Phyto Control – vēnu veselībai

Šodien parunāsim par asinsvadu veselību. Asinsvadu veselību uz vēlāku laiku NEATLIEC! Ja ir sašaurināti asinsvadi, ir ļoti svarīgi dienā izdzert vismaz pusotru līdz divus litrus ūdens, karstā laikā – pat 3 – 4 litrus. Piesardzība jāievēro, ja ir sirds mazspēja un ārsts ieteicis lietot mazāk šķidruma. Mūsu svarīgās artērijas ir asinsvadi, kas asinis no sirds piegādā visam ķermenim. Ja tajās veidojas sabiezējumi, asiņu plūsma samazinās, un ķermeņa audi cieš no skābekļa trūkuma.

Visbiežāk asinsvadi sašaurinās pamazām, izraisot sāpes ikru muskulatūrā staigājot, jo muskuļiem trūkst skābekļa. Kājās mēdz būt vājums, it īpaši, ja slēgti lielākie asinsvadi. Reizēm cilvēks jūt, ka ejot viņam kājas sāk sāpēt tik ļoti, ka jāklibo vai jāapstājas, lai atpūstos. Šo simptomu sauc par MIJKLIBOŠANU. Tas notiek tādēļ, ka kāju artērijas sašaurinās, kāju muskuļi netiek pietiekami apasiņoti un sāp. Ja cilvēkam ir MIJKLIBOŠANA, viņam ir augsts risks tuvākajos gados piedzīvot miokarda infarktu vai insultu .

Ik gadu perifēro artēriju slimības dēļ kāju zaudē apmēram 1000 Latvijas iedzīvotāju. Diemžēl pie ārsta griežas tik tad, kad uz kājām jau ir nedzīstošas čūlas un kāja ir jāamputē. Bet lai nenonāktu līdz tam, laikus situācija jāuzlabo ar steigu. Laikus pievērst uzmanību, kad jau organisms par to signalizē un doties pie ārsta. Neviens nav atcēlis mūsu senču iemīļoto dārgumu – dabas aptieciņu, kura dziedē, uzlabo vēl šobaltdien dažādas veselības problēmas. Medikamenti mūsu dzīvēs ir kad vajag un arī kad nevajag, bet par dabas vielām nevajag piemirst, tās ir unikālas un nekas nespēj aizstāt dabu. Arī “FITO KONTROL ” ir paredzēts asinsvadu un arī asinsspiediena līmeņa saglabāšanai normas robežās. Augu ekstraktu komplekss palīdz stiprināt asinsvadus, uzlabot asinsvadu tonusu, normalizē asinsriti, novērš iekaisumu procesus asinsvados.

Sastāvā:

  • Baikāla ķiverene
  • Parastās māteres lapu ekstrakts
  • Vilkābeles augļu ekstrakts
  • Zaļo kafijas pupiņu ekstrakts
  • Ķīnas roze

Ne medicīnā, ne no nutriciologa skatiena burvju kaut kāda kapsuliņa, zālīte nav vispār. Mūsu organisms darbojas kā vesels mehānisms un, ja kaut viena detaļa uzkarās, tad tas ietekmē visu organismu. Ziniet kā tas ir, kad rindā garā viens aizkavē, tad visi uz viņu gaida. Protams likvidēt to kas aizkavē negribētos, bet atrisināt situāciju noteikti vajag…rindās pārējie ilgi gaidot var sākt palikt dusmīgi, bet organisms arī ilgi negaidīs, viena neatrisināta problēma radīs daudz problēmu un reizēm pat neatgriezeniskus bojājumus. Cilvēks un daba ir radīti, lai viens par otru rūpētos, tāpēc nemaz nešaubies un jautā man…ar ko sākt.

BP Phyto control ir paredzēts asinsvadu un asinsspiediena līmeņa saglabāšanai normas robežās. Augu ekstraktu komplekss palīdz stiprināt asinsvadus, uzlabot to tonusu, normalizē asinsriti, novērš iekaisumu procesus asinsvados.

Tālāk drusku sīkāk par katras aktīvās vielas specifisko iedarbību.

Šķeltlapu vilkābeles augļu ekstrakts – vērtīgs auga komponents pēc daudzām savām īpašībām. Tai skaitā vilkābele tiek uzskatīta par vienu no labākajiem dabīgajiem kardiotoniķiem, kas maigi stimulē asinsvadu darbu. Sekmējot perifēro un koronāro asinsvadu paplašināšanos, uzlabo asinsriti un vielmaiņas procesus miokardā, galvas smadzenēs, nodrošina mērenu hipotensīvu darbību. Tāds efekts piemīt augļos esošajai flavonoīdu grupai (hiperozīds, kvercetīns) un triterpenu (oleanola, ursola, kratega) skābēm. Tās vielas uzlabo koronāro un smadzeņu asinsriti, ievērojami pastiprinot asins plūsmu lielos un mazos asinsvados. Turklāt tie samazina kopējā holesterīna līmeni asinīs, novēršot holesterīna plāksnīšu veidošanos, kavē prostaglandīnu un enzīmu aktivitāti, kas izraisa plāksnīšu iekaisumu asinsvados. Augā ir pietiekami daudz C vitamīna, kas ir pazīstams kā kolagēna šķiedru stabilizators, no kura veidojas asinsvadu sieniņas.

Zaļo kafijas pupiņu ekstrakts atšķirībā no grauzdētām pupiņām satur vislielāko veselībai vērtīgo hlorogēno skābju daudzumu, jo pakļaujot pupiņas termiskai apstrādei, notiek šo skābju iznīcināšana. Hlorogēnās skābes samazina dialdehīda – aktīvā holesterīna un zema blīvuma lipoproteīnu oksidētāja – iedarbību asinīs un lipīdos, kas nozīmē, ka tās aizsargā asinsvadus no oksidatīvā stresa un bojājumiem. Pupiņās esošais kofeīns divējādi ietekmē asinsspiediena līmeni: normālos apstākļos tas to nemaina vai tikai nedaudz paaugstina, un, kad tas ir zems, tad to normalizē.

Māteres lapu ekstrakts ir līdzsvarots fenola glikozīdu, flavonoīdu un alkaloīdu avots. Vielu kompleksam ir nostiprinoša iedarbība uz lielām, vidējām artērijām un kapilāriem, tas mazina asinsvadu spazmas un kopumā tam piemīt viegls sedatīvs efekts, palīdzot samazināt asinsspiedienu.

Baikāla ķiverene – ir augs, kas nāk no Tālajiem Austrumiem un ir labi pazīstams Tibetas un Altaja augu ārstiem un dziedniekiem. Tās aktīvo vielu ietekmē notiek asinsvadu paplašināšana, normalizējas asinsrite. Tajā pašā laikā ķiverene palīdz izlīdzināt sirdsdarbības kontrakciju ritmu, samazinot palielinātu miokarda slodzi.

Ķīniešu hibisks jeb Ķīnas roze ir organisko skābju (citronskābes, ābolskābes, askorbīnskābes), hibisku skābes, antociānu, flavonoīdu, fitostirola avots, pateicoties kurām, tam ir vispārēja stiprinoša un tonizējoša iedarbība uz asinsvadiem.

BP Phyto Control iedarbība:

  • uztur asinsvadu tonusu un arteriālo spiedienu normā;
  • aizsargā asinsvadus no oksidēšanas stresa;
  • paaugstina asinsvadu sieniņu izturību un elastību.

Kopumā šis produkts vispusīgi iedarbojas uz asinsvadu sieniņu veselību un kontrolē asinsspiedienu un ir labi pielietojams programmās, kas veicina vēnu saslimšanu samazināšanu un seku mazināšanu. Vairāk par vēnu veselību un un saslimšanu novēršanu varat paklausīties šajā video: Vēnu veselība. Kā arī varat paskatīt iepriekšējo rakstu par varikozām vēnām šeit.

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *