FirstFood Colostrum jeb pirmpiens

Colostrum plus

Pirmpiens

FirstFood Colostrum

Šo uztura bagātināju izgatavo no govs pirmpiena, kas savākts un apstrādāts pirmajās 36 stundās pēc atnešanās, izmantojot speciālu tehnoloģiju, kas saglabā visus pirmpiena komponentus.

Pirmpiens ir lieliska pārtikas piedeva ar augstu uzturvērtību. Tajā ir olbaltumvielu un nukleīnskābju sintēzei nepieciešamās vielas, vitamīni, neizvietojamās aminoskābes, fermenti, minerālvielas un citas bioloģiski aktīvas vielas. Optimālais tauku, aminoskābju un cukura savienojums regulē gremošanas sistēmas darbību. Pirmpiens nostiprina veselību, tam piemīt pretvīrusu, antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība.

Pirmpiena galvenā priekšrocība ir spēja paaugstināt imunitāti. Tas satur imunitātei nepieciešamos faktorus, tai skaitā plaša darbības spektra  imunoglobulīnus ar antiķermenīšiem pret vīrusiem, baktērijām, sēnītēm, kuras mīt zarnu traktā. Pamata aizsardzība izpaužas kuņģī, zarnu sieniņās, bronhos, t.i., patogēno mikroorganismu uzkrāšanās vietās. Imūnie faktori traucē to attīstību un toksīnu ražošanu.

Pirmpiens:

 • Nostiprina imūnsistēmu, īpaši cilvēkiem ar imūnsistēmas traucējumiem;
 • Pasargā no autoimūnām slimībām (reimatiskā artrīta, sejas ādas tuberkulozes, autoalerģijas, astmas, izkaisītās sklerozes, I tipa cukura diabēta, anēmijas u. c.);
 • Mazina iekaisuma procesus organismā;
 • Samazina ļaundabīgo audzēju risku;
 • Ļauj palielināt muskuļu masu;
 • Normalizē apetīti, palīdz kontrolēt svaru.

Kāpēc cilvēks var lietot govs pirmpienu jeb  Firstfood Colostrum?

Tā kā govs un cilvēka pirmpiens ir praktiski identiski pēc sastāva, nav šaubu, ka arī cilvēks var lietot govs pirmpienu. Govs pirmpienā atrastie imūnie faktori saglabājās tos nododot no vienas zīdītāju sugas otrai, tādēļ tas ir derīgs arī cilvēkam. Pie tam govs pirmpienā ir krietni vairāk imūninformācijas un imunitāti uzlabojošās vielas ir krietni lielākā koncentrācijā.

Šis FirstFood Colostrum ir 100% dabīgs produkts un nesatur ķīmiskus piemaisījumus vai konservantus. FirstFood Colostrum var lietot arī uz govs pienu alerģiski cilvēki kā arī cukura diabēta slimnieki un cilvēki ar jūtīgu kuņģi.

Galvenās pirmpiena bioloģiski aktīvās vielas:

 Imunoglobulīni IgM, IgG, IgA, sekretorais imunoglobulīns A – izpilda aizsargfunkcijas, efektīvi neitralizē vīrusus, rauga kultūras, iesaista īpašus antiķermenīšus pret slimības izraisošiem mikroorganismiem.

Leikocīti – nodrošina aizsardzību pret mikroorganismiem.

Imūnās sistēmas regulatorās funkcijas nodrošina palīgfaktori:

Peroksidāzes fermenti – oksidē patogēnos mikroorganismus

Oligosaharīdi un polisaharīdi – neitralizē dažas baktēriju sugas

Laktoferīns – dzelzi saistoša olbaltumviela, veicina labāku dzelzs uzsūkšanos no pārtikas produktiem un uztura bagātinātājiem

Polipeptīdi (pamatā aminoskābe prolīns) – regulē imūnās sistēmas aktivitāti, stimulē vai nomāc imūno reakciju, novērš autoimūno slimību attīstību

Audu transformētāji – polipeptīdi, kuri aktivizē šūnu proliferāciju, atjauno audus, veicina brūču dzīšanu. Ir dati par pretvēža aktivitāti cilvēka organismā.

Nukleotīdi – nozīmīga loma šūnu metabolismā, ogļhidrātu maiņā.

Vitamīns A – nepieciešams imūnai sistēmai, sevišķi aizkrūts dziedzera darbībai, kontrolē imūnās sistēmas darbību, sintezējot limfocītus un izstrādājot antiķermenīšus.

Vitamīns B12 – svarīgs asinsrades procesā, normalizē nervu sistēmas funkcijas, aknu fermentatīvo darbību.

Vitamīns E – antioksidants, neitralizē brīvos radikāļus, kuri rodas organisma metabolisko procesu rezultātā.

Interferons, laktoferrīns, interlaikīns ir galvenās imūnsistēmas olbaltumvielas, kas stimulēimūnglobulīnu veidošanos un kuriem piemīt pretiekaisuma, pretvīrusu un antibaktriālā iedarbības.

Vitamīni un minerālvielas. Jaunpiens ir A, C, E, B2, B6 un B12 vitamīnu un minerālvielu (dzelzs, kalcijs, fosfors, kālijs, cinks) avots. A vitamīna saturs jaunpienā ir 5-6 reizes lielāks, bet E vitamīna daudzums 6-7 reizes lielāks kā parastā pienā.

Olbaltumvielas-glikoproteīni pasargā augšanas faktorus no kuņģa sulas iedarbības, bet laktoalbumīni ir dzīvei svarīgo neaizstājamo aminoskābju, kas nesintezējas organismā, avots.

Jaunpiens ir bagāts ar fermentiem: peroksidāzi, reduktāzi, lipāzi, fosfotāzi, laktāzi, peptidāzi, kā arī satur lizocīmu – dabas izcelsmes antibiotiku, kas nomāc patogēno baktēriju darbību.

Augšanas faktori sekmē muskuļu masas palielināšanos un DNS un RBS atjaunošanos, stimulē šūnu dalīšanos saistaudos, skrimšļu un kaulu vielas veidošanos. Daudzi sportisti regulāri lieto jaunpienu, jo tas ne tikai stimulē muskuļu augšanu, bet arī sekmē organisma atjaunošanos un uzlabo veselību.

PIRMPIENS brīnišķīga dabiska pārtikas piedeva, kura satur imunitāti paaugstinošas vielas un izmantojama veselības nostiprināšanai.

FirstFood Colostrum iedarbība un lietošana

Colostrum sastāvā esošie imunoglobulīni, augšanas faktori un imunoregulatori aizsargā, stiprina un regulē imūnsistēmu. Piedevām tas uztur organisma šūnu reģenerāciju. Labvēlīgi ietekmē gremošanu un barības vielu apmaiņu šūnu līmenī.

FirstFood Colostrum lieto pa 1 kapsulai no rīta un vakarā pirms ēšanas uzdzerot glāzi ūdens imūnsistēmas stiprināšanai.

Pētījumos noskaidrots ka Colostrum aizsargā pie saaukstēšanās slimībām un gastrīta. Paaugstina organisma imunitāti slimību gadījumos un paaugstinātas slodzes apstākļos, kā arī ziemas periodā. Kā arī  regulē organisma aizsargspēju kuņģa-zarnu trakta iekaisumu gadījumos un pie alerģijām. Colostrum arī atjauno ādu un kopumā stiprina organismu.

Šis produkts ir nomainīts uz atjaunoto Colostum Plus

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

2 komentāru

 1. Sanita saka:

  Intrsējos par uzt.bag. First food, vai to var iegādāties un kadas cenas?

 2. guntarsbr saka:

  Cena ir 30.44 eur par 90 kapsulām. Bet reģistrējoties Koraļļu klubā saņemsiet vēl labu atlaidi.Reģistrēties var šeit: https://coralorder.com/lv/registration/?REF_CODE=223588727162

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *