Papaija uzlabo gremošanu

papaija  Kas ir Papaija? 

Papaija ir ļoti vērtīgs augs, kura augļi satur olbaltumvielas, ogļhidrātus, šķiedrvielas, A,B,C,D vitamīnus, fosforu, kalciju, kāliju, nātriju, dzelzi un fermentu – albumīnu. Šis auglis ir atzīts kā veselībai noderīgs jau kopš seniem laikiem, jo papaijā esošais enzīms papaīns uzlabo vielmaiņu un palīdz iegūt no uzņemtās barības maksimālu labumu.

Papaija ir arī diētisks produkts, ko labprāt izmanti cilvēki, kas seko savam svaram. Papaija veicina imūnsistēmas funkcionēšanu. Tai ir pretiekaisuma, antibakteriālas, antitrombotiskas un pretpaskābināšanās īpašības.

Papaīna iedarbība uz organismu.

Enzīms papaīns sašķeļ ar pārtiku uzņemtās olbaltumvielas līdz aminoskābēm, kas ir mūsu organisma šūnu galvenais celtniecības materiāls. Papaīns arī palīdz izvadīt no organisma tajā uzkrājušos sārņus, kas paliek no nepilnīgi sadalītas barības. Papaīns neļauj nogulsnēties liekajiem taukiem un likvidē esošos. Papaīns pats taukus nesadala, bet labvēlīgi iedarbojas uz saistaudu struktūru un tauku šūnām un lieliski palīdz cīņā ar celulītu (kopā ar ananāsu). Papaīns ir nozīmīgākais no 6 fermentiem, ko iegūst no papaijas. Pēc fizioloģiskās iedarbības tas ir līdzīgs kuņģa sulai un uzlabo vielmaiņu. Tas saglabā savu aktivitāti ne tikai skābā, bet arī neitrālā un sārmainā vidē.

Papaīns ir labs prettārpu līdzeklis, ko var izmantot bērniem, jo tas ir maigs un neizraisa blakusefektus. Nodrošina pretmikrobu un pretiekaisuma efektu, noārdot vīrusu, sēnīšu un baktēriju šūnu sieniņas.

Papaija no Koraļļu kluba

Šī papaija ir 100% dabīgs augu izcelsmes produkts. Uzlabo vielmaiņu un gremošanas procesus kuņģa un zarnu traktā, kā arī attīra to. Izmanto spēku atjaunošanai pēc slimībām un pārpūlēšanās gadījumos. Palīdz glotādas erozijas un čūlu gadījumos. Celiākijas slimniekiem palīdz pārstrādāt glutēnu. Papaija palīdz sadalīt fibrīnu, tā palīdzot asins sabiezēšanās gadījumos, kā arī  novērš trombozes risku un nogulsnes asinsvados. Ieteicama arī 12-pirkstu zarnas čūlas, kolītu un bronhiālās astmas gadījumos.

Koraļļu kluba papaijas sastāvā ir papaīns (5mg), papaijas augļu pulveris (30mg), saharoze, dekstroze, attaukots piena pulveris, magnija stearāts, augu izcelsmes stearīns, riboflavīns (kā dzeltenā krāsviela).

Lieto pa 1-3 tabletes dienā pēc ēšanas.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

1 Response

  1. guntarsbr saka:

    Papaija – “labas veselības auglis” un fermentu papaīna, lipāzes, lizocīma un daudzu citu noderīgu vielu avots. Ferments papaīns piedalās olbaltumvielu sadalīšanas procesā. Bez šī fermenta cilvēka organisms var saindēties ar nesadalīto olbaltumvielu atlikumiem. Papaīna iedarbība ir līdzīga cilvēka fermentu iedarbībai. Fermenta papaīna ražošanā izmanto tikai negatavos papaijas augļus, jo gatavos fermentu daudzums ir mazs.
    Produkts “Papaija” uzlabo gremošanu, paaugstina olbaltumvielu uzsūkšanos, piemīt pretiekaisuma iedarbība, piemīt analgētiska, prettrombu un fibrinolītiska aktivitāte. Tā ir augu izcelsmes lizocīma avots, kas sarauj baktēriju, vīrusu un sēnīšu šūnu apvalkus, regulē imūnos un vielmaiņas procesus, ir antioksidants.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *