Kas ir Reiki?

reiki  Reiki prasme palīdz mums būt veseliem, priecīgiem un sasniegt pašrealizāciju!

Cilvēka dzīvotspēja pa taisni ir atkarīga no tā, kādos daudzumos un kādas kvalitātes enerģiju viņš saņem, cik stipra un piesātināta ir dzīvības enerģijas kopējā plūsmā, kuru viņš caur sevi vada.

Ja sacīt pavisam īsi, tad Reiki ir prakse, kas dod cilvēkam spēju saņemt Universālo dzīvības spēku (prānu) no neizsmeļama Visuma avota. Japāņu vārda salikuma „Rei Ki” nozīme ir – „Universāla dzīvības enerģija”.

Šī spēja ietver sevī organisma dzīvības spēka pastāvīgu atjaunošanu, palīdz uzlabot veselību, izārstēties no slimībām bez zāļu lietošanas un atbrīvoties no atkarībām, tādām kā alkoholisms, smēķēšana vai azartspēles.

Reiki baro organismu, samazinot vajadzību lietot parasto pārtiku, cilvēkam uzlabojas emocionāla pašsajūta, rodas iekšējs miers un prieks, dzīve piepildās ar jaunu jēgu.

Cilvēks, kurš ir izgājis Reiki iniciāciju, līdz ar to nesaņem kaut ko viņam „nepiederošu”. Tieši pretēji, viņā tiek atmodināts tas, kas viņam ir iedots no dabas, bet atrodas „snaudošā” stāvoklī. Spēja saņemt Universālo dzīvības enerģiju cilvēkiem jau piemita senā pagātnē, bet garīgas degradācijas rezultātā cilvēks pakāpeniski pazaudēja šo spēju, tā it kā ir aizmigusi.

Reiki – tā ir velte, kura paliek ar jums visu mūžu. Spēja saņemt Universālo dzīvības enerģiju paliks ar jums neatkarīgi no tā, vai jūs to pielietojat sev, palīdzat saviem tuviniekiem un draugiem, izmantojat profesionālajā dziedniecībā vai arī, vienreiz izejot iniciāciju, jūs vairs neakcentēsiet savu uzmanību uz Reiki (ar nosacījumu, ka  jūs nedzīvosiet degradējoša cilvēka dzīvi). Spēja vadīt caur sevi Reiki enerģiju kļūst jums tikpat dabiska parādībā kā elpošana, dzeršana, jušana.

Reiki enerģija dāvā ne tikai dziedināšanas un atveseļošanas iespējas, bet arī spēju harmonizēt savu dzīvi, tajā skaitā – risināt līdz šim it kā „neatrisināmas” problēmas (arī karmiskas dabas problēmas), harmonizēt attiecības ar tuviniekiem un citiem cilvēkiem, atrast atbildes uz saviem jautājumiem. Īsi sakot – dzīve ar Reiki dabiskā veidā kļūst ievērojami labāka.

Reiki iedarbojas uz jebkuras problēmas cēloņu līmeņiem, palīdzot izprast un likvidēt pirmcēloņus, kā rezultātā rodas iespēja atbrīvoties no sekām, efektīgi risinot dažāda veida problēmas.

Reiki var apgūt jebkurš cilvēks, kas apzināti vēlas sevi pilnveidot. Ja pat cilvēkam nav izteiktu problēmu un kopumā viņš ir apmierināts ar sevi un savu dzīvi, Reiki apgūšana ienesīs viņa dzīvē jaunas krāsas un atvērs iespējas, par kurām cilvēks nav iepriekš pat aizdomājies.

  •  Reiki stimulē dabīgo atveseļošanos.
  • Reiki atdzīvina dvēseli un ķermeni.
  • Reiki atjauno dvēselisko harmoniju un uzlabo pašsajūtu.
  • Reiki darbojas visos cilvēka būtības līmeņos:  fiziskajā, emocionālajā, garīgajā, pagātnē, tagadnē un nākotnē.
  • Reiki izlīdzina un līdzsvaro cilvēka enerģētiku.
  • Reiki atbrīvo no saspringuma un stresa.
  • Reiki attīra organismu no toksīniem.
  • Reiki piemērojas cilvēka dabīgajām vajadzībām.
  • Reiki iedarbojas uz dzīvniekiem un augiem.

Reiki nenonāk pretrunā ar tradicionālo medicīnu, tieši otrādi, uztur un bagātina tādas ārstēšanas metodes, kā ārstnieciskā un klasiskā masāža, akupresūra, dažādi terapijas veidi, psihoterapija u.c.

Reiki noskaņošanai nav nekā kopēja ar jebkāda veida ārēju iedarbību uz psihi, tādu kā hipnozi vai kodēšanu. Reiki nepieder nevienai no reliģijām vai ticībām, tam nav nekā kopēja ar okultismu un maģiju.

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *