InflaCor locītavu atveseļošanai

Locītavu sāpes

InflaCor (Inflakors) – locītavu veselībai.

Inflacor  – efektīvs līdzeklis balsta un kustību aparāta funkciju uzlabošanai. Produkta pamatā ir sabalansēts augu izcelsmes aktīvo komponentu komplekss, kas aizsargā un uzlabo kaulu-skrimšļu audus un saistaudus, un samazina iekaisuma procesus.

 Apiņi satur bioaktīvu vielu kompleksu, kas nepieciešams muskuļu audu atjaunošanai: organiskās skābes, flavonoīdus, ēteriskās eļļas u.c. Šīs vielas mazina muskuļu sāpes, samazina iekaisuma procesus muskuļu audos.

 Zobainā bosvēlija vērtīga ar tās sastāvā esošajiem aromātiskajiem sveķiem un bosvēlijskābju kompleksu, kas sniedz pretiekaisuma efektu. Bosvēlijskābes bloķē leikotriēnu sintēzi, kas ir viens no galvenajiem mugurkaula, locītavu un ap locītavu esošo audu iekaisumu faktoriem. Skābes arī neļauj leikocītiem iekļūt skrimšļos un locītavu šķidrumā un tādējādi samazina iekaisuma procesu un locītavu skrimšļu bojājuma apmērus.

Taukos un ūdenī šķīstošie rozmarīna ekstrakti vērtīgi ar aktīvo antioksidantu saturu. Rozmarīna ekstrakti stimulē muskuļu asinsapgādi un metabolismu, tiem piemīt pretiekaisuma, tonizējoša, antioksidantu iedarbība, tie palīdz mazināt sāpju sajūtu.

Baikāla kipa, Angelica officinalis, Andrographis paniculata, nātres, zīdlapu krizantēma palīdz mazināt iekaisumus, noņem sāpes, muskuļu spriedzi un locītavu tūsku. Palielinātas slodzes gadījumos uz balsta – kustību sistēmu iedarbojas tonizējoši un vispārspēcinoši. Daudzi augi no šīs formulas satur kalciju, kurš kopā ar D3 vitamīnu veicina kaulu struktūras atjaunošanos un stiprināšanu.

Inflacor palīdzēs:

  • samazināt iekaisuma procesus;
  • samazināt sāpes un pietūkumu;
  • novērst skrimšļu un kaulaudu bojāeju.

Lietošana: pa 1 kapsulai 2 reizes dienā ēšanas laikā.

Šis produkts vairs nav pārdošanā, bet to aizvieto FlexiCor.  Vēl locītavu un citu saistaudu atjaunošanai pieejams produkts, kas lieliski papildina Flexicor – B-Luron

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *