Skudru koka miza ar selēnu

Skudru koks antibiotiķisSkudru koka miza ar Selēnu – Pau D`Arco with Selenium

Dabīgajam produktam Skudru koka miza ar Selēnu piemīt imūnmodulējoša, antibakteriāla, pretiekaisuma, pretvīrusu un pretsēnīšu iedarbība pie vīrusu un baktēriju infekcijām, dažādas lokalizācijas iekaisuma procesiem. Selēns un C vitamīns pastiprina skudru koka mizas iedarbību, stimulējot organisma aizsargspējas un palielinot tā izturību pret dažādām infekcijām.

Skudru koka mizas aktīvajai vielai – lapaholam – piemīt antibakteriālas un pretiekaisuma īpašības, tas novērš grampozitīvo (stafilokoki, streptokoki) un gramnegatīvo (brucella) mikroorganismu augšanu un vairošanos.

Pretvīrusu aktivitāte: lapahols apstādina vai spēj aizkavēt dažādu vīrusu augšanu, tai skaitā herpes, poliomielīta un stomatīta vīrusu,  kā arī kavē fermentu sintēzi vīrusos, bloķējot to spēju vairoties.

Imūnomodulējošas īpašības ļauj izmantot šo unikālo augu pie alerģiskiem un autoimūniem procesiem, kas notiek organismā, nebaidoties izraisīt slimības paasinājumu. Miza palielina organisma nespecifisko pretestību, nostiprinot šūnu un humorālās imunitātes mehānismus. Šī auga vairākas pozitīvas īpašības nosaka to aktīvo komponentu sinerģija.

Antiparazitāru un pretsēnīšu efektu nosaka no koka mizas izdalīta viela – ksilodins, kas kombinācijā ar lapaholu nomāc daudzu intracelulāro parazītu un sēnīšu augšanu un attīstību, ieskaitot maksts sēnīti (kandida, trihofitons). Pat skudru koka koksne ir ļoti izturīga pret dažādām sēnītēm: uz koka stumbra nekad neaug sēnes.

Selēns darbojas kopā ar C vitamīnu un pastiprina tā darbību. Selēns ir lielisks antioksidants, kas aizsargā orgānu šūnas un audus no stresa faktoriem, radiācijas, ķīmiskajām vielām un smagajiem metāliem. Tas palīdz nostiprināt novājinātu imunitāti, stimulējot makrofāgu un galētājšūnu aktivitāti cīņā ar vīrusiem un patogēnām baktērijām.

C vitamīns nostiprina kapilāru sieniņas, palielinot to izturību un necaurlaidību pret baktērijām, palīdz samazināt saaukstēšanās simptomu smagumu un to ilgumu. C vitamīns pastiprina reparatīvos procesus un izturību pret infekcijām.

Sasmalcināts korallis – ir minerālvielu komplekss, kas ir nepieciešams cilvēka organisma darbībai. Darbojoties kā sorbents, korallis absorbē toksiskās vielas un veicina to izvadīšanu no organisma.

Pau D`Arco with Selenium nodrošina pozitīvu iedarbību pie:

  • elpceļu saslimšanām (ARVI, gripa, traheīts, bronhīts);
  • dažādas lokalizācijas iekaisuma procesiem;
  • sēnīšu slimībām;
  • strutainiem ādas izsitumiem.

Lietošana: 1 līdz 2 kapsulas dienā ēšanas laikā.

Iepakojumā ir 90 kapsulas.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

1 Response

  1. Guntars saka:

    Šeit ļoti labs raksts par cilvēka cīņu ar vēzi, kurā pieminēti arī blogā atrodamie preparāti: http://veselam.la.lv/mediciniskais-trilleris

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *