Mūsu veselība nevienam citam nerūp

Dabīgi uztura bagātinātāji

“Lai ēdiens ir jūsu zāles, un zāles ir jūsu ēdiens!” un “Cilvēks ir tas, ko viņš ēd”.

Jau senatnē šādus izteikumus veltīja Hipokrāts un Pitagors un tie arvien vairāk liek aizdomāties pie mūsu veselības sistēmas nepilnībām un mūsu veselības stāvokļa.

Uztura bagātinātāji – tās ir dabīgas vielas, kas tiek iegūtas no augu un dzīvnieku valsts vai minerālām izejvielām.

Bioloģiski aktīvās uztura piedevas ir pieejamas dažādās formās – kā ekstrakti, uzlējumi, balzami, izolāti, pulveri, sausi un šķidri koncentrāti, sīrupi, tabletes un kapsulas.

Uztura bagātinātājus lieto, lai bagātinātu, nevis aizvietotu uzturu. To mērķis ir bagātināt uzturu līdz līmenim, kāds cilvēkam attiecīgajā dzīves posmā nepieciešams.

Salīdzinot ar medikamentiem, uztura bagātinātājiem gandrīz nav blakusefektu. Tie novēroti TIKAI 0.003% uztura bagātinātāju, turpretim sintētiskajām zālēm 40% !!! medikamentu rada blakusefektus un dažādus sarežģījumus!

1934.gadā amerikāņu ķīmiķis Karls Renborgs radīja pirmo uztura bagātinātāju. Un šī zinātnieka radītā kompānija joprojām darbojas, izstrādā un ražo dabīgos uztura bagātinātājus jau vairāk kā 80 gadus!!

Amerikāņu bioķīmiķi Lainusu Polingu ieinteresēja kāda kolēģa hipotēze par C vitamīna spēju pagarināt dzīvi, nonāvēt mikrobus, ārstēt no sirds slimībām un iznīcināt pat vēža šūnas. Polings bija diezgan slimīgs cilvēks, bet pats lietoja C vitamīnu pat līdz 200 reižu lielākās devās un nodzīvoja līdz 93 gadiem.

C vitamīns  ne tikai stiprina imunitāti, bet kļūst par īstu vairogu, kas sargā no slimībām.

Viņš arī ir teicis, ka vesels cilvēks ir tāds cilvēks, kam visas fermentu sistēma ir līdzsvarā, un ka  pienāks laiks, kad medicīnā ārstēs cilvēku, nevis atsevišķas viņa ķermeņa daļas un orgānus. Un man liekas, ka šis laiks tuvojas arvien straujāk.

Uztura bagātinātāji tiek lietoti, lai uzlabotu pārtikas uzturvērtību (kas ne vienmēr mūsu intensīvās lauksaimniekošanas ietekmē ir pilnībā dabīga un kvalitatīva) un saglabātu organisma funkcionālo aktivitāti.

Daudzi cilvēki pārmet ārstiem, ka tie nenodarbojas ar slimību profilaksi, taču ārsti ir mācīti strādāt ar cilvēku tikai tad, kad viņš ir slims, un lielākoties tikai izmantojot ķīmiskos zāļu preparātus.

Būtībā, kad vēl nav slimības, cilvēka veselība nevienam citam, izņemot viņu pašu, nerūp !!!

Izmantoti materiāli no žurnāla “Ko ārsti tev nestāsta”

P.S. Ja Tevi arī interesē saglabāt veselību, lietojot dabīgos uztura bagātinātājus, sazinies ar mani.

Par produktu cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *