Kas ir Folla diagnostika?

Folla diagnostikaUn atkal kārtējo reizi pārliecinājos cik labi un precīzi strādā šī diagnosticēšanas metode.

Viss sākās ar to, ka ķermenis man sāka signalizēt, ka kaut kas vairs nav īsti kārtībā un būtu kaut kas jādara veselības uzlabošanai. Es aizgāju pie ģimenes ārsta un saņēmu nozīmējumus pie dažiem speciālistiem. Bet kā jau tas mūsu veselības sistēmā paredzēts, viss tiek iekārtots tā, lai cilvēki paši sāktu domāt un rūpēties par savu veselību. Attiecīgi pie viena speciālista tiku, bet tālāk bija jāgaida pietiekoši ilgs laiks, lai veiktu nozīmētos izmeklējumus. Pie kādas akūtākas kaites tas, protams, nozīmētu “ātro palīdzību” un slimnīcu, bet es atcerējos par kādu savu draugu, kurš veic diagnostiku ar Folla metodi. Tā kā biju jau dažus izmeklējumus veicis, tad Folla diagnostikas metode man apstiprināja visu to, ko biju jau paspējis izmeklēt. Tikai šeit tas notika bez sāpīgām procedūrām. Un es kārtējo reizi pārliecinājos par šīs metodes patiesumu un drošumu.

Kas tad ir Folla diagnostika?

Kā jau zināms, austrumu medicīnā pastāv uzskats, ka mūsu ķermenis nesastāv tikai no kauliem, šūnām un šķidrumiem, bet mūsos pa noteiktiem meridiāniem cirkulē arī enerģija. Pastāv arī tāda ārstniecības nozare kā akupunktūra, kur stimulējot kādus uz ķermeņa atrodošos punktus, var iedarboties uz noteiktiem ķermeņa orgāniem un sistēmām. Tad lūk apmēram līdzīgi darbojas arī Folla diagnostikas metode tikai šeit šos akupunktūras aktīvos punktus izmanto, lai nolasītu informāciju par attiecīgo orgānu veselības stāvokli. Var pat būt tā, ka nevesels ir nevis tas orgāns, kurš tieši pašlaik jums sāp, bet gan kāds cits, kurš atrodas uz tā paša enerģētiskā meridiāna, bet nepiegādā sāpošajam orgānam barības vielas un enerģiju.

Ar šo metodi slimības vai pataloģijas var atklāt vēl pirms tās ir parādījušās fiziskajā ķermenī, jo visas kaites sākas enerģētiskajā līmenī. Jūs taču piekritīsiet, ka nejūtaties sevišķi labi, ja jums kāds uz iela ir kaut ko sliktu pateicis vai arī darbā priekšnieks ir jūs sabāris.

Tāpat ar šo metodi var piemeklēt zāles, tējas vai vitamīnus, kas vislabāk palīdzēs tieši jums atveseļoties no konkrētās kaites. Var arī pārbaudīt vai ārsta izrakstītās zāles palīdzēs jūsu slimību izārstēt vai arī ir kādi efektīvāki līdzekļi, jo, kā zinām, lietojot ķīmiskus preparātus, mēs indējam savu ķermeni un ārstējot kādu vienu orgānu viegli varam sabeigt kādu citu, piemēram, aknas.

Ļoti efektīvi šī metode darbojas, ja esat izstaigājis pie vairākiem speciālistiem, bet neviens nekādu slimību jums atrast nevar, bet pašsajūta vienalga nav laba. Tad šī būs tā metode, kas diagnosticēs vēl ārēji neparādījušās slimības un ieteiks jums efektīvus profilakses līdzekļus savas veselības profilaktiskai uzlabošanai, lai orgāni saņemtu vajadzīgās barības vielas un to trūkums nenovestu pie saslimšanām.

Manā gadījumā tika piemeklēti divi homeopātiski preparāti un divu veidu vitamīni, kas manam organismam pašlaik ir nepieciešami.

Lai Jums laba veselība!

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *