Ķiploka Timiāna kapsulas

Ķiploks  FOREVER GARLIC – THYME Ķiploka un Timiāna kapsulas.

Ķiplokus un timiānu (parasto mārsilu) cilvēce lieto jau kopš gadu tūkstošiem. Pat Ēģiptes papirusos, kas rakstīti ap 1500. gadu pirms mūsu ēras, atrastas 22 ķiploku receptes veselības stiprināšanai. Šī auga lietderība plaši zināma arī mūsdienās.

Ķiploki un timiāns ir divi spēcīgi antioksidanti, kuru devas lieliski sabalansētas Forever ķiploku un timiāna kapsulās. Šīs kapsulas palīdz uzturēt labu veselību.
Veiktie pētījumi ir pierādījuši, ka ķiploki satur tādas vielas, kuras vielmaiņas rezultātā taukus pārvērš enerģijā un aizsargā organismu no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības. No ķiploka izdalās alicīns, kas iznīcina slimību baktērijas, sēnītes un vīrusus.

Ir pierādīta arī ķiploka sastāvā esošo sēra savienojumu labvēlīgā iedarbība uz organismu. Turklāt ķiploks satur ģermāniju, kas ir svarīgs imūnsistēmas stiprinātājs, antioksidantu selēnu, kā arī lecitīnu, kurš palīdz izvadīt no organisma tauku nogulsnes.

Timiāns satur tanīnu, fenolu un timolu (saponīnus). Tie ir spēcīgi antioksidanti un efektīvi aizsargā organismu pret slimību baktērijām un sēnītēm.
Ķiploku un timiāna kapsulu sastāvā ir arī kālijs, kalcijs, B grupas vitamīni un C vitamīns.

• Spēcīgs antioksidants.
• Mīksta kapsula bez smaržas.
• Aizsargā organismu pret brīvo radikāļu kaitīgo iedarbību.
• Palīdz taukus pārvērst enerģijā.

Daudzums vienā kapsulā
Šķidrais ķiploku koncentrāts bez smaržas (atbilst 1 g svaigu ķiploku) 10 mg
Timiāna pulveris 50 mg

Lietošana: 1 kapsula katrā ēdienreizē. Lietot kā uztura bagātinātāju.
Iepakojumā: 100 kapsulas

Ķiploks ar timiānuForever Living dabīgās Ķiploku Timiāna kapsulas var iegādāties par 18.05 eur vai arī ar atlaidi, reģistrējoties šeit: Forever Living

Par atlaides lielumu jautājiet man personīgi pa augstāk pieejamajiem kontaktiem.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *