Haizivs aknu eļļa

Dabīga haizivs aknu eļļa – Shark liver oil

  Haizivs aknu eļļa – tas ir pārsteidzošs dabas līdzeklis veselības stiprināšanai. Pateicoties plašam vērtīgo vielu saturam haizivs aknu eļļas sastāvā, to sauc par “pelēko zeltu”. Gadsimtiem ilgi šo eļļu izmantoja jūras piekrastes iedzīvotāji kā ārstniecisko līdzekli pie imūndeficītiem, infekcijas slimībām, alerģijām, brūču dzīšanas uzlabošanai un kā pretstresa līdzekli. Ar haizivs aknu eļļu baroja slimniekus atveseļošanās periodā ātrākai rehabilitācijai un spēka atgūšanai. Mūsdienu pētījumi apstiprināja šī produkta vienreizējās īpašības.

Shark liver oil – ir pilnībā dabīgs produkts, kas tiek pagatavots no Tasmānijas piekrastē sastopamu dziļūdens haizivju aknu eļļas. Šī eļļa nodrošina organismu ar tādām neizvietojamām vielām, kā alkilglicerīdi, skvalēns, Omega 3 polinepiesātinātās taukskābes, A, E un D vitamīni. Produkta aktīvajām vielām piemīt imūnmodulējoša, pretiekaisuma, hipolipidēmiska un antioksidanta iedarbība.

Alkilglicerīdi (AKG) – ir vienīgie antioksidanti, kas var iekļūt šūnās. Tiem piemīt īpaša efektivitāte, pateicoties spējai saistīt un izvadīt no organisma brīvos radikāļus, kas jau izgājuši caur šūnu membrānu un izraisa bojājumus šūnu līmenī, kas ir ļoti bīstami. Piemēram, intracelulārās DNS bojājumu gadījumā var attīstīties vēzis. Alkilglicerīdiem ir tieša ietekme uz makrofāgiem, palielinot vairāk nekā 50 imunitātes faktoru sekrēciju, kuru starpā svarīgu vietu ieņem interleikīni. Alkilglicerīdi arī spēj stimulēt T-helperus, kas iznīcina vīrusus.

Skvalēns pazemina kopējā holesterīna un zema blīvuma lipoproteīnu līmeni asinīs, novērš tauku pangu veidošanos un asinsvadu aizsprostošanos. Skvalēnam ir izteikts pretiekaisuma un antioksidanta efekts: tas piesaista skābekli un ar to baro audus, tādējādi novēršot brīvo radikāļu destruktīvu iedarbību uz organisma šūnām.

Omega 3 polinepiesātinātajām taukskābēm ir pozitīva ietekme uz asins lipīdu sastāvu, eikosanoīdu sintēzi, kas regulē organisma imūni statusu, asinsrecēšanas procesus, uzlabo mikrocirkulāciju un regulē asinsvadu tonusu, novēršot sirds ritma traucējumus un hipertonijas attīstību. ir konstatēts, ka, pievienojot haizivs aknu eļļu uzturam, arteriālais asinsspiediens pārliecinoši samazinās.

Vitamīni ir nepieciešami, lai palielinātu izturību pret infekcijām un uzturētu veselīgu ādu, gļotādu, kaulu sistēmu, kā arī, lai uzlabotu redzi.

Produktu Shark liver oil izmanto:

  • imūnsistēmas stiprināšanai;
  • alerģisko slimību profilaksei;
  • redzes pavājināšanās profilaksei;
  • atveseļošanās un rehabilitācijas perioda paātrināšanai pēc pārciestas slimības vai stresa;
  • riska profilaksei, ilgstoši uzturoties ekoloģiski nelabvēlīgā vidē.

Lieto pa 1 kapsulai 2 reizes dienā 30 minūtes pirms ēšanas.

Iepakojumā ir 60 kapsulas. Cenu un pieejamību varat apskatīt šeit: Haizivs aknu eļļa

Par produkta cenu un iegādi jautājiet šeit: Vesels.eu Telegram grupa

Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un neārstē (šim esot jābūt).

You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *