Coral Magnesium

Iepriekš jau vairākas reizes rakstīju par magnija nozīmi organismā. Lasiet arī iepriekšējos rakstos. Magnijs ir viens no mikroelementiem, kas nodrošina, lai nervu sistēma nebūtu pārlieku uzbudināta. To iesaka lietot gan sportistiem un senioriem, lai novērstu muskuļu krampjus, gan dažādos nervu sistēmas traucējumu gadījumos. Šodien uzdūros pētījumam, kas sasaista magnija daudzumu organismā ar demences un Alcheimera slimības attīstību. Un interesanti, ka šīs slimības var attīstīties gan pie pārāk maza gan pārāk liela magnija daudzuma organismā. To var noteikt ar asins analīzēm, tā kā varat pārbaudīt. Tāpēc šoreiz dabīgu magnija uztura bagātinātāju Coral Magnesium.

Coral Magnesium – produkts, kas sekmē sirds un asinsvadu, gremošanas un nervu sistēmas pilnvērtīgu darbību, kā arī daudzas citas bioloģiskās funkcijas.

Magnijs ir viens no svarīgākajiem minerāliem cilvēka organismā, tas piedalās vairāk kā 300 bioķīmiskajās reakcijās. Viena no svarīgākajām magnija funkcijām ir nervu sistēmas aizsardzība no pārmērīga stresa. Magnijs bremzē uzbudinājuma procesus centrālajā nervu sistēmā un mazina jutīgumu pret ārējiem kairinājumiem (skaļām skaņām, spilgtu gaismu). Tā trūkums organismā var novest pie paaugstinātas nervozitātes, aizkaitināmības, hroniska noguruma.

Magnijs optimizē sirds muskuļa šūnu funkcionēšanu, stabilizē sirds ritmu, ir neaizstājams sirds neiromuskulārās aktivitātes regulācijas procesā. Šis minerāls nepieciešams, lai nodrošinātu kalcija un C vitamīna uzsūkšanos, piedalās ogļhidrātu apmaiņā. Magnijs ir viens no kaulu un zobu emaljas struktūrelementiem, palīdz organismam adaptēties aukstumā, stimulē zarnu peristaltiku, un paaugstina žults izdalīšanos. Magnijs veicina asins recēšanu, palīdz uzturēt asinsvadu tonusu, kavē holesterīna plātņu veidošanos uz to sieniņām, uzlabojot caurlaidību un koronāro asinsriti.

Magnijs aktīvi ietekmē arī nieru un virsnieru dziedzeru darbību, kaulu un muskuļaudu formēšanos. Magnija trūkums organismā pasliktina minerālu un barības vielu uzsūkšanos. Optimāls magnija līmenis veicina asinsvadu gludās muskulatūras, kuņģa, žults- un urīnpūšļa tonusu. Būtisks olbaltumvielu un aminoskābju sintēzē, ģenētiskās informācijas nodošanā ar DNS un RNS līdzdalību.

Produkta sastāvā ir divi magnija sāļi – taurāts un glicināts (savienojumos ar aminoskābēm taurīnu un glicīnu). Šo sāļu priekšrocība ir lielāka biopieejamība, nekā citiem magnija sāļiem, turklāt tie nerada kuņģi uzbudinošu efektu. Glicīna un magnija savienojums uzlabo smadzeņu asinsriti, uzlabo atmiņu un darbaspējas, savukārt taurīna un magnija savienojums aktivizē enerģijas izstrādi un uzlabo šūnu barošanu.

Coral Magnesium atveseļojoša iedarbība:

  • paaugstina noturību mentālās, emocionālās, fiziskās slodzes laikā;
  • palielina sirds muskuļa enerģētisko potenciālu, regulē asinsvadu tonusu un sirds ritmu;
  • normalizē olbaltumvielu, lipīdu un nukleīnskābju apmaiņu, aktivizē adenozintrifosfāta veidošanos;
  • eicina pilnīgāku barības vielu uzsūkšanos kuņga-zarnu traktā.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *