Skudru koka miza ar pienenēm

Skudru koks antibiotiķis Skudru koka miza ar pienenēm – Pau D`Arco with Dandelion

Produktam Skudru koka miza ar pienenēm ir pretiekaisuma, antibakteriāla un pretvīrusu iedarbība. Augu komponentu komplekss (skudru koka miza, pienene, vīnogu kauliņi, olīvkoks) aizkavē patogēno baktēriju, vīrusu un sēnīšu darbību, stiprina imunitāti, palielinot organisma izturību pret dažādām vīrusu un bakteriālām infekcijām.

Skudru koka miza – ir vispāratzīts augu izcelsmes imūnkorektors. Šī unikālā auga mizas aktīvā viela ir lapahols, kas novērš grampozitīvo (stafilokoki, streptokoki) un gramnegatīvo (brucella) mikroorganismu augšanu un vairošanos, aptur dažādu vīrusu augšanu, kavē to fermentu sintēzi un reprodukciju, kas piedalās vīrusa dzīves cikla regulācijā. Skudru koka miza palielina organisma nespecifisko pretestību, nostiprinot šūnu un humorālās imunitātes mehānismus. Tas ļauj izmantot šo unikālo augu situācijās, kad organismā notiek alerģiski un autoimūni procesi, nebaidoties izraisīt paasinājumu. Antiparazitārās un pretsēnīšu īpašības ir saistītas ar no koka mizas izdalītu ksilodinu, kas kombinācijā ar lapaholu nomāc daudzu sēnīšu un intracelulāro parazītu augšanu un attīstību.

Pienene ir “dzīvības eliksīrs”. Šī auga saknes satur daudz vērtīgu vielu (glikozīds, taraksacīns (līdz 10%), olbaltumvielas (līdz 15%), A, C un B2 vitamīni, minerālvielas, dzelzs, kalcijs, fosfors, inulīns, nepiesātinātās taukskābes), kurām piemīt vispārspēcinoša iedarbība uz cilvēka organismu.

Vīnogu sēklas. Daba ir sakoncentrējusi vīnogu kauliņos vērtīgākos antioksidantus (proantocianīdus), vitamīnus, mikroelementus, miecvielas, hlorofilu. Spēcīgie antioksidanti aizkavē veselu šūnu iznīcināšanu brīvo radikāļu ietekmē, palēninot novecošanās procesus, stiprina kapilāru sieniņas, veicina bojāto audu atjaunošanu.

Olīvkoks ir vērtīgs augs, kas ir augsti cienīts Grieķijā. Tā lapas satur daudz vērtīgu vielu: glikozīdus, organiskās skābes, flavonoīdus, C vitamīnu un tanīnus. Mūsdienu zinātniskie pētījumi ir pierādījuši olīvkoka lapu ekstrakta efektivitāti cīņā pret vīrusiem, ekstrakts ir aktīvs pret rezistentiem streptokoka un stafilokoka štammiem, kā arī ekstraktam piemīt pretsēnīšu iedarbība (tai skaitā kandidozes gadījumā).

Lietošana: 1 kapsula 3 reizes dienā ēšanas laikā.

Pau D`Arco with Dandelion nodrošina vispārspēcinošu iedarbību pie:

  • elpceļu saslimšanām (ARVI, gripa, traheīts, bronhīts);
  • dažādas lokalizācijas iekaisuma procesiem;
  • uroģenitālās sistēmas slimību kompleksas ārstēšanas;
  • sēnīšu slimībām;
  • strutainiem ādas izsitumiem.

Iepakojumā ir 90 kapsulas.

Tieši šī veida skudru koka versija vairs nav pieejama, bet ir piedāvājumā trīs citi veidi. Piemēram, Skudru koks ar mate ar uzmundrinošu iedarbību.

Par produktu cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *