Veselīga svara samazināšana

Lipostick Fit

Lipostick Fit – inovatīvs produkts ideālai formai. Tiek ražots, izmantojot liposomālo tehnoloģiju, lai būtu maksimāli bioloģisks un efektīvs. Inovatīvs produkts drošai svara samazināšanai. Šis produkts ir radīts cilvēkiem, kas vēlas koriģēt sava auguma aprises neieturot drastiskas diētas un nepārslogojot sevi nogurdinošos treniņos sporta zālē. Tievējam garšīgi, kvalitatīvi, droši, dabīgi un pēc jaunajām tehnoloģijām…

Ir zināms, ka vielmaiņa ar vecumu pakāpeniski palēninās. Tas rada priekšnoteikumus, lai neizmantotās kalorijas pārvērstos par tauku nosēdumiem pat tad, ja tiek saglabāts ierastais uztura veids. Produkta aktīvie komponenti veicina vielmaiņas paātrināšanos un tauku atlieku sadedzināšanu.

Patentētais flavonoīdu komplekss no mandarīna mizas ekstrakta (Citrus reticulata) ir produkta galvenā sastāvdaļa. Pateicoties procesam, superflavonoīdu (nobiletīns un hisperidīns) saturs mizā ievērojami paaugstinās, kas paātrina vielmaiņu un paaugstina ikdienas enerģijas patēriņu. Pateicoties tam liekie tauki nenoguļas, bet organisms tos intensīvi sadedzina. Jūs nepiemeklē bada sajūta, bet vilkme uzēst samazinās.

Nobiletīns novērš tauku uzkrāšanos aknās, ietekmējot gēnus, kas saistīti ar tauku vielmaiņu: stimulē lieko tauku sadedzināšana iesaistīto gēnu ekspresiju un nomāc tos gēnus, kas ir atbildīgi par jaunu tauku šūnu veidošanos.

Hesperidīns regulē lipīdu vielmaiņu un glikozes metabolismu, kā arī stimulē holecistokinīna hormona sekrēciju, kurš kontrolē apetīti un regulē sāta sajūtu.

Flavonoīdu komplekss regulē diennakts ritmus organismā un veicina miega uzlabošanos, bet miegam, kā zināms, ir būtiska nozīme normālai vielmaiņai un hormonu līdzsvara uzturēšanai.

Zaļo kafijas pupiņu ekstrakts – kofeīna, hlorogēnskābes un hroma avots. Hlorogēnskābe palīdz efektīvāk pārstrādāt taukskābes un samazināt triglicerīdu līmeni aknās, tādēļ samazinās svars. Turklāt tā palēnina jaunu tauku šūnu veidošanos procesu. Savienojumā ar kofeīnu hlorogēnskābe paātrina lipolīzi un stimulē enerģijas izdalīšanos.

Hroms palīdz kontrolēt ēstgribu un mazina bada sajūtu. Veicina normāla glikozes līmeņa uzturēšanu asinīs, paaugstinot šūnu receptoru jūtīgumu pret insulīnu. Hroma deficīts pastiprina tieksmi pēc saldiem ēdieniem, kā rezultātā tiek uzņemtas liekas kalorijas ar ātrajiem ogļhidrātiem.

Zaļās tējas lapu ekstrakts ir ir bagāts ar polifenoliem — jaudīgiem antioksidantiem, kas aizsargā organismu no agrās novecošanās, stiprina asinsvadus, veicina tauku noārdīšanas procesus un paātrina vielmaiņu. Plaši pazīstams tauku dedzinātājs. Aizsargā organismu pret oksidēšanās stresu, paātrina metabolismu un regulē cukura līmeni asinīs.

L-karnitīns vitamīnveidīga aminoskābes viela, kas pastiprina tauku sadalīšanos, nosūtot tos uz mitohondrijiem – šūnu enerģijas stacijām, kur notiek tauku oksidēšanās un enerģijas izdalīšana. Veicina tauku atlieku samazināšanos un kavē tauku uzkrāšanos šūnās. Kavē jaunu tauku nogulumu veidošanos, tai skaitā aterosklerotiskās plāksnes asinsvados. Paaugstina organisma izturību un darba spējas.

Noni (citronlapu morindas) sula satur vitamīnus, minerālvielas un jaudīgus antioksidantus: superoksīddismutāzi (SOD) un polifenolus, kas neitralizē brīvos radikāļus, samazina triglicerīdu līmeni un minimizē oksidatīvā stresa sekas. Stiprina imūnsistēmu, uzlabo gremošanu un uzturvielu uzsūkšanos, paaugstina fizisko aktivitāti.

Melnā pipara ekstrakts uzlabo kuņģa un zarnu trakta asins apgādi un kontrolē jaunu tauku šūnu veidošanos.

Lipostick Fit radīts no dabīgiem komponentiem, izmantojot liposomālo tehnoloģiju, kas garantē augstu efektivitāti un biopieejamību.

Lipostik Fit:

  • veicina aktīvu taukšūnu “dedzināšanu”;
  • kavē jaunu tauku nogulumu formēšanos;
  • palīdz kontrolēt ēstgribu, novērš pārēšanos;
  • novērš uzturvielu deficītu, kas ir svarīgi normālai vielmaiņai;
  • uzlabo miega kvalitāti;
  • aizsargā pret oksidatīvo stresu.

Komplekts paredzēts mēnesim, sastāv no 4 produkta iepakojumiem. Lipostick Fit ir iepakots hermētiskos porcijas stikos, kas ir ērti līdzņemšanai. Šim gardam un veselīgam dzērienam nav jādzer virsū ūdens vai jāšķaida: vienkārši atver un izdzer. Turi svaru zem kontroles, nemainot ierasto dzīves veidu kopā ar Lipostick Fit.

Pieagušajiem 1-2 stiki dienā, pēc ēšanas. Var ieņemt neatšķaidīta veidā vai atšķaidīt ar 1/2 glāzi ūdens.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *