Gremošanas uzlabošana

gremosanas organi  Ķīniešu ārsti mīl sakāmvārdu: “Mēs esam nevis tas ko mēs ēdam, bet gan tas ko spējam uzņemt” un piedāvā “savu slimību meklēt šķīvī”.

Šajos vārdos ir liela daļa patiesības. Pēdējā laikā mēs arvien vairāk pārkāpjam dabas likumus, kas attiecas uz dabiskās izcelsmes vielām mūsu pārtikā. Ar gremošanas un asimilēšanas (barības vielu uzņemšanas) procesu traucējumiem ir saistītas daudzu, ne tikai gremošanas sistēmu slimību attīstības.

Gremošanas sistēmas problēmas izraisa:

Zarnu trakta mikrobiocenozes (mikroorganismu kopienas) traucējumi, ko izraisa kaitīgo ekoloģisko faktoru iedarbība, nepareiza pārtikas uznemšana, skābinošu dzērienu lietošana (Cola, Pepsi u.c. limonādes), antibiotikas u.c.

No 96 000 dzīvo būtņu paveidiem, kas dzīvo uz šīs planētas, tikai cilvēks lieto termiski apstrādātu “mirušu” barību, cenšoties no tās radīt savu šūnu dzīvu citoplazmu (šūnas iekšējo vidi).

Fermentu trūkums uzturā lietojamos termiski un citādi apstrādātos produktos.

Pilnvērtīgam gremošanas procesam nepieciešamo vitamīnu, minerālvielu un citu bioloģiski aktīvo vielu trūkums.

Ūdens deficīts organismā negatīvi ietekmē gremošanas orgānus.

Kā sakārtot un atjaunot gremošanas sistēmu?

Optimālai gremošanai galvenokārt ir nepieciešams “dzīvs ēdiens”: dabīgs, viegli un svaigi pagatavots. Nav pieļaujama sāls un cukura pārmērīga lietošana. Kaitīgi ir “mūžīgie produkti”, ārēji pievilcīgie, taču apstrādes procesā savu vērtību zaudējušie produkti. Obligāta optimālas gremošanas sastāvdaļa ir tīrs, bioloģiski pieejams ūdens pietiekamā daudzumā.

1. Pilnvērtīga uztura nepieciešamais nosacījums ir derīgo baktēriju pievienošana. Super-flora ir optimāls sabalansēts dabīgo labo gremošanas baktēriju komplekss. Kapsulas pasargā baktērijas no to bojāejas kuņģa sulas skābajā vidē.

2. Siltās apstrādes (virs +60 grādiem), sālīšanas, kūpināšanas, marinēšanas laikā liela daļa fermentu tiek iznīcināta. Tos ir nepieciešams pievienot ar pārtiku. Augu izcelsmes fermenti labvēlīgi ietekmē gremošanas dziedzeru darbību un neizraisa pieradumu. Assimilator ir dabīgs gremošanas fermentu komplekss, kas nodrošina normālu gremošanas trakta darbību un barības vielu sašķelšanu un uzņemšanu organismā.

3. Green Gold – augu komponenti , kas nodrošina organismu ar visām nepieciešamajām bioloģiski aktīvajām vielām. Produkts rada optimālus gremošanas trakta darbības apstākļus, veicina enerģijas uzturēšanu un organisma izturību.

4. Bio Kuranga labvēlīgi ietekmē gremošanas trakta mikrofloras bioloģisko sastāvu un tās aktivitāti un ceļ imunitāti.

5. Aloemannan stimulē organisma pašattīrīšanās sistēmas un palīdz izvadīt no organisma toksīnus un šlakvielas. Sastāvā esošā alveja nomierinoši iedarbojas uz kuņģa un zarnu trakta gļotādām un veicina to atjaunošanos.

6. Coral Burdock Root – efektīvi izvada no organisma toksīnus un šlakvielas un veicina vielmaiņu. Uzlabo gremošanu un aknu darbību, kā arī mazina iekaisumu procesus kuņģa un zarnu traktā.

7. Organismā nepieciešams uzturēt optimālu ūdens līdzsvaru, ko viegli panākt ar Coral Mine piedevu, kas dabīgā ceļā attīra ūdeni un bagātina to ar minerālvielām.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *