Coral-Mine jeb koraļļūdens

Iepriekš jau rakstīju, kādam jābūt ūdenim, lai tas būtu mums veselīgs, viegli uzņemtos organismā un būtu arī garšīgs. Tam ir jābūt tīram, sārmainām un negatīvi lādētam. Ja ūdens neatbilst šiem rādītājiem, tad mūsu organismam ir jāpatērē lieka enerģija, lai ūdeni pārvērstu šūnām viegli uzņemamā formā. Bet mēs katrs varam savu dzeramo ūdeni padarīt viegli uzņemamu bagātinot to ar Coral Mine.

Coral Mine sastāv no sasmalcināta koraļļa un L-askorbīnskābes. Tā sastāvā ietilpst kalcija un magnija sāļi, kā arī kālijs, nātrijs un citi minerāli. Turpmāk par katra minerāla nozīmi mūsu organismā atsevišķi.

KALCIJS normalizē skābju un sārmu līdzsvaru organismā. Ir nepieciešams šūnu membrānu un šūnu kodola aparāta darbībai, mazina sāpes un iekaisuma procesus. Tas uzlabo sirds muskuļa kontraktilitāti, nodrošina asinsvadu sieniņu elastību, novēršot to no bojājumiem karstā gadalaikā. Kalcijs nodrošina nervu uzbudinājuma pārvadi, ar ko ir saistīta galvas smadzeņu darbība, īstermiņa atmiņas veidošanā un mācīšanās prasmes. Ekstracelulārā kalcija līmeņa paaugstināšana ar Coral Mine nodrošina sirds un asinsvadu slimību profilaksi, tostarp insulta un hipertensijas.

KĀLIJS – šūnas iekšējās vides galvenais katjons, kas nodrošina ūdens – sāļu un skābju – sārmu līdzsvaru, neiromuskulāru uzbudināmību, paplašina asinsvadus, nodrošina arteriālā spiediena stabilitāti un sirds muskuļa kvalitatīvo darbību, piedalās nervu impulsu vadīšanā muskuļos. Kalcija ikdienas lietošana pietiekamā daudzumā divkārt samazina nāves risku no insulta, jo kālijs uzlabo skābekļa piegādi galvas smadzenēs. Kālijs samazina hipertensijas un aritmijas attīstības risku. Karstā laikā kālijs tiek izvadīts no organisma lielā daudzumā kopā ar sviedriem, tādēl tā zudums ir jākompensē.

MAGNIJS. Magnija fizioloģiskais līdzsvars ir priekšnoteikums, lai īstenotu optimālu attīstības programmu un nervu sistēmas stabilo darbību. Magnijs ir neiroprotektors, kas darbojas ne tikai pirms, bet arī pēc globālas galvas smadzeņu išēmiskās katastrofas fakta. Tiek uzskatīts, ka vislabākā stratēģija cīņā pret insulta perspektīvu ir kālija un magnija līmeņa korekcija (kas arī atrodas Coral Mine produktā). Magnijam ir nomierinoša iedarbība uz nervu sistēmu, tas novērš galvas smadzeņu asinsvadu spazmu, galvassāpes, reiboni, atmiņas traucējumus. Tas baro nervu šūnas, novērš depresiju un mazina stresa sekas, nogurumu, aizkaitināmību, normalizē miegu. Magnijs uzlabo miokarda skābekļa piegādi, nodrošina stabilu sirds ritmu, pazemina arteriālo asinsspiedienu un holesterīna līmeni asinīs, novērš aterosklerotiskās pangas veidošanos artēriju sienās. Normalizē asins recēšanu, novērš koronāro asinsvadu spazmu, pazemina arteriālo asinsspiedienu. Magnija lietošana palielina slimnieku izdzīvošanu un samazina infarkta zonu, samazina miokarda infarkta slimnieku rehabilitācijas periodu.

NĀTRIJS regulē osmotisko spiedienu, ir nepieciešams neiromuskulāras uzbudināmības uzturēšanai.

Viena Coral Mine paciņa satur dzīvībai nepieciešamos minerālus galvas smadzeņu un sirds darbībai. Vasarā, kad karstums izskalo no ķermeņa šos minerālus, ir nopietni jādomā par to kompensāciju. Un ir ļoti svarīgi, lai tie būtu kopā.

Kopsavilkums par Coral Mine: mijiedarbībā ar ūdeni, minerāli no sāļiem pāriet ūdenī, piešķirot ūdenim veselīgas īpašības, kas veicina:

  • optimālā PH līmeņa sasniegšanu;
  • arteriālā spiediena un sirds ritma regulāciju;
  • osteoporozes un artrīta profilaksi;
  • muskuļu elastības paaugstināšanos, kaulu un skrimšļu audu struktūras atjaunošanos;
  • nieru un gremošanas sistēmas darbības regulāciju;
  • ādas stāvokļa uzlabošanos.

Lietošana: vienu paciņu pievieno 1,5L tīra, filtrēta ūdens.  Pēc 5min ūdens ir gatavs dzeršanai. 1.5L jāizdzer dienas laikā – tas ir tas minimums, ko katram dienas laikā vajadzētu izdzert, jo tik daudz mēs katru dienu izvadām ar urīnu. Piedevām Coral Mine piedod ūdenim ļoti patīkamu garšu.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *