Garšīgs dzeramais ūdens

Ūdens Mūsu organisms par 75% sastāv no ūdens. Galvas smadzenes pat satur 90% ūdens un tās ir ļoti jūtīgas pret ūdens trūkumu organismā. Līdz ar vecumu ūdens daudzums organismā samazinās līdz apmēram 60%, kas nozīmē, ka novecošanās process ir ūdens zaudēšana. Ūdens patērēšanas diennakts norma ir 30 ml/kg, tas ir, 80 kilogramus smagam cilvēkam diennaktī vajadzētu izdzert ap 2.4L ūdens.

Ūdenim ir ārkārtīgi liela loma mūsu organisma funkcionēšanā, jo visi vielmaiņas procesi notiek tieši ūdens vidē. Asinis, limfa, starpšūnu šķidrums, siekalas, sviedri, kuņģa sula, žults, urīns – tas viss ir ūdens, kas satur izšķīdušos minerālsāļus. Un ūdens ir tas, kas regulē šo škidrumu ūdens-sāļu līdzsvaru(PH), kurš, piemēram, asinīm ir PH7,4.

Pazeminoties pH līmenim un veidojoties skābai reakcijai organismā, cilvēkam rodas imūnsistēmas traucējumi, organismā vairojas vīrusi un baktērijas, slikti uzsūcas vitamīni un minerālvielas, rodas sirds, asinsvadu, locītavu slimības, kā arī citi pataloģiski stāvokļi, tai skaitā onkoloģiska rakstura.

Ūdens arī atbild par barības vielu transportēšanu uz šūnām un toksīnu izvadīšanu no tām. Tikai ūdens pēc struktūras ir līdzīgs mūsu iekšējiem šķidrumiem un var padzirdīt katru organisma šūnu un stabilizēt organisma funkcionēšanu. Taču tie šķidrumi, ko mēs dzeram katru dienu, ir sveši cilvēka organismam. Gāzētie dzērieni, sulas, alkohols, tēja, kafija satur dažādus piemaisījumus, krāsvielas, aromatizatorus, kas drīzāk izraisa ūdens zaudēšanu nevis uzņemšanu. Gāzētajos dzērienos ir ogļskābā gāze CO2, ko pārbauda mūsu automašīnu izplūdes gāzēs, lai būtu pēc iespējas mazāk, bet mēs to dzeram un vēl maksājam par to naudu, lai indētu savu organismu. Kā arī šo dzērienu PH reakcija ir skāba, kas padara skābu arī mūsu organisma šķidrumu PH līmeni un attiecīgi var izraisīt saslimšanas vai patogēno mikroorganismu aktivitāti.

Kā iegūt garšīgu dzeramo ūdeni?

Vispirms jau jācenšas ar filtriem ūdeni pēc iespējas vairāk attīrīt no rupjajiem piemaisījumiem. Pilsētas ūdensvados ūdeni attīra ar hlora palīdzību, sakot ka tā koncentrācija nepārsniedz pieļaujamo normu un viss ir OK. Bet hlors ir inde. Tad inde mazās devās vairs nav inde vai? Tā vienalga iedarbojas uz mūsu organismu un agri vai vēlu sekas būs. Citi jūtīgāki cilvēki pat jūt šo minimālo hlora daudzumu ūdeni un tāpēc to nevar iedzert.

Kas ir Koraļļu ūdens?

Pastāstīšu kādu alternatīvu esmu atradis es. Arī es kādreiz nevarēju iedzert ūdeni pietiekošā daudzumā, jo arī man mājās tas nav pietiekoši tīrs un garšīgs. Pašlaik ūdeni tieši dzeršanai vedu no avota, bet papildus bagātinu un attīru to pievienojot Coral-Mine tā iegūstot Koraļļu ūdeni. Tas ir sasmalcināts koraļļu pulveris paciņā, kas ūdeni attīra no hlora un citiem ķīmiskiem piemaisījumiem un dod tam labu garšu. Neviens veikala ūdens pudelēs negaršo tik labi. Šo paciņu Coral-Mine pievieno 1.5L ūdens un ļauj 5 minūtes iedarboties un tad ūdens ir gatavs dzeršanai. Es tad parasti arī šo 1.5L ūdens daudzumu dienas laikā izlietoju. Šo ūdeni nedrīkst vārīt!

Coral-Mine ir dabīgo sāļu komplekss, kura sastāvā ir kalcijs, magnijs, kālijs, nātrijs, dzelzs, fosfors, sērs, silīcijs, hroms u.c mikroelementi. Tas regulē minerālvielu līdzsvaru organismā, normalizē tā dzīvības orgānu un sistēmu darbību. Kā zināms, kalcija trūkums organismā var izraisīt vairāk kā 150 dažādas saslimšanas.

Ikdienā šādi attīrīta un bagātināta ūdens dzeršana veicina:

  • optimāla asins PH līmeņa uzturēšanu (PH 7.4);
  • sirds un asinsvadu sistēmas un gremošanas orgānu slimību riska samazināšanos;
  • nieru, aknu un gremošanas sistēmas darbības uzlabošanu;
  • osteoporozes un artrīta profilaksi, muskuļu un locītavu elastības uzlabošanu, kaulu un skrimšļu normālas struktūras uzturēšanu;
  • ādas stāvokļa uzlabošanu.

Arī vēlies dzert garšīgu un veselīgu ūdeni? Coral-Mine mēnesim izmaksā 23.74 eur, bet reģistrējoties un iegādājoties to internetveikalā, iespējams iegūt biedru kluba atlaides. Sekojiet līdzi ikmēneša akcijām, jo tā var nopirkt vēl lētāk.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *