DENAS fizioterapija ikdienā

Denas PCMDENS – jūsu personīgais fizioterapeits.

Zinātniskais progress lieliem soļiem iet uz priekšu un vecās labās ārstnieciskās metodes tiek paceltas jaunā līmenī. Šoreiz būs runa par metodi, ko daudzi pazīst un pielieto arī mūsdienās – akupunktūra. Akupunktūra ir sena ķīniešu metode, kad ar adatas dūrienu tika aktivizēti ķermeņa aktīvie punkti un tādējādi ārstētas slimības. Tā attīstījās jau 2500 gadu pirms mūsu ēras. Arī pats esmu šo metodi izmantojis un varu teikt, ka krīzes situācijās tā ļoti labi palīdz. Varbūt kādam šī procedūra liksies sāpīga, bet šie niecīgie adatu dūrieni dara brīnumus.

Bet mūsdienās zinātnieki ir gājuši tālāk un izpētījuši, ka tikpat labi uz ķermeņa aktīvajiem punktiem var iedarboties ar elektro impulsu palīdzību. Izmantojot attiecīgas frekvences var sekmīgi novērst sāpes un ietekmēt dažādus psihoemocionālos stāvokļus. Bieži vien dažādu sāpju gadījumos mēs apmeklējam ārstu vai fizioterapeitu, bet ļoti bieži šīs sāpes ir hroniskas un nepieciešama ilgstoša zāļu lietošana vai vairāki fizioterapeita apmeklējumi, kas var izmaksāt pietiekoši dārgi. Nereti ārsti pat saka, ka ar šādu stāvokli būs jāsamierinās visu atlikušo mūžu, piemēram, pie muguras sāpēm.

Zinot mūsu medicīnas procedūru un speciālistu vizīšu izcenojumus, nav grūti izrēķināt, ka šāda universāla ierīce ātri atmaksājas katrā mājā, lai izvairītos no dārgiem fizioterapeitu apmeklējumiem un palīdzētu sev akūtu un arī hronisku sāpju un citu saslimšanu gadījumos.

DENS terapija (dinamiskā elektroneirostimulācija) – tā ir fizioterapeitiska metode: iedarbība ar zemas intensitātes strāvas impulsiem uz noteiktām ķermeņa zonām. Metode sevi pierādījusi kā efektīva prakse daudzu saslimšanu ārstēšanai un profilaksei.

DENS ierīcē ir realizēts plašs frekvenču diapazons no 10 līdz 200 Hz visdažādāko slimību, stāvokļu un sāpju sindromu ārstēšanai. Ierīce ir aprīkota ar plašu ārstniecisku programmu klāstu, lai veiktu gan pirmo palīdzību, gan ārstēšanas kursu ar bieži sastopamām slimībām un simptomiem. To var pielietot pie sāpēm, kustību traucējumiem, pēc traumu atjaunošanās laikā, pēc operācijām.

Izplatītākie pielietošanas veidi:
kad ir akūtu un hronisku sāpju sindromi (muguras un locītavu sāpes, migrēna), sadzīves un sporta traumas, elpošanas orgānu slimības (iesnas, saaukstēšanās), gremošanas, sirds-asinsvadu (asinsspiediena slimības), endokrīnās, uroģenitālās sistēmas slimības, reabilitācija pēc pārciestām slimībām, pēc operācijām, kad jāpaaugstina organisma adoptācijas iespējas pie fiziskām un garīgām slodzēm, utt.

DENS terapija sekmīgi palīdzēs imunitātes paaugstināšanai, infekcijas slimību ārstēšanā, stresa un noguruma stāvokļu uzlabošanai. Ierīci var pielietot jebkuras vecuma grupas cilvēkiem, arī maziem bērniem.

Ierīcē jau ir ieprogrammētas vairākas gatavas terapeitiskas programmas, kuras ikdienā pielietojamas visbiežāk: alerģija, diareja, muguru sāpes, sāpes, vēdera pūšanās, veģetatīvā distonija, ginekoloģija, ginekoloģiskās sāpes, hipertonija, hipotonija, galva, kakls, ,gremošanas trakta sāpes, aizcietējumi, klepus, muskuļi, iesnas, potence, nieres, mugura, locītavas, vemšana, traumas, aizdusa.

Līdzi nāk pamācība ar instrukciju un vizuāli parādītām zonām, kuras jāapstrādā konkrētu problēmu gadījumos. Papildus iespējams iegādāties grāmatu par šīs metodes pielietošanu dažādos gadījumos.

Par iegādi sazinieties ar mani pa augšā atrodamajiem kontaktiem.

Dens apstrādes zonas

Dens orgānu sistēmas

You may also like...

6 komentāru

 1. Mirdza Drīksna saka:

  Cik tads maksa.

 2. guntarsbr saka:

  Mirdza, nosūtīju Jums epasta ziņu. Šomēnes ir akcija un cena ir ap 207eur + piegāde. Attiecīgi citu mēnesi cena var mainīties.

 3. Nina saka:

  Labdien, cik maksā DENS aparāts, un ka var iegadāties?

  • guntarsbr saka:

   Nu jau vairs nepateikšu , kur var iegādāties. Kādreiz tas nāca no Krievijas.
   Mums Latvijā piedāvā līdzīgus aparātus Scenar. Tos gan var iegādāties, tikai cena krietni lielāka.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *