Peru pieniņš

Bišu māšu peru pieniņš  Royal Jelly (Bišu māšu peru pieniņš)

Bišu pieniņš kopš seniem laikiem tiek uzskatīts par jaunības eliksīru. Tas veicina vielmaiņu, palielina enerģiju, palielina izturību pret stresu, aizkavē novecošanās procesus.

Bišu pieniņš (peru pieniņš) ir ārkārtīgi vērtīga, veselīga uzturviela. Tas satur ļoti svarīgu olbaltumvielu – gamma globulīnu, pantotēnskābi, visas neaizvietojamās un desmit aizvietojamās aminoskābes. Peru pieniņa sastāvā ir vitamīni, neaizvietojamās aminoskābes, hormoni un citas bioloģiski aktīvas vielas. Tam piemīt arī antibiotiskas īpašības.

Bišu māšu peru pieniņš ir darba bišu virsrīkles un virsžokļu dziedzeru sekrēts. Šī īpaši kvalitatīvā uzturviela dabā ir paredzēta bišu māšu barošanai. Bišu māšu dzīves ilgums sasniedz pat sešus gadus, kamēr darba bites nedzīvo ilgāk par 6 nedēļām.

Bišu pieniņš satur vitamīnus A, C, D un lielu daudzumu B grupas vitamīnu, ieskaitos B5 vitamīnu – pantotēnskābi. Šī skābe ir viena no organisma vitāli svarīgajām vielām, kas nodrošina olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu un vairāku hormonu sintēzi un atjaunošanos. Tā sastāvā ir arī Kalcijs, Varš, Dzelzs, Fosfors, Kālijs, Sērs un Nukleoskābes.

Bišu pieniņš veicina organisma vielmaiņu, šūnu atjaunošanos, paaugstina neuzņēmību pret slimībām un stresu.

Forever Living kompānija bišu pieniņu iegūst tieši no stropa un tūlīt pat kaltē sasaldējot. Šādā veidā no produkta tiek izvadīts ūdens, bet visi vitamīni, minerāli, fermenti un kofermenti tajā saglabājas nemainīgi.

Forever Living bišu pieniņš ir būtiski nepieciešams uztura bagātinātājs tiem, kuru mērķis ir augsta dzīves kvalitāte.

Palielina enerģiju un uzlabo imūnitāti
Viegli uzsūcas un viegli sagremojams
Bez konservantiem, mākslīgām krāsvielām vai garšām

Peru pieniņš

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *