Fikotēns

Kas ir Fikotēns?

Fikotēns ir dabīgs uztura bagātinātājs no jūras aļģēm spirulīnas un dunaliellas. Šis produkts veicina organisma detoksikāciju, uzlabo redzi, pastiprina imūnsistēmu, nodrošina antioksidantu aizsardzību un palēnina novecošanās procesus.  Galvenie aktīvie komponenti ir: Spirulīna, Dunaliella un E vitamīns.

Spirulīna ir unikālas mikroaļģes ar paaugstinātu mikroelementu (selēns, hroms, jods, cinks, mangāns, varš) saturu. Visi auga saturā esošie mikroelementi ir viegli asimilējami. Aļģes šūnas, pēc sava bioķīmiskā sastāva, ir līdzīgas dzīvnieku šūnām, tomēr aļģes šūnu vielmaiņas pamatā ir fotosintēzes procesi. Spirulīna satur vitamīnu kompleksu un milzīgu augstvērtīgu olbaltumvielu koncentrāciju. 70 % aminoskābju šīs olbaltumvielas sastāvā ir neizstājamās. Spirulīnas olbaltumvielu asimilācija sastāda 85 – 90 %. Un šī vērtība pārsniedz piena olbaltumvielu asimilāciju.

Spirulīna ir bagāta ar dabas izcelsmes beta-karotīnu un satur vēl desmit citu kartinoīdu. Pieci no tiem – ā-karotīns, karotīns, likopēns, luteīns un zeaksantīns – ir svarīgi barības elementi, kas ir nepieciešami acu šūnu normālai reģenerācijai.

Dunaliella – unikālā zaļā mikroaļģe, vienīgais augs, kas ir spējīgs izdzīvot ekstremālajos apstākļos pie ārkārtīgi augstām sāļu koncentrācijām. Bet šajos apstākļos aļģe nezaudē spēju sintezēt beta-karotīnu, vitamīnus (A, B, C, E, D), aminoskābes, polisaharīdus, proteīnus, lipīdus, glicerolu, taukskābes un minerālus. Noteiktos apstākļos aļģe veic beta-karotīna hipersintēzi. Tā saturs var sasniegt 10% no aļģu sausās masas, kas ir augstākais rādītājs salīdzinājumā ar citiem beta-karotīnu producējošiem organismiem. Zinātnieki uzskata, ka tieši ekstremālie apstākļi padara dunaliellu par vienu no bagātākiem beta-karotīna un mikroelementu avotiem. Piemēram, dunaliellas aļģēs beta-karotīna saturs ir 100 reizes lielāks nekā burkānos. Turklāt, tā atšķiras ar ideālu luteīna un beta-karotīna attiecību (1:15), kas ir svarīgi redzes funkcijas normālai uzturēšanai.

Fikotēns satur svarīgus mikroelementus, kuriem ir organiskā forma, kas savukārt ievērojami atvieglo to uzņemšanu cilvēka kuņģa – zarnu traktā un ļauj rekomendēt produktu mikroelementožu profilaksei un pirmkārt dzelzs deficīta gadījumā. Paaugstina uzturā esošo vitamīnu un minerālu asimilāciju un uzlabo imūnas sistēmas objektīvus rādītājus. Produkts sekmē pesticīdu un toksīnu saistīšanu un izvadīšanu no organisma. Tam piemīt arī antimutagēnas īpašības un spēja palēnināt organisma novecošanās procesus.

Produktu Fikotēns iesaka lietot sekojošu traucējumu profilaksei:

• vielmaiņas traucējumi;
• redzes traucējumi;
• anēmijas;
• hipovitaminozes un novājinātas imunitātes;
• intoksikācijas.

Sastāvs: E vitamīns, Fikotēna koplekss, beta-karotīns, astaksantīns, kantaksantīns, biksīns, spirulīna, dunaliella, selēns u.c. komponenti.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

1 Response

  1. guntarsbr saka:

    A vitamīna trūkuma pazīmes: lūztoši, lēni augoši nagi, sausi, trausli mati, sausa āda, apetītes trūkums, izsitumi, biežas infekcijas, vistas aklums, slikta redze, augšanas procesa traucējumi, neauglība.
    Phycotene beta karotīna lietošana palīdz uzlabot redzi, stimulē imunitāti, nodrošina ādas ātrāku sadzīšanu un atjaunošanos, piedalās skeleta veidošanas procesā, piemīt hepatoprotektora iedarbība, nodrošina epidermas reģenerāciju, stimulē šūnu dalīšanos un vielmaiņas procesus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *