Asins šķidrināšana

Asins šķidrināšanaAsinis – mūsu dzīvības šķidrums

No to kvalitātes ir atkarīgi visi procesi, kas notiek orgānos, audos un šūnās!

Diemžēl nogurums, galvassāpes, paaugstināts/pazemināts asinsspiediens, paaugstināts holesterīns, roku tirpšana, izspiedušās vēnas vai redzams asinsvadu tīklojums liecina par asins sabiezēšanos, asinsvadu trauslumu un organisma saskābšanu. Tātad mēs kaut ko darām nepareizi! Organisms cieš, jo netiek izpildīta galvenā asins funkcija – piegādāt skābekli un barības vielas šūnām un organisms ir spiests celt spiedienu. Tā rezultātā plīst asinsvadi… ar visām no tā izrietošām sekām.

Varam iet pie ārsta, kurš izrakstīs spiedienu koriģējošas zāles vai vēnu daktera, kurš izgriezīs kādu gabalu bojāto asinsvadu, bet reāli cēlonis nebūs novērsts un problēma var atkārtoties. Tieši otrādi – zāles ir toksiskas un vēl vairāk piesārņo/saskābina organismu, bet sliktas kvalitātes sagrieztas vēnas ir tikai sliktas sagrieztas vēnas pa kurām organisms centīsies “izspiest” sliktas un biezas asinis.

Ir jāsaprot un jāgrib šo problēmu risināt katram pašam un jāuzlabo asins sastāvs un organisma darbība kopumā. Par laimi to var izdarīt samērā ātri, jo asinis, tāpat kā visas citas šūnas mūsu organismā, ATJAUNOJAS – pie tam aptuveni 120 dienu laikā!

Problēmu galvenie iemesli:
1. Ūdens kvalitātes un daudzuma neievērošana ikdienā. Asinis vairāk kā 90 % sastāv no ŪDENS.

– Ja mēs nedzeram pietiekoši daudz (ŪDENS dienas devas aprēķins: Jūsu svars kg x 0.03 ml = ūdens dienas norma litros)

– vai lietojam netīru (krānos, akās), tehnisku (veikalos), hlorētu, destrukturētu vai gāzētu ūdeni ar augstu virsmas spraigumu (krānā un pudelēs līdz 73 din/cm2), organisms ir spiests patērēt ļoti daudz enerģijas ūdens izmaiņām un asimilācijai. Kvalitatīvam ūdenim jābūt struktūrai, vājai mineralizācijai ar ORGANISKIEM mikro/makro elementiem homeopātiskās devās, pH 7,43, dzīvam ORP – vismaz mīnus 50 mV, ar zemu virsmas spraigumu (43 din/cm2).

2. Nepietiekams fermentu daudzums.

Ar fermentu palīdzību organismā notiek pilnvērtīga olbaltumvielu sašķelšanās līdz aminoskābēm, lipīdiem, ogļhidrātiem. Fermentu (enzīmu) trūkums izraisa to, ka asinīs nonāk nepārstrādāti minēto molekulu šķelšanās produkti, kas izsauc asins saskābšanu, eritrocītu salipšanu un katastrofālu skābekļa trūkumu šūnās un audos.

3.Minerālvielu un vitamīnu trūkums, kuri piedalās hormonu un fermentu izstrādes procesā. To izraisa mūsdienu iztukšotā pārtika un slikta AKNAS darbība, kas ir galvenā organisma bioķīmiskā laboratorija (tai nepieciešama regulāra attīrīšana).

AKNA pastāvīgi izjūt pārslodzi. Īpaši cilvēkiem, kuri lieto konservētu, žāvētu, saldu un sālītu pārtiku, lieto toksiskas vielas vai strādā kaitīgos darba apstākļos (manikīri, frizieri, šoferi utt.)

ASINS ŠĶIDRINĀŠANAS PROGRAMMA: 1-2 mēneši:

1. ASSIMILATORS. Augu izcelsmes fermentu komplekss, kas pilnībā atrisina lielo olbaltumvielu sašķelšanas problēmu, kur klātbūtne izraisa neapstrādātu molekulu nonākšanu asinīs.

Pa 1 kaps. 2 x dienā aptuveni pusstundu pirms ēšanas;

2. GINGKO BILOBA. “Drakona koka lapa”. Šis šķiet ir vissenākais no koku veidiem uz zemes. Tā unikālās atveseļojošās īpašības zināja visi senie acteki. Ginkgo Bilobas lapu ekstrakts spēj uzturēt asinis “tekošā stāvoklī”. Normalizācijas procesi notiek fermentatīvā līmenī. Paralēli šis produkts stiprina asinsvadu sieniņas, atjaunojot bojāto asinsvadu iekšējo apvalku.

1 kapsula 2 x dienā.

3. GARLIC – ķiploks ir viens no dabas produktiem ko izmanto tautas medicīnā sirds un asinsvadu saslimšanu ārstēšanai. Ar savām unikālajām īpašībām šķidrināt asinis, tas atjauno asins mikrocirkulāciju un skābekļa līdzsvaru. Visi aterosklerozes ārstēšanas līdzekļi vēl no Ivana Bargā laikiem tradicionāli saturēja ķiploka ekstraktu.

Pa 1 kapsulai 3 x dienā ēšanas laikā.

4. CORAL ARTICHOKE. Unikāls augs – artišoks, kam piemīt aknu attīrošas īpašības. Tas veicina holesterīna, asins viskozitātes samazināšanos, toksisko vielu neitralizāciju un tauku apmaiņas normalizāciju. (var lietot ikdienā dzerot kā tēju ar ne pārāk karstu ūdeni).

Pa 2 kapsulām 1 x dienā pirms gulētiešanas (jo akna attīrās naktī).

5. CORAL LECITHIN. Izcils fosfolipīdu avots, kas veicina aterosklerozes profilaksi. Tas samazina holesterīnu, uzlabo atmiņu, nervu sistēmu un asins mikrocirkulāciju, veicina normālu žults izdalīšanos un taukskābju uzsūkšanos zarnu traktā, kas palīdz pārstrādāt pārtiku.

Pa 1 kapsulai 2 x dienā ēšanas laikā.

6. Coral Mine. Minerālu kompozīcija dod iespēju pagatavot bioloģiski pieejamu ūdeni, ar struktūru, enerģiju – ORP minus 50 – 100, pH 7,5, virsmas spraigums 43 din/cm2.

Šāds ūdens palīdz organismam uzturēt optimālu asins, limfas u.c. dzīvībai svarīgu šķidrumu kvalitāti. Lietojot 1,5 litrus šī ūdens jūs varat pilnībā normalizēt visus bioķīmiskos procesus organismā, atjaunot skābekļa līmeni un kopumā uzturēt orgānu un audu darbību pašregulācijas režīmā. Tas normalizē visas sirds un  asinsvadu sistēmas darbību, mainot asins homeostāzi .

1,5 l dienā tukšā dūšā. (1 maisiņš uz 1,5 litru ūdens – gatavs pēc 5 minūtēm).

Par produktu cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *