Kā sagatavoties pretparazitārajai programmai

Jau iepriekš rakstīju cik svarīgi ir attīrīties no parazītiem un toksīniem un izvadīt tos no organisma. Bet, lai tas notiktu sekmīgi, nesāpīgi un bez starpgadījumiem, ir nepieciešams pirms tam pienācīgi sagatavoties.

Tāpēc ir jāsagatavo un jāstiprina mūsu izvadsistēmas orgāni, lai tiem būtu pietiekoši enerģijas tikt galā ar palielināto slodzi. Viens no galvenajiem priekšnoteikumiem ir dzert pietiekoši daudz laba un tīra ūdens. Lai aprēķinātu, cik litri ūdens dienā katram konkrēti ir jāizdzer, reizinām mūsu svara kilogramus ar 30ml. Piemēram, ja es sveru 80kg, tad 80 x 0.03 litri = 2.4 litri ūdens dienā. Par ūdeni arī jau esmu rakstījis iepriekš un par to kāds ir labs un organismam labi uzņemams ūdens, lasiet iepriekšējos rakstos.

Lecitīns – otrs svarīgs produkts, ko lietot sagatavošanās fāzē. Lecitīns ir visu cilvēka šūnu apvalku pamatā. Tas ir galvenais nepieciešamais materiāls bojāto vai atmirušo organisma šūnu atjaunošanai. Lecitīns arī paātrina aknu šūnu atjaunošanos. Tas ir arī antioksidants un tam ir nozīmīga loma imūnsistēmas atjaunošanā.

Asimilators – nodrošina gremošanas uzlabošanos un barības vielu uzņemšanu organismā, meteorisma (vēdera pūšanās) un smaguma sajūtas samazināšanos, šūnu apgādi ar barības vielām, organisma imunitātes paaugstināšanos.

Tā sastāvā ietilpst augu izcelsmes pamatfermenti, kas kuņģa un zarnu traktā sašķeļ uzņemto barību līdz vienkāršām proteīnu, ogļhidrātu un taukskābju molekulām, kas pēc tam viegli nonāk asinīs, uzsūcoties caur zarnu gļotādu. Tā kā organismam ir papildus slodze attīrīšanās procesos, tad šis ir lielisks līdzeklis kā palīdzēt organismam.

Lucerna –  kopš seniem laikiem lucerna bija tēju un ārstniecisko līdzekļu sastāvā, jo bija zināmas lucernas vispārspēcinošs, nomierinošās īpašības.  No lucernas pagatavotus dzērienus un uzlējumus lietoja novājinātu cilvēku dzirdināšanai, ka arī ārstēja cilvēkus, kas cieta no aknu intoksikācijas, vēdera aizcietējumiem, pārpūles un aterosklerozes.  Lucernu izmanto apetītes uzlabošanai, gremošanas stimulācijai, kā diurētisko līdzekli un hipogalaktijas gadījumā(piena deficīts).

Lucerna esošais plašais bioloģiski aktīvo vielu klāsts nodrošina pozitīvu iedarbību uz organismu. Pēc nedēļas ilgas lietošanas var jau novērot dzīves tonusa paaugstināšanos, nogurdināmības un miegainības samazināšanos un darba spēju paaugstināšanos. Tai arī piemīt tonizējoša, pretiekaisuma un detoksicējoša, kā arī urīndzenoša iedarbība.

Lieto arī podagras profilaksei un nepietiekamas laktācijas profilaksei.

Un te ieskatam mazs īss video krievu valodā par to, kas tad īsti dzīvo mūsu organismā:

Ja vēl ir kādi jautājumi vai vēlaties iegūt sev kādu no šiem produktiem, droši sazinieties ar mani pa lapas augšpusē redzamajiem kontaktiem.

Raksts par pretparazitāro programmu šeit: https://vesels.eu/pretparazitu-programma-pieaugusajiem/

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *