar with Macadamia Nuts, Banzai bar.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *